320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA\'

    mis toimub?

    lugesin lehte ja märkasin, et Kobe´l on mustad retuusid jalas. Miks? Misasja?
    Rohkem nagu kinomees kui tõsiselt võetav korvpallur. Mida ta tegelt muidugi ka on.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA\'

      need tal juba pikemat aega, sama efekt tõenäoliselt nagu Iversonil see käe oma. Ilmselt on efekt siiski sama, kui näiteks käia hädal kiivriga, st suurt vahet poole, maitse asi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA\'

        hmm...minu teada on iversonil käsk kanda seda käeasja roppude tatoode pärast?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA\'

          Algselt postitas Jasper


          hmm...minu teada on iversonil käsk kanda seda käeasja roppude tatoode pärast?
          siis seda ma ei teadnud, aga KObe püksid ilmselt on teisel põhjusel

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA\'

            kas keegi suudab panna siia mis kell eesti aja järgi mängivad eelmise asta finalistid? olen omadega ülijuhtmes. kp ka ei teeks halba.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA\'

              Algselt postitas dreyd


              kellel on viasat, siis sellel on lihtne- www.tv1.lt väidab, et näitavad NBA-d
              Selle nädala mängud nt Cavs-Jazz ja Cavs-Bulls. Pole paha ma ütleks.
              mänge näidati?
              mul on ka viasta, aga TV1 on Lithuania oma. ega see vist ei näita?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA\'

                täitsa nägin ja nüüd enne jõule on mõnus unekas... Just see leedukate TV1 näitabki. vaata nende kodukat www.tv1.lt seal on veel mingeid nädala kokkuvõteid jms. 25.12 on vist selline saade.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA\'

                  qrt eile vaatasin kell 03.00 + mingi paar minti peale, midagi veel ei olnud
                  ja siis läks silm tagasi kinni ära, järgmine kord peaks tegema nii, et linti võtaks
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA\'

                    Algselt postitas Malfoy


                    mis toimub?

                    lugesin lehte ja märkasin, et Kobe´l on mustad retuusid jalas. Miks? Misasja?
                    Rohkem nagu kinomees kui tõsiselt võetav korvpallur. Mida ta tegelt muidugi ka on.
                    järgmine kord loe artikkel läbi(tegelikult oleks pealkirja lugemisest ka piisanud), mitte ära vaata ainult pilte. ükski kinomees ei viska 62 punkti ühes mängus. isegi eesti liigas mitte. mis vahet seal on kas need asjandused on jalas tattoode või liiga suurte lihaste või millegi muu pärast. Kobe on tegija!

                    edit: mitte ühe mänguga vaid kolme veerandajaga.
                    ½121½

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA\'

                      no tra pistons spurs streami on vaja....sopcast soovitatavalt

                      edit: hui ma selle leidsin aga spurs ahjus...81-66 ja minut 19 lõpuni
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA\'

                        Big Ben is the man
                        vend korjas pohhuilt teiste eest lauad ära. ühekorra tõukas isegi oma mehe pikali, et lauda saada (kogemata muidugi).
                        loodetavasti see aasta pistons ei komista spursi vastu finaalis, sest ega kedagi teist küll ei näe finaali saamas.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA\'

                          see aasta pistonsil koduväljaku eelis ja no lauda valitseti ikka rämedalt. kui mcdyess beni vahetas siis korjas ka kokku 13 lauda ära ehk kahepeale umbes-täpselt sama palju kui kogu spurs.
                          ja heat pani stabiilsusega ka lakersi paika.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA\'

                            keegi täna nba lehel on käinud? ak-47 on ikka täielik zombie seal normaalajalõpuviske foto ajal.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA\'

                              Algselt postitas Jasper


                              keegi täna nba lehel on käinud? ak-47 on ikka täielik zombie seal normaalajalõpuviske foto ajal.
                              No aga ta ongi selline alien ju. Mis see näiteks palju parem on? Ripub tema enda ametlikul kodulehel kusjuures
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA\'

                                Camby Camby mis sa teed?
                                tra saa terveks lõpuks ometi, denveril on pukis vaid elson hetkel (mingi rott on veel võibolla?). ega anthony meeskonda üksi ei jõua vedada. kenyon on see aasta mingi täielik kott olnud, ei sära nagu tegi seda eelmine aasta.
                                aga mängida on veel kõvasti, pöidlad pihku nüüd, play-offi peab ära venima küll
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X