320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, kui Rocketsile Garnett juurde panna, siis see tipp enam küll eriti kaugel ei tohiks olla. Ega jah, päris taga olevad meeskonnad ei näe võimalust hooaega päästa, see on selge. Ainuke, kes võiks üritada on Boston ise. Kas ühte Raptorsi PGdest ei õnnestu neil saada? Jah, üldiselt olen kokkuvõttes samal arvamusel, et kellad.

    Kommentaar


      Kahjuks on jh hooaeg Bostonil perses, aga siiralt loodan, et kui trade tehakse siis KG ja Pierce jäävad. KG on mu lemmikmängija ja trade tähendaks arvatavasti kas kohest karjääri lõppu või tiksub selle aasta lõpuni ja siis lõpetab. Ainuke põhjus miks ta see aasta oma lepingut 3 aastat pikendas oligi just Boston ja Doc Rivers. JA Pierce ei näe ma mitte kuskil mujal oma karjääri lõpetamas kui ainult Bostonis.

      Muideks täna tabas Garnett oma karjääri 10 000-da viske väljakult. Hetkel aktiivsetest mängijatest on rohkem suutnud vaid Kobe.

      Kommentaar


        Algselt postitas noname Vaata postitust
        Muideks täna tabas Garnett oma karjääri 10 000-da viske väljakult. Hetkel aktiivsetest mängijatest on rohkem suutnud vaid Kobe.
        Kobel enne tänast ka 24 tabatud viset puudu saamaks kätte Olajuwon (10 749), kes üldtabelis seitsmes. Liider mõistagi Abdul-Jabbar 15 837-ga.

        Täitsa hästi Lakers sabas jõlkumas. Võimalik, et näeb täna veel teistki lisaajaga/aegadega kohtumist järjest.

        Kommentaar


          Viimaste nädalate foonil on täiesti veider Lakersit hästi mängimas vaadata. Sööt liigub ja vise läheb. Tuleks see võit ka nüüd ära...

          Ja kas viimase nädala-kahega on triple-double'ite hulk liigas järsult suurenenud või on neid tehtud lihtsalt nendes mängudes, mida jälginud olen? Rondo mitu tükki järjest, LeBron, Pierce, Kobel on ka praegu viimase veerandi alguses vaid üks lauapall puudu.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
            Ja kas viimase nädala-kahega on triple-double'ite hulk liigas järsult suurenenud või on neid tehtud lihtsalt nendes mängudes, mida jälginud olen? Rondo mitu tükki järjest, LeBron, Pierce, Kobel on ka praegu viimase veerandi alguses vaid üks lauapall puudu.
            Täpselt sama palju on WB-l ka puudu

            Kommentaar


              Algselt postitas idikas Vaata postitust
              Täpselt sama palju on WB-l ka puudu
              No vot, pruuvibki mu pointi
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Kobe mängustiili muutus on kaasa toonud päris palju positiivseid tagajärgi, Kobe kaasab teisi rohkem rünnakusse ja seeläbi jääb tal endale rohkem ruumi vajadusel 1-1 teha, sest pall käib palju paremini. Nii mängides on PO täiesti reaalne veel.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Pole küll viimaseid lakersi mänge vaadanud, aga Kobe on liiga parim söötja nüüd? Punktide loopimine jaguneb ühtlasemalt ja playoffi jõudmine ehk polegi nii raske. Samal ajal Portland on ikka julm, 5. mehega playoffi konkurentsis, pigem loodaks, et nad ei saaks sinna ja pigem usun ka, et vajutakse teine pool veidi ära. Sest Spurs vrs Lakers tõotaks, ehk huvitavam tulla kui parima pingiga tiim vrs Portland oma 5. mehega. Kui juba pingist juttu tuli, siis see aasta peab Spurs need paari mehe tiimid hävitama Miami ja OC ja Duncan saab veel ühe ilusa tiitli enne karjääri lõppu. Aga aega on veel playoffideni aga põhiturniiri esikoht peaks küll Spursile kergelt ära tulema. Kui nüüd keegi tahab vaielda, et miks Spurs võidu võtma peaks, siis palun - Miami on ikka veel võidupohmas ja ilmselgelt ei mängita päris omal tasemel hetkel ja kas üldse suudetakse ennast see aasta piisavalt motiveerida ja OC on ilmselgelt nõrgem kui eelmine aasta. Hetkel räägin siis põhiturniiri võidust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Pole küll viimaseid lakersi mänge vaadanud, aga Kobe on liiga parim söötja nüüd? Punktide loopimine jaguneb ühtlasemalt ja playoffi jõudmine ehk polegi nii raske. Samal ajal Portland on ikka julm, 5. mehega playoffi konkurentsis, pigem loodaks, et nad ei saaks sinna ja pigem usun ka, et vajutakse teine pool veidi ära. Sest Spurs vrs Lakers tõotaks, ehk huvitavam tulla kui parima pingiga tiim vrs Portland oma 5. mehega. Kui juba pingist juttu tuli, siis see aasta peab Spurs need paari mehe tiimid hävitama Miami ja OC ja Duncan saab veel ühe ilusa tiitli enne karjääri lõppu. Aga aega on veel playoffideni aga põhiturniiri esikoht peaks küll Spursile kergelt ära tulema. Kui nüüd keegi tahab vaielda, et miks Spurs võidu võtma peaks, siis palun - Miami on ikka veel võidupohmas ja ilmselgelt ei mängita päris omal tasemel hetkel ja kas üldse suudetakse ennast see aasta piisavalt motiveerida ja OC on ilmselgelt nõrgem kui eelmine aasta. Hetkel räägin siis põhiturniiri võidust.
                      Kobe on nagu ümber sündinud. Esimest korda oma karjääri jooksul sai kolmes järjestikuses mängus kirja kokku 38 assisti ning Lakersi mängu on vastupidiselt mõne nädala tagusele lausa kena vaadata. Sööt liigub ning üle pika aja on nii Gasol kui ka Howard mängus sees, kusjuures viimane viskas isegi peaaegu talutava protsendiga vabaviskeid. Play-offi jõudmine on minu meelest küll kahtlane, kuid nimede poolest on meeskond selline, et võimatu pole miski...
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        KG treidist jahujate tuure maha keerates... Minu teada on Garnetti lepingys no-trade clause sees. Saab treidida vaid tema ebda nõusolekul. Ma võin ka eksida.

                        Jennings Rondot asendama, minge metsa oma Lopezi ja Smithidega.

                        Kommentaar


                          Pelgasin, et Memphis võib end Rudy Gay treidiga tõsise West finaali koha pretendendi koha pealt pahasti ribadeks tõmmata. Aga kui vastu saadi koguni T.Prince (+ samuti soliidne Austin Daye). Prince peaks oma sinikrae stiiliga sobima ideaalselt sealsesse õhkkonda. Prince väärikski ühte pikemat hooaega teguderohke play-offi näol, viimastel aastatel on Pistons ju teadagi missuguse essu sees virelenud.

                          Kommentaar


                            Saada ühe Gay eest Ed Davis, Austin Daye ja Tayshaun Prince ning draftist valik ja leevendus rahakotile on päris normaalne tõmme.

                            Awwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                              No on kloun ikka. Tehke mis tahate.

                              Kommentaar


                                Meenus kohe see:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X