320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Indianal on nende parim mängumees vigastusega väljas nagu ka mõnel teisel satsil idas.
    Kusjuures Indiana on rohkem võite võtnud lääne tsooni klubidega mängides kui seda ida trooni klubidega mängides!
    Nojaa seda küll ja Indiana all ma mõtlesin, et läänes nad peaks võitlema playoffi eest, idas pole neil isegi ilma staarmängijata probleeme, Bucks ei saaks läänes iial 8. hulka usutavasti

    Kommentaar


      "Dallase sugused" ei tohikski post-seasonile pääseda. Praegu on nad vist 13-21 ja selle peaks jutt piirduma. Kedagi ei huvita jutt stiilis: aga neil on Dirk alles 4. või 5. mängu kasutada. See hooaeg on see tiim kehv olnud, midagi teha pole. Praeguses põhihooaja staadiumis on aega seda viga neil muidugi parandada, aga paganama raske saab see olema ja mina nendel šanssi kasvõi 8ndaks tõusta ei näe. Lisaks, "Indiana ja Milwaukee sugused" on praegu vastavalt 20-14 ja 16-16, mis on hulga soliidsemad kui Mavsi .382 võidupromill. Ei saa virinast aru.

      Kommentaar


        Algselt postitas Homie Vaata postitust
        "Dallase sugused" ei tohikski post-seasonile pääseda. Praegu on nad vist 13-21 ja selle peaks jutt piirduma. Kedagi ei huvita jutt stiilis: aga neil on Dirk alles 4. või 5. mängu kasutada. See hooaeg on see tiim kehv olnud, midagi teha pole. Praeguses põhihooaja staadiumis on aega seda viga neil muidugi parandada, aga paganama raske saab see olema ja mina nendel šanssi kasvõi 8ndaks tõusta ei näe. Lisaks, "Indiana ja Milwaukee sugused" on praegu vastavalt 20-14 ja 16-16, mis on hulga soliidsemad kui Mavsi .382 võidupromill. Ei saa virinast aru.
        Dallas on hetkel viimase nelja seas ka ju, kui praegu Bucksi võiduprotsent oleks sama kui dallasel, oeks natuke inetum lugu, minu jutu mõte oli tegelt, et lihtsalt, kas rahaliste võimaluste tõttu või mõnel muul põhjusel on lääne tase kõrgem kui ida oma. No alustuseks konkurents playoffi kohtadele - idas on max 9-10 tiimi, läänes 11-12, idas jääb Miami kindlalt essaks, läänes 3 konkurenti esikohale.

        Kommentaar




          Terve podcast: http://espn.go.com/espnradio/grantla...yer?id=8812078

          Kommentaar


            Jalen Rose...........Bill Simmons
            Stephen Curry.........Chris Paul
            Kobe Bryant............Russell Westbrook
            Carmelo Antony.......Blake Griffin
            LeBron James..........Kevin Durant
            Tyson Chandler.......Dwight Howard

            Subs
            Deron Williams........Dwayne Wade
            Pau Gasol..............Marc Gasol
            Zach Randolph.......Dirk Nowitzki
            David Lee..............James Harden

            Kes keda? Rose'il oli esimene valik.

            Mulle meeldis Rose'i oma, kui Lee asemel oleks Love, kuid too on vigane, mistõttu vist ei loe. Rose oleks ka siis sees nt.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Ilmselgelt Bill

              Kommentaar


                Pigem Bill, aga see Westbrooki võtmine põhisse ei jäta hea muljet.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Jalen Rose...........Bill Simmons
                  Stephen Curry.........Chris Paul
                  Kobe Bryant............Russell Westbrook
                  Carmelo Antony.......Blake Griffin
                  LeBron James..........Kevin Durant
                  Tyson Chandler.......Dwight Howard

                  Subs
                  Deron Williams........Dwayne Wade
                  Pau Gasol..............Marc Gasol
                  Zach Randolph.......Dirk Nowitzki
                  David Lee..............James Harden

                  Kes keda? Rose'il oli esimene valik.

                  Mulle meeldis Rose'i oma, kui Lee asemel oleks Love, kuid too on vigane, mistõttu vist ei loe. Rose oleks ka siis sees nt.
                  Mis pede asi see on?
                  Kus on Irving? Harden on parem kui Westbrook, see mingi parimad mängijad nba? sest Dirk pole see aasta mänginud ju? ja mängijad on täiesti lampi võetud ju Pekovic on parem kui Love ja Howard

                  Kommentaar


                    Pole just kõige suurem Indiana fänn, aga kaitses vist ollakse päris julmad, vähemalt skooride põhjal. Huvitav, mis peale Grangeri tagasitulekut juhtub. ja üks uustulnuk Venemaalt on üllatavalt võimsalt nba ukse lahti löönud, mingeid laineid ta ei löö nagu Rubio eelmine aasta, aga ise ütleks, et on parem kui Rubio eelmine aasta.

                    Kommentaar


                      Neil ei olnud mängijate nimekirja ees kui valisid niiet peast tegid seda:

                      Bill Simmons has an emergency podcast with Jalen Rose and David Jacoby to talk about Carmelo and KG's dustup, the Celtics' season, and to draft their own All-NBA team.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Neil ei olnud mängijate nimekirja ees kui valisid niiet peast tegid seda:

                        http://espn.go.com/espnradio/grantla...yer?id=8826763
                        Mingid lambid vennad, kes ei tea nbast midagi? ma suudan ka peast paremini valida

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Mingid lambid vennad, kes ei tea nbast midagi? ma suudan ka peast paremini valida
                          kes puudu on või mis valesti? (peale Löövi)

                          Kommentaar


                            Noo Westbrooki Hardenile eelistamine käbi minul küll täielikult ülemõistuse, aga muusosas on küll täielikult maitse küsimus. Igati arusaadavad valikud olenevalt eelistustest.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Pole just kõige suurem Indiana fänn, aga kaitses vist ollakse päris julmad, vähemalt skooride põhjal. Huvitav, mis peale Grangeri tagasitulekut juhtub. ja üks uustulnuk Venemaalt on üllatavalt võimsalt nba ukse lahti löönud, mingeid laineid ta ei löö nagu Rubio eelmine aasta, aga ise ütleks, et on parem kui Rubio eelmine aasta.
                              Kui ma nüüd ei eksi siis Indianal peaks olema liiga parim kaitse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Kui ma nüüd ei eksi siis Indianal peaks olema liiga parim kaitse.
                                Viimasel ajal on jäänud küll selline mulje, karud on ka head, aga veidi ära vajunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X