320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tervist, mul endal on League Pass, aga kuna 99% mängudest (va. pühapäevased paar esimest mängu iga nädal) on öösel, siis väga tihti öösel ja otse ei vaata, vaid vaatan järgmine päev järgi. Seega oleks mul kõigle Nba huvilistele üsna tihti pakkuda enda League Passi. Asi näeks välja nii:

    1. Kel huvi, võtab läbi privaatsõnumi ühendust.
    2. Annab teada, mis ööks soovib League Passi.
    3. Kannab 100 eurot tagatisraha minu kontole + 5 eurot öö eest (kui on ainult paar mängu öö jooksul, siis muidugi vähem).
    4. Annan enda kasutajanime ja parooli ja vaatamine võib alata.
    5. Hommikuks on League Passist välja loginud, mina login sisse ja vahetan parooli ära.
    6. Kannan tagatisraha 100 eurot tagasi.

    Usalduse võitmiseks minu HV konto ja tagasiside: http://foorum.hinnavaatlus.ee/profil...rofile&u=39262
    Mis arvate?

    Kommentaar


      Ei soovita kellelgi seda pakkumist kasutada.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Ei soovita kellelgi seda pakkumist kasutada.
        Võiks põhjendada ka oma seisukohta, mitte niisama tühja..

        Kommentaar


          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
          Võiks põhjendada ka oma seisukohta, mitte niisama tühja..
          Noh, et kui ma siin tagasihoidlikult arvutan, siis minu league pass maksab umbes, ee, noh, tugevalt alla ühe euro päevas...

          Kommentaar


            Algselt postitas N4pster Vaata postitust
            Võiks põhjendada ka oma seisukohta, mitte niisama tühja..
            Kui mul on sulle kanda 100 eurot tagatist, siis ma pigem ostan hooajaks (praegu veel 107 eurot, kuid varsti hakkab langema. Või võib ka muidugi järelmaksuga - siis 21 eurot kuus, mis kõlab ka paremini kui 100+5). Teiseks sai vähemalt vanasti osta ka per game ja see oli vist 3.99 või 4.99 vms ehk ma ei pea kellelegi 100 eurot kandma.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Tegelikult saan ma näpsterist ka aru. Sest ma tahaks ka anda liigapassi niisama vahepeal kasutusse. Aga kuna foorumis ei saa päris kõiki usaldada (m007 ja kolm õlut), siis tahaks kindlust, et sa hiljem selle konto tagasi saad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Tegelikult saan ma näpsterist ka aru. Sest ma tahaks ka anda liigapassi niisama vahepeal kasutusse. Aga kuna foorumis ei saa päris kõiki usaldada (m007 ja kolm õlut), siis tahaks kindlust, et sa hiljem selle konto tagasi saad.
                Forever alone? Paar sõpra ikka leiab, kellega see 21 eurtsi kaheks või kolmeks jagada. SDKl oli mingi aasta vist suisa neljane punt, kuidas nad seda ajaliselt jagasid, on muidugi kõrgem matemaatika.

                Aga ettevõtlus on juba kord selline asi, et tuleb riske võtta, päris kõike maandada ei saa.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Oli jah eelmine aasta vist isegi viiene ja on ka sel aastal oma neljane punt meil. Ja olen taolistest seltskondadest veel kuulnud. Enne hooaega lepitakse kokku, kes mis aegadel vaatab. Põhiasi aga see, et oled kogu aeg sees FB-s või MSN-is kui tahad vaadata. Kui näed, et kedagi online ei ole, või on, küsid üle ja läheb lahti, eelis graafikujärgsel tüübil muidugi. Meie pundil pigem töötab see asi vast ilma tõrgeteta sellepärast, et vaadatakse eelkõige ainult oma lemmiktiimide mänge (Knicks, MIA, OKC, Sillu mida sa krt vaatad?) ja nii neid mänge ei tule väga palju näkku. Pluss osadel meil on oma elu ka. Päeva peale mingi aja ikka leiab järgi vaatamiseks, isegi kui ei ole oma graafiku järgne aeg, sest kondenseeritult võtab ühe mängu vaatamine max ühe tunni. Tunnistan, et sellise huviliste seltskonna leidmine oma tuttavate seast ei ole vast kõige lihtsam aga ei midagi ületamatut vast. Aga eks näpster võib ju proovida, äkki õnnestub sellega ka teenida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Noh, et kui ma siin tagasihoidlikult arvutan, siis minu league pass maksab umbes, ee, noh, tugevalt alla ühe euro päevas...
                    Ära võrdle võrreldamatut. Iga toode/teenus maksab tunduvalt vähem, kui ostad seda suurtes kogustes ja vastupidi.

                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Kui mul on sulle kanda 100 eurot tagatist, siis ma pigem ostan hooajaks (praegu veel 107 eurot, kuid varsti hakkab langema. Või võib ka muidugi järelmaksuga - siis 21 eurot kuus, mis kõlab ka paremini kui 100+5). Teiseks sai vähemalt vanasti osta ka per game ja see oli vist 3.99 või 4.99 vms ehk ma ei pea kellelegi 100 eurot kandma.
                    Sa räägid nagu sul oleks minuga negatiivseid kogemusi ja nagu seda 100 eurot ei saakski tagasi. Igaüks ei raatsi kulutada 100 eurot selle League Passi peale, olgu neil kontol 100 eurot või 10 000 eurot. Su esimese lause järgi talitades võiks iga inimene kellel on 100 000 eurot, osta endale S klassi ka, pole vahet, et enne oleks vaja eluase soetada. Pluss enam ei saa osta per game.

                    Algselt postitas SDK Vaata postitust
                    Päeva peale mingi aja ikka leiab järgi vaatamiseks, isegi kui ei ole oma graafiku järgne aeg, sest kondenseeritult võtab ühe mängu vaatamine max ühe tunni
                    Üks mäng max tund? See pole küll võimalik. Ise olen minimaalselt saanud hakkama vb kuskil 1:20ga kui on sujuv mäng ja vigu tehakse vähe. Tavaliselt läheb ikka poolteist või 1:45.

                    Lisaks et see, mida ma pakun, olekski eelkõige neile, kes vaatavadki mänge harvem ja ei tasu League Passi osta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                      Üks mäng max tund? See pole küll võimalik. Ise olen minimaalselt saanud hakkama vb kuskil 1:20ga kui on sujuv mäng ja vigu tehakse vähe. Tavaliselt läheb ikka poolteist või 1:45.
                      ma reeglina ei viitsi vaadata kui keegi vabaviskeid paneb ntx. timeoutide edasikerimisest rääkimata. 1:45 võib aint sel juhul minna kui vahepeal sital käia ning AK uudised ära vaadata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        Enne hooaega lepitakse kokku, kes mis aegadel vaatab. Põhiasi aga see, et oled kogu aeg sees FB-s või MSN-is kui tahad vaadata. Kui näed, et kedagi online ei ole, või on, küsid üle ja läheb lahti, eelis graafikujärgsel tüübil muidugi. Meie pundil pigem töötab see asi vast ilma tõrgeteta sellepärast, et vaadatakse eelkõige ainult oma lemmiktiimide mänge (Knicks, MIA, OKC, Sillu mida sa krt vaatad?) ja nii neid mänge ei tule väga palju näkku.
                        Minumeelest te ei vaatagi eriti, seepärast mul suht chill koguaeg on vaba . Eriti öösiti, kui ei taha kohe mängu algusest vaadata ja saab kerida hiljem. Leaguepass minu jaoks juba tasub seepärast ära, et condensed versioone mängudest saab vaadata mis väga ei huvita. Kahe minutine ülevaade on vähe aga ~15 min annab hea ülevaate kuda kellel läks. Ma vahest vaatan esimese poole condensed ja teise poolaja täis pikkuses.

                        Kommentaar


                          The Basketball Jones, Rose Report/The Jalen Rose Show, CBSSports.com BB/Pick-and-Troll (Zach Harper), NBA Lockdown (Bruce Bowen), ...

                          Keegi (Smutt?) oskab siia nimekirja midagi kuulatavat lisada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas skint Vaata postitust
                            The Basketball Jones, Rose Report/The Jalen Rose Show, CBSSports.com BB/Pick-and-Troll (Zach Harper), NBA Lockdown (Bruce Bowen), ...

                            Keegi (Smutt?) oskab siia nimekirja midagi kuulatavat lisada?
                            Kuulan neist ühte (Rose) ja täna esimest korda Todayd asendavat Bowenit. Jones ei meeldi üldse. NBAl on ka mingi. Küll aga blogidest soovitaks: http://www.hardwoodparoxysm.com/.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar




                              NBA RLZ!!!

                              Kommentaar


                                Elu on ikka elamist väärt, rsk! Knicks võidab võõrsil thrilleris Netsi, 'Melo teeb MVP esituse ja kahjurõõmu vajaduse rahuldab Lakersi kaotus. Head ööd!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X