320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    mis ta nüüd nii väga hea on, aga mul jookseb igatahes ilusti hakkimata: http://www.thefirstrow.eu/watch/1450...mavericks.html

    muuseas lubab sama firstrowsports ka öist siena-spursi näidata. meie aja järgi kell 3.30, kui on unetuid.
    Tänud!

    Kommentaar


      Thibs at it

      Ainult nädal ongi ju hooajani, viimane aeg meestele mahv peale tõmmata. Luol Deng ja Noah 37 minti sõprusmängus.

      Ma ei tea, kas see on normaalne, kuid Heatis pole seni vist keegi isegi 30 minuti peale jõudnud.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Kommentaar


          Mulle tundub, et OKC tegi pärs hea tehingu, polnud just eriline Hardeni austaja.
          The Oklahoma City Thunder have traded Sixth Man of the Year James Harden to the Houston Rockets, breaking up the young core of the Western Conference champions.


          OKC: Kevin Martin, Jeremy Lamb, two first-round picks, one second-round pick
          Houston: James Harden, Cole Aldrich, Daequan Cook, Lazar Hayward
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Keegi targem võiks öelda, kui ma ostan selle hooaja League Passi, siis sinna kuulub ka play-off eks? Mitte ei pea p-o'ks uuesti mingit paketti ostma?

            Kommentaar


              Algselt postitas Raiko Vaata postitust
              Keegi targem võiks öelda, kui ma ostan selle hooaja League Passi, siis sinna kuulub ka play-off eks? Mitte ei pea p-o'ks uuesti mingit paketti ostma?
              Peaks ikka P-O seal sees olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas idikas Vaata postitust
                Peaks ikka P-O seal sees olema.
                Sees jah. Ostsin septembris juba ära.

                Kommentaar


                  Selge, aitüma! Tuleb ära võtta siis. =)

                  Kommentaar


                    Kuna mäntsesteri foorumis juba läks lahti siis lisaks mõned pärlid ka siia:


                    Kommentaar


                      Algselt postitas dwideng
                      Point?
                      Niisama?

                      Kommentaar


                        Väike ennustus sisi ka põhiturniiriks.

                        Ida

                        1. Miami - Korviall võibolla on veidinõrgad, aga suht lamp Lebron võtab 10 lauda iga mäng ja Allen viskab 20. viskest 5-6 sisse ja saadakse see esikoht kuidagi ära.
                        2. Boston - vanamehed alustavad seekord vähe paremini kui eelmine hooaeg.
                        3. Philadelphia 76ers - äge meeskond, korviall on loom, kes saab nüüd rahus 25 ja peale punni visata ilma et keegi segaks väga(Kobe oma 100 pealeviset ja 20 sisse ja teistel väga eialse lammutada)
                        4. Chicago - Pole nii hull kui räägitakse ju? - Korviall ikka tore ja võibolla Rose saab ka mõned mängud hooaja teises pooles mängida.
                        5. Indiana - Korralik ja ühtlane.
                        6. New York
                        7. Brooklyn Nets - viskame rohkem kui meile pannakse ei toida piisavalt, aga playoffi ikka saab.
                        8. Toronto - Calderon, Itaalane, Lowry, Fields ja veel üks Leedukas ka - lemmik tiim selleks aastaks olemas ja võiks siis kuidagi playoffi ka saada.
                        9. Atlanta
                        10. Washington
                        11. Milwaukee Bucks
                        12. Orlando
                        13. Detroit
                        14. Cleveland Cavaliers
                        15. Charlotte Bobcats

                        Lääs

                        1. OC
                        2. Spurs
                        3. Lakers - Howardil ja Kanadalasel läheb kohanemiseks veits aega.
                        4. Dallas
                        5. Clippers
                        6. Memphis
                        7. Suns - DRAGIC, Poola äss. - ilmselgelt lääne lemmik tiim.
                        8. Denver
                        9. Jazz
                        10. Rockets
                        11. Warriors
                        12. Kings
                        13. Minnesota
                        14. Hornets
                        15. Portland

                        Kommentaar


                          Ma ennustada ise ei viitsi, aga kommenteerin. Idas usun, et Atlanta või Bucks kujunevad Torontole komistuskiviks POsse jõudmisel. Aga no, on küll sümpaatne sats - vaatame, kuidas neil läheb.
                          Läänes ma ütleks, et mu arvamus pisut erineb - Dallas hea kui saab napilt POsse...pakun 7-10 kohta. Jazz peaks olema minu nägemuses 6-7 kohal . Sunsiga suht sama nagu Torontoga - läbi aegade mu lemmiktiim, aga ma kardan et 9-12 koht. Warriors ja võibolla ka Timberwolwes tuleb sinna PO piirile. EHk et kui idas tundub et 7 parimat peaks olema 7 parimat, siis Läänes ma näen 5 tiimi, kes teistest ettepoole kerkivad, neista edasi on juba lahing.

                          Kommentaar


                            Ma ei usu küll mingist otsast, et Allen saab 20 korda mängus peale uhada.

                            Kommentaar


                              Mis arvate, kas tasuks Mavsi peale panna Lakersi vastu nende kodus, koef ligi 5. Kas Nowitzki on mängukõlbulik ikka?

                              Kommentaar


                                Carter, taking on World Peace.
                                Vince, over World Peace.
                                World Peace is at fault.

                                lihtsalt jouuuu
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X