320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Magicu montenegrolane Nikola Vucevic sai just sellise tembuga hakkama, et võttis mängus Miami vastu maha koguni 29 lauapalli - see on Magicu franchise record ja samuti pole Heat'i vastu mitte kunagi ajaloos nii palju laudu võetud. Veel neljandal veerandajal oli Vucevicil üksi rohkem laudu kui Miami meeskonnal kokku, kuid hoolimata sellest suutis Heat mängu lisaajale viia ning seal kahe punktiga võita.

    Vucevicist rohkem on tegevmängijatest ühes mängus lauapalle võtnud vaid Kevin Love (31) ja Andrew Bynum (30).
    Last edited by rauulo; 01.01.13, 03:22.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      p2ris hea saavutus, arvestades, et klubis on kunagi olnud Shaq ja Dwight Howard
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Täna tuleb päris viisakas õhtu

        1. Kas Clippersi ulme seeria jätkub denveri vastu, kellel on kodus ainult 1 kaotus?
        2. Kas Eric Gordon on nba kõige kõvem mängija ja toob Hornetsile võidu heas hoos oleva Atlanta vastu?
        3. Dallasel on selg vastu seina, seis on päris sitt ja oleks aeg võitma hakata, muidu võib isegi playoffi pääsemine raskeks minna. Kui täna pealinnaklubi ka ei õnnestu võita on seis ikak väga kurb.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Ma ennustada ise ei viitsi, aga kommenteerin. Idas usun, et Atlanta või Bucks kujunevad Torontole komistuskiviks POsse jõudmisel. Aga no, on küll sümpaatne sats - vaatame, kuidas neil läheb.
          Läänes ma ütleks, et mu arvamus pisut erineb - Dallas hea kui saab napilt POsse...pakun 7-10 kohta. Jazz peaks olema minu nägemuses 6-7 kohal . Sunsiga suht sama nagu Torontoga - läbi aegade mu lemmiktiim, aga ma kardan et 9-12 koht. Warriors ja võibolla ka Timberwolwes tuleb sinna PO piirile. EHk et kui idas tundub et 7 parimat peaks olema 7 parimat, siis Läänes ma näen 5 tiimi, kes teistest ettepoole kerkivad, neista edasi on juba lahing.
          Minul on Dallase osas kõik paigas..kuna nad nüüd hakkavad oma mängu ikkagi parandama, siis jõuvad sinna 7-8 koha peale.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Täna tuleb päris viisakas õhtu

            1. Kas Clippersi ulme seeria jätkub denveri vastu, kellel on kodus ainult 1 kaotus?
            2. Kas Eric Gordon on nba kõige kõvem mängija ja toob Hornetsile võidu heas hoos oleva Atlanta vastu?
            3. Dallasel on selg vastu seina, seis on päris sitt ja oleks aeg võitma hakata, muidu võib isegi playoffi pääsemine raskeks minna. Kui täna pealinnaklubi ka ei õnnestu võita on seis ikak väga kurb.
            Nii Clippers sai pähe, ehk Denver on küll vähe kordus mänginud, aga endiselt liiga parim kodutiim.
            Gordon veel saab liiga vähe minuteid, peale vigastust.
            Dallas võttis lõpuks oma ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Minul on Dallase osas kõik paigas..kuna nad nüüd hakkavad oma mängu ikkagi parandama, siis jõuvad sinna 7-8 koha peale.
              No minu eufooria seoses Dallasega on ka kadunud, aga Suur Sakslane on äsja saabunud ja nüüd nagu peaks asi käima minema, probleem on selles, et 5 kohta on sisuliselt läinud ja Warriorsi vorm ka ikka kivikõva, lisama sinna skoorimishaige Rocketsi ja Denveri ehk keegi tugev peab välja jääma, samuti ei saa välistada valgete tiimi ja praegu super hoos oleva Portlandi konkureerimist 8 hulka pääsemisele. Ehk Dallase eelis ongi nüüd Dirk. Aga hetkel küll nagu Portland tundub nõrgem aga kui Knicksile tõmmatakse rahulikult võõrsil ära ja viimase 10. mängu seeria on 8-2 ja mitu mängu ilma põhimeheta-põhimeesteta, siis tuleb küll tõdeda, et läänes on see konkurents kordades tugevam kui idas. Samas idas tuleb arvestada sellega, et Rose, Granger ja Bynum saavad kunagi terveks ka ju, saavad ikka? ehk ka sealsete playoffi konkurentsis olevate klubide tase peaks tõusma.

              Kommentaar


                Mis täna?
                1. Alustuseks muidugi Raptors ja Portland - mõlemad on päris julmas hoos, Toronto on viimasest 10. mängust 7 ära võtnud ja Portland lausa 8, lisaks polnud eile Knicksist neile mingit vastast. Portlandi seeria muudab uhkemaks tõsiasi,et mitu mängu mängiti ilma 1-2. põhimeheta. Portland leiab ennast hetkel lausa playoffi koha peal, samas ka Raptors võib playoffidest vaikselt unistada.
                Miks Portland nii hea on? hetkeseisuga ülekaalukalt kõige parem rookie Lillard on üks edu võtmetest, lisaks võibolla üks liiga võimsamaid algviisikuid? Täna usututavasti tuleb väga kõva andmine.
                2. Warriors - Clippers on teine päris suur mäng. kas Clippers toibub eilsest kaotusest? ma arvan, et ei ja täna tuleb teine kaotus järjest.
                3. lisaks on huvitav, kas Rockets jätkab super mängu - pohhui see kaitse, viskame rohkem kui vastane.

                Kommentaar


                  Jaa, ega ikka back-to-back pole lihtne. Sai ära Clips ja sai ära ka Portland. See on sageli päris üllatav, kui palju meeskond tagasi annab b2b puhul.

                  Kommentaar


                    Kes ikka veel ei arva, et Rockets on kõige ägedam tiim on rumalad Ei aga uskumatu, ikka väga head tiimid võivad see aasta playoffist eemale jääda - warriors ja Rockets igastahes saavad sisse.

                    Kommentaar


                      Oih ma ei suuda !!!!

                      Miks kohtunikud hoiavad neid eitesi!!!!

                      Lebron, Wade jooksevad kehasse vastastele ja saavad vead kätte, kuid kui panankse konkreetselt keha ja lüüakse vastu käsi siis Bullsi vennad vigu ei saa. Kus on õiglus?

                      Mäng küll võideti kuid õiglust oli vähe.

                      Ma ütleks et oli ühe tiimi käes. Laud oli bullsi käes ja visata nad lollid neegrid oskasid.

                      Kommentaar


                        Ma hakkasin NBA-d vaatama taas eelmisest hooajast, aga kas ma olen millestki valesti aru saanud, kui ma arvan, et Dwight Howard on kõige ehtsam memmekas?
                        1. tra, õpi vabakad ära.
                        2. domineeri väljakul, kui sa oled nii võimas
                        3. ära mine meeskonda, kus on suurem staar, et seal lihtsalt mölutada
                        4. pista see peapael...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma hakkasin NBA-d vaatama taas eelmisest hooajast, aga kas ma olen millestki valesti aru saanud, kui ma arvan, et Dwight Howard on kõige ehtsam memmekas?
                          1. tra, õpi vabakad ära.
                          2. domineeri väljakul, kui sa oled nii võimas
                          3. ära mine meeskonda, kus on suurem staar, et seal lihtsalt mölutada
                          4. pista see peapael...
                          6. viga. Uskumatu vend.

                          Kommentaar


                            See ida ja lääne ebavõrdsus ikka ajab veidi närvi, lääne 12-13 tiim oleks idas playoffi koha kandidaat. Lihtsalt kurb kui Denveri või Dallase ning Minnesota sugused tiimid võivad playoffist välja jääda, samal ajal Bucks ja Indiana ja sellised saavad rahulikult sisse.

                            Kommentaar


                              Vaatasin ka Clippersi ja Lakersi heitlust ning ei viitsinud kohe pärast mängu oma mõtteid kirja panna, kuid siin need on. Ei midagi uut, kuid vahel on hea oma tõekspidamistele kinnitusi saada.

                              1. Kobe on ikka uskumatult hea. Kõik on juba nii harjunud nende visetega, mida ta sisse viskab, kuid kui neid eraldi vaadata, jääb ikka suu lahti. Pöördelt fadeaway üle kaitsja käte selliselt kauguselt, kus Euroopas oli veel paar aastat tagasi kolmesejoon...

                              2. Chris Paulil on fantastiline crossover. Seda said tunda pea kõik Lakersi kutid. Oleks tal vise eile natuke paremini kukkunud, oleks Clippers võinud väga suurelt võita. Väga võimalik, et tegu on maailma parima mängujuhiga.

                              3. Blake Griffin on võimas. Väga võimas.

                              4. Nashi söödud on üle kõige.

                              5. Gasol oli eile täielik null. (Või noh, kaks punkti tegelikult. Viimati viskas ta mängus nii vähe oma karjääri kolmandas kohtumises üle 11 aasta tagasi)

                              6. Howard ei teinud eile tegelikult üldse halba mängu (statsi vaadates 21p ja 15 lauda), kuid näiliselt jäi just tema selles kaotuses süüdi. Vabavisked on nagu nad on (suurte käelabadega meestel ongi palju raskem visata), kuid kuues viga võttis Lakersilt selgelt käike vähemaks.

                              7. Kobe mängib 34-aastaselt rahulikult mängus üle 43 minuti. Kas kuskil pakutakse koefe, et mees saab põhihooaja jooksul vigastada?
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                See ida ja lääne ebavõrdsus ikka ajab veidi närvi, lääne 12-13 tiim oleks idas playoffi koha kandidaat. Lihtsalt kurb kui Denveri või Dallase ning Minnesota sugused tiimid võivad playoffist välja jääda, samal ajal Bucks ja Indiana ja sellised saavad rahulikult sisse.
                                Indianal on nende parim mängumees vigastusega väljas nagu ka mõnel teisel satsil idas.
                                Kusjuures Indiana on rohkem võite võtnud lääne tsooni klubidega mängides kui seda ida trooni klubidega mängides!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X