320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas qrat Vaata postitust
    Henry Rull, aee?
    See nimekiri on vist suht lõpmatu, ka mina.

    Supermäng viimaseks ja pole kuidagi nii käima tõmmanud pärast Miami-Spurs kuuendat, kus Bosh-Allen otsustasid.

    Curry mäng oli muidugi mõistatus ja jällegi sai tõeks väide, et seeria parima mängijaga meeskond võidab, mullu see natuke kõikus, tänavu loksus paika. Kuid, et loksub niimoodi.

    Oi, blääää sa nahka teed!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Ja see juhtus. Olles aastast 2003 oodanud LeBroni tiitlit Cavsiga, siis ma nüüd ei teagi mida edasi oodata. Edaspidi võitku või Lakers ning LeBron võib pensile minna. Ehk saab minustki nüüd neutraalne NBA fänn.

      Kommentaar


        Üks loll küsimus - sattusin mingit videot nägema seitsmendast mängust. Miks kõik mehed retuuse kannavad ? Mida kuradit nagu.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Üks loll küsimus - sattusin mingit videot nägema seitsmendast mängust. Miks kõik mehed retuuse kannavad ? Mida kuradit nagu.
          soojad lihased = vähem vigastusi.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Üks loll küsimus - sattusin mingit videot nägema seitsmendast mängust. Miks kõik mehed retuuse kannavad ? Mida kuradit nagu.
            Hoiab vist lihaseid ja shit.

            Kommentaar


              Tuleks ära keelata koos hambakaitsmetega. Kuradi pussuks kätte läinud rahvas korvis ikka. Visuaalselt nõme vaadata - eriti kombinatsioonis nende seeliku mõõtu kottidega, mida nad püksteks nimetavad Üldse kas reglement on vormi osas kuidagi vaba seal või - mulle küll meeldib cavaliersi vorm aga enne pole näinud et T särgis mängitakse

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Tuleks ära keelata koos hambakaitsmetega. Kuradi pussuks kätte läinud rahvas korvis ikka. Visuaalselt nõme vaadata - eriti kombinatsioonis nende seeliku mõõtu kottidega, mida nad püksteks nimetavad Üldse kas reglement on vormi osas kuidagi vaba seal või - mulle küll meeldib cavaliersi vorm aga enne pole näinud et T särgis mängitakse
                T-särk on seepärast, et senised maikad olid paksude ameeriklaste jaoks liiga ilgelt koledad (noh, et mehed nägid neis ilged välja) ja t-särk on parem maha müüa. Seepärast hakati ka t-särkides mängima, kuna nii on kossusärgid jälle moekas shit.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Tuleks ära keelata koos hambakaitsmetega. Kuradi pussuks kätte läinud rahvas korvis ikka. Visuaalselt nõme vaadata - eriti kombinatsioonis nende seeliku mõõtu kottidega, mida nad püksteks nimetavad Üldse kas reglement on vormi osas kuidagi vaba seal või - mulle küll meeldib cavaliersi vorm aga enne pole näinud et T särgis mängitakse
                  Täpselt.

                  Kommentaar


                    No kurat, kui Greg Oden mänginuks John Stocktoni pükstega, siis oelks see ikka marunaljakas olnud.

                    Kommentaar


                      Läks siis nii. Ma enda arust vähemalt olin enne seeria algust erapooletu aga seeria käigus (eriti peale Curry viiendat ja kuuendat viga eelmises mängus) hakkas GSW kuidagi rohkem meeldima. Seega tulemus oli pisut pettumustvalmistav. Aga Curry'l olid omad võimalused enne Irvingut asjad ära otsustada. Viimastes mängudes juhtus sõdalastel pigem nii, et üks mees tegi kõva mängu, teised oma tavalist taset näidata ei suutnud. Eile oli Green selleks kõvaks meheks.

                      Siinkohal tahaks pisut tuhka pähe raputada herr Kerrile. Seeria teise poole käigus kasutas Cavs rünnakul pidevalt varianti, kus pick'n'rollidega jäeti James Curry vastu ning kuni selle viimase mänguni mingit erilist lahendust selle vastu ei leitud. Kaitses olid GSW-l asjad üsna hästi, aga lollakad pallikaotused ning pidevad möödavisked vabadelt kohtadelt (Curry, Barnes eriti) maksid kätte.

                      Ehk järgmisel aastab saab Lakersist ka asja

                      Kommentaar


                        WHAT THE FUCK!?!

                        kus ma oma nime FuckTheBulls'iks muuta saan (bla bla mul ei lubata ju, ma pole m6nu)? Kui päriselt ka nii, siis mingu tõesti vittu need oinad Bullsi juhtkonnas. TÜRA KÜLL!!! Sitt hooaeg sai kohutava lõpu. Hakkan hoopis Timberwolves'i ja Knicksi vaatama. Päriselt. Häbi ka pole.

                        Kommentaar


                          Päris hea pakk ju üsna väsinud venna eest.

                          P.S. Meenuks justkui, et ma olen ainult korra nime vahetanud foorumis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                            WHAT THE FUCK!?!

                            kus ma oma nime FuckTheBulls'iks muuta saan (bla bla mul ei lubata ju, ma pole m6nu)? Kui päriselt ka nii, siis mingu tõesti vittu need oinad Bullsi juhtkonnas. TÜRA KÜLL!!! Sitt hooaeg sai kohutava lõpu. Hakkan hoopis Timberwolves'i ja Knicksi vaatama. Päriselt. Häbi ka pole.

                            Mis selles treidis nii imelikku on ?
                            Oli ka aeg alustada uut ajajärku. Olen ise ka suur Derricku austaja, kuid ma arvan,et see oli väga loogiline samm. Arvestades,et nüüd cap väga palju suurenenud siis on Lopeze leping väga hea.

                            Isiklikult loodan,et Jimmy läheb ka nüüd kuhugi.

                            Usutavasti Taj on järgmine siiski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Mis selles treidis nii imelikku on ?
                              Oli ka aeg alustada uut ajajärku. Olen ise ka suur Derricku austaja, kuid ma arvan,et see oli väga loogiline samm. Arvestades,et nüüd cap väga palju suurenenud siis on Lopeze leping väga hea.

                              Isiklikult loodan,et Jimmy läheb ka nüüd kuhugi.

                              Usutavasti Taj on järgmine siiski.
                              Emotsiooni pealt laksasin. Pikas perspektiivis võibolla osutub see liigutus kasulikuks, kuid see ei tähenda, et ma peaksin olea sellise tehing üle õnnelik. Gar Formani selgitused sellele olid ka ülimalt debiilsed.

                              Rose is going to have a great season
                              no mille kuradi pärast sa siis ta nahhui saadad?
                              We need to get younger and more athletic
                              - Calderon on 34, Robin Lopez pole mingi atleet. Grant on tuleviku pingimees ok. Atleetlikumaks? Saates ära ainsad 2 atleeti meeskonnas (sans Butler)?
                              A year ago, I think you could start to see signs it was coming to a close. But we didn't have a lot of flexibility and wanted to give the group the year to see where we could go.
                              Muidugi Rose oli põhjus, miks see grupp sell hooajal lati alt läbi hüppas ja siis läheb Forman ise vastu kahele viimasele tsitaadile.
                              Noah, whom Forman said the Bulls will still pursue
                              Forman called "a retool rather than a rebuild,"
                              - the fuck? Retoolid meeskonna mingitest teise järgu vantidest, oma 14. valikuga staari ei saa, üksi FA ei tule. No tra, tehku siis juba täielik puhastustöö meeskonnas, kui juba parima mängija nahhui saates - mingu vittu.

                              Isiklikult loodan, et Noah läheb kas SAS või GSW (kui neil huvi on), kui ei siis NYK. Loodan, et treidivad Gibsoni conenterisse. Butler... las vaatavad, kuidas iso-Jimmy eirab endiselt Hoibergi ja veab meeskonna 25 võiduni. Aga kuna "retool", mitte rebuild, siis ka seda ei juhtu. Ennem Rose'i tehingut sahistati, et Boston tõstab oma Butleri pakkumist (3. Bradley ja lisana Crowder), aga minu arust ei ole sellel enam mõtet, kui ülejäänud sats on meh. Las istuvad Butleri otsas, või leidku hunnik noori ja valikuid.

                              Lopeze leping on muidugi viisakas, aga see on ka kõik. Meeskonda see paremaks ei tee. Rose'i 20ppg ta tagasi ei too, ning 30 on ka lähedal. Hea kvaltiteediga vahetusmees. Aga milleks võtta aastate pikkune leping vastu, kui eesmärk on noorendada ja minna uues suunas. Neil oli talvel pakkumine: Gasol - Koufos + McLemore (loodetavasti nimed õiged), aga see diil jäi ära, set Koufosel on mitu aastat lepingus. Ta on sama hea, kui Lopez.

                              Kokkuvõttes, selles tehingus ei ole minu jaoks mitte mingit loogikat, kui võtta kõrvale Gar Formani selgitused. Õelnud lihtsalt, et oli oht , et Rose läheb peale järgmist hooaega niikuinii, siis oleks asi mõistetav. Aga hakates sinna vastukäivaid ütlusi andma... mingu tõesti persse! Kui oled võtnud seisukoha, et saadame Rose'i minema, miks mitte oodata siis mõned nädalad sellega. FAs enamus satse ei saa, mida tahavad, vb oleksid nõus midagi paremat Rose'i eest saatma? Või veel enam, kui see oli cap space trade, siis miks mitte oodata ja vaadata, kuidas contract-year Rose mängib, kui hästi, siis pikenda või saa rohkem vastu, kui sitasti... siis las läheb - saad cap space'i. Otsutagu ära, mida teevad. Praegu loogika puudub.

                              Ei, huvitav hooaeg tuleb. Max 25 võitu. Vähemalt palju korve... meie omasse.

                              Ma loodan, et ma eksin.
                              Last edited by cbulls13; 23.06.16, 16:05. Põhjus: lisa.

                              Kommentaar


                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X