320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on tehtud vist enne seda, kui Walker äkitselt keskpärasest mängijast väga heaks mängijaks muutus ja Thomas Bostonis lammutama hakkas. Enne eelmise hooaja algust ma oleks ka ilmselt Rondo top 10 tagameheks pannud.

    Kommentaar


      Derrick Rose #1
      Rajon Rondo #2
      Kirk Hinrich #3

      edasi rankige ise...

      edit. Mis puudutab karli Bullis osa (veel ei vasta) aga - krissucool ja ka professionaalsed analüütikud hindavad Bobby Portist meeletult üle miskipärast. Eelmisel hooajal ei näidanud küll, et oleks ka Cristiano Feliciost parem (ei olegi... veel), kaitses ka Miroticist sitem - McDermotiga seal "lootusetu" kategoorias. Rünnakul oli ka vaid üks mõte: "nii kui palli saan, uhan peale". Loodetavasti nö rookie valud ja sel aastal on targem.

      Isiklikult pean Bullsi mustaks hobuseks Tony Snelli. Ei tea, kas olen siin juba maininud, aga arvestades praegust tagameeste seltskonda on ta täpselt see, mida meeskond vajab - 3&D.

      Mis puutub ülehindamisse, no ei saa ma aru juhtkonna Jerian Granti haibist. Täiesti suvaline tont tudub olevat. Kas on sama teema, et kuna esimese ringi valik (nagu portis), siis automaatselt haibime üle? Dinwiddie on selgelt parem olnud esimeses kolmes hooajaeelses mängus ja ka suveliigas. Canaan on vähemalt "spetsialist". Grant ei tee midagi hästi - kui siis slasher.

      Kommentaar


        Minnesota Timberwolves – Eelmine hooaeg lõpetati läänes 13. kohaga. Kuid üle pika aja võib hooajale vastu minna positiivselt. Üks nooremaid algviisikuid liigas ja järgmine aasta võiks see tiim juba olla kindel playoffi kandidaat. Esime samm selleks oli eliittreeneri toomine. Tom Thibodeau. Ärme unusta, et Wiggins ja Towns võitsid mõlemad aasta uustulnuka tiitlid ja on ilmselt tulevased superstaarid. Ehk Minnesota fänn oleks päris vahva hetkel olla.

        Koosseis

        PG – Rubio, sama problem, mis Rondol, eelmine hooaeg viskas vähem peale ja viskeprotsendid veidi tõusid. Ma arvan, et Minnesota süsteem võiks talle hetkel sobida. Pingil siis uustulnuk Dunn, kes on üks favoriite aasta uustulnuka tiitli peale, see peaks eeldama, et ta saab ka piisavalt mängida. Ma kahtlen, et ta ta üle 20. minuti keskmiselt mängib, kui just Rubio vigastada ei saa.

        SG – Lavine, tegi suurepärase eelmise hooaja, pingil siis Warriorsist tulnud Rush.

        SF – Wiggins, meeskonna üks kahest staarist, ta ei ole kindlasti veel superstar, aga on liikumas sinna suunas. Shabazz Muhammad on igati ok varumees.

        PF – Dieng ja Bjelica, Bjelica esimene hooaeg ei olnud nii hea kui loodeti. Arenguruumi on rohkem kui küllaga ja ma arvan, et see hooaeg me näeme hoopis teasel tasemel mängijat. Dieng oli okei ja eeldatavasti ta ka alustab see hooaeg.

        C – Karl-Anthony Towns, eelmise aasta parim uus tulija. Juba praegu räägitakse temast kui superstaarist, esimene hooaeg oli kahtlemata muljetavaldav. Viimane nii võimas uustulnuk oli vast Davis. Pingil on Aldrich ja Hill. Petkovici karjäär võib kahjuks läbi olla.

        Rubio, Wiggins, Towns, seda kolmikut on võrreldud kunagise Bostoni kolmikuga: Rondo, Pierce ja Garnett. Igastahes kui su meeskonnas on üks oma positsiooni parimaid mängijaid, potentsiaalne superstar Wiggins ja ka ülejäänud algviisik peaks sobima nendega kokku, lisaks hea treener, siis playoffi pääsemine võiks olla eesmärk.

        Ma arvan, et pink jääb nõrgaks ja kohati mängitakse liiga ebastabiilselt, et playoffi pääseda, kuid kaheksas koht ei jää kaugele. Ja järgmine hooaeg on Minnesota juba tõsine tiim, kellega tuleb arvestada.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Rubio, Wiggins, Towns, seda kolmikut on võrreldud kunagise Bostoni kolmikuga: Rondo, Pierce ja Garnett.
          Kes võrdles?

          Pigem on kiputakse üldse unustama, et keegi Ricky "alahinnatud" Rubio meeskonnas on. Pigem räägitakse kolmikust Lavine, Wiggins, KAT, siis haibitakse Dunni. Ricky on seal "treidime ta Butleri vastu" paadis.

          enivei... Mina olen ebaratsionaalne Tom Thibodeau fanboy. >48 võitu ja PO'i pääs. Panen lukku. Käsi kullas või

          Kommentaar


            Tahaks tõesti teada, kes võrdles ja mis aineid ta tarvitanud oli või ajas lihtsalt ajupõrutuse tagajärjel umbes teksti.

            Kommentaar


              Ma allikat ei mäleta, kardetavasti jäi see mulle kunagi kuskil fännifoorumis mällu ja olen seda kuskil veel märganud ja ei pea seda võrdlust sugugi kohatuks. Ehk siis seda lauset ei pea väga tõsiselt võtma. Muidugi veidi ebaaus oli kirjutada, "et seda kolmikut on võrreldud", mis paneb jah arvama, et mõni tõsiseltvõetav tegelane või sait on nii väitnud.
              Muidugi kui me arvestame, et Rubio pole nii tähtis mängija, siis võib selle võrdluse muidugi unustada. Kuid Wiggins ja Towns on mõlemad meeletu potentsiaaliga. Võrdlus ei pea tähendama, et nad on sama head mängijad või mängivad sarnase mängustiiliga kui võrreldavad.

              Näiteks tuleb uus vend nba. ja keegi ütleb, et ta võib saada sama heaks mängijaks kui Carmelo. Või siis nt Sunsil on noor lootustandev kolmik ja siis keegi ütleb, et see on sarnane sellega, mis Miamis oli (Wade, Lebron ja Bosh).

              Kommentaar


                Dallas on üks mu lemmikmeeskondi ja nende võimalikult adekvaatselt hindamine on raske. Meeskond on uue näoga, Barnes ja Bogut on kahtlemata head mängijad. Kui Barnes oli Warriorsis hea rollimängija, siis Dallases oodatakse talt palju enamat ja Dallase playoffi võimalused sõltuvad väga tema mängust. Teine suur küsimärk on põhimeeste vanus ja kas suudavad terve hooaeg heal tasemel kaasa tega. Dirk on 38, kuigi Williams 32, Bogut 31 ja Matthews 29 pole nii hull, siis nende karjääri on seganud vigastused ja Williams ja Matthews on kaugel oma parimatest päevades, nende puhul on küsimus, kui palju nad suudavad veel endast anda ja kui kas see on piisavalt hea, et hoida Dallast kõrges mängus.

                Koosseis

                PG - Williamsi kohta on raske midagi öelda, kahjuks siis tema karjääri parimad aastad on ammu möödas, kuid eelmine hooaeg sai Dallas, nt põhiturniiril kuuenda koha, tema hooaeg polnud küll midagi erilist, aga polnud ka kohutav. Pink on okei, eriti Barea. Harrise parimad ajad on samuti ammu möödas ja tema roll väheneb iga aastaga, aga kõik kolm on kindlasti palju vigastustega väljas ja mängida peaksid kõik korralikult saama.

                SG - Matthews on selge alustaja, kuid pingil on huvitav Seth Curry, kes pole veel suures mängus läbi löönud ja Dallas võiks olla tema üks viimaseid võimalusi. Aga sarnaselt oma kuulsale vennale visata ta oskab, kaitses on ta ilmselt halb, ehk mänguaeg sõltub palju kuidas tal visked minema hakkavad.

                SF - Barnes peaks olema meeskonna uus liider, kas ta selleks ka võimeline on, on omaette küsimus, aga kindlasti saab ta rohkem tähelepanu kui Warriorsis. Justin Andersoni esimene hooaeg polnud just kõige säravam, aga ma eeldan, et ta suudab juurde panna ja mänguaeg võib veidi kasvada.

                PF - Dirk Nowitzki, väsimatu sakslane tegi jälle suurepärase hooaja ja on kindlasti valmis oma meeskonna veel korra playoffi vedama. Sellel positsioonil on okei pink ja mitu meest võitlevad mänguminutite pärast, ilmselt põhivaru hakkab olema Powell, kes on mõnes hooajaeelses mängus juba päris head minekut näidanud.

                C - Bogut, pingil Mejiri, kes see hooaeg võib rohkem mängida saada kui eelmine. Ka uus mees Hammons ilmselt saab see hooaeg mängida.


                5-6 aastat tagasi oleks Williams, Matthews, Dirk ja Bogut ühes tiimis kindlasti olnud võimeline võitlema tiitli eest. Hetkel ei võidelda küll tiitli eest, aga kindlasti ollakse playoffi koha konkurentsis, ja sarnaselt idale on minu arust playoffi 4-9. koha ennustamine väga raske, ka Pelicans ja Minnesota võivad seal olla või on lähedal. Mulle tundub, et Jazz ja Portland võivad olla ülehinnatud ja ülejäänud alahinnatud, Oklahoma on midagi vahepealset.

                Igastahes kuigi tahaks Dallase igaljuhul playoffi panna, siis peale pikka kaalumist arvan, et Dallase tiimi kohal on rohkem küsimärke kui teistel konkurentide, vigastused, pink ja Barnes. Ja seega arvan, et nad pigem jäävad imenapilt playoffist välja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Matthews on kaugel oma parimatest päevadest
                  Kõigest poolteist aastat tagasi oli mees elu parimas vormis ja 3PM liiga liider ennem vigastust. Eelmine oli vigastusest taastumise hooaeg. Sellegi poolest mängus 78 mängu... tõsi, karjääri kehvim tabavus% ja kaitsemängu langus. Selle võid panna achilleuse kõõluse rebendist taastumise arvele ja üleüdlisele Dallase kaitsemängu tasemele. Vara on meest maha kanda ja õelda, et parimad aastad on kaugel on ilmselge liialdus. Vanust ei ole ka nii palju.


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Barnes peaks olema meeskonna uus liider.
                  Carlisle ja Dirk jäid bussist maha?

                  Kommentaar


                    Ma loodan ka, et Matthews suudab mängida nagu mõned aastad tagasi, aga oleme ausad, see ei ole päris sellinne vigastus, peale mida on kerge naasta. Ja raske on uskuda, et 29 aastasena suudab veel Portlandi aastatel näidatut korrata, kuid nõus sellega, et see taastumise hooaeg polnud kehv, Dallas riskis tema siia toomisega ja nemad ootavad kindlasti enamat.

                    Heh no ütleme nii, et sakslase osakaal peaks ja võiks langeda, tõsi see hooaeg veel vist tõesti Barnes jääb Nowitzki varju pigem. Aga juba see leping, mille Barnes sai peaks näitama, et temalt liidrirolli täitmist oodatakse. Jällegi riskantne ootus, nagu Dallasel viimasel ajal kombeks.
                    Teistpidi võttes võib ju Dirk 50 aastaselt ka mängida ja ta oleks meeskonna liider. Ehk sõltub selle sõna tõlgendamisest, võibolla siis parim mängija on parem sõnastus kui liider.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Minnesota Timberwolves – Eelmine hooaeg lõpetati läänes 13. kohaga. Kuid üle pika aja võib hooajale vastu minna positiivselt. Üks nooremaid algviisikuid liigas ja järgmine aasta võiks see tiim juba olla kindel playoffi kandidaat. Esime samm selleks oli eliittreeneri toomine. Tom Thibodeau. Ärme unusta, et Wiggins ja Towns võitsid mõlemad aasta uustulnuka tiitlid ja on ilmselt tulevased superstaarid. Ehk Minnesota fänn oleks päris vahva hetkel olla.

                      Koosseis

                      PG – Rubio, sama problem, mis Rondol, eelmine hooaeg viskas vähem peale ja viskeprotsendid veidi tõusid. Ma arvan, et Minnesota süsteem võiks talle hetkel sobida. Pingil siis uustulnuk Dunn, kes on üks favoriite aasta uustulnuka tiitli peale, see peaks eeldama, et ta saab ka piisavalt mängida. Ma kahtlen, et ta ta üle 20. minuti keskmiselt mängib, kui just Rubio vigastada ei saa.

                      SG – Lavine, tegi suurepärase eelmise hooaja, pingil siis Warriorsist tulnud Rush.

                      SF – Wiggins, meeskonna üks kahest staarist, ta ei ole kindlasti veel superstar, aga on liikumas sinna suunas. Shabazz Muhammad on igati ok varumees.

                      PF – Dieng ja Bjelica, Bjelica esimene hooaeg ei olnud nii hea kui loodeti. Arenguruumi on rohkem kui küllaga ja ma arvan, et see hooaeg me näeme hoopis teasel tasemel mängijat. Dieng oli okei ja eeldatavasti ta ka alustab see hooaeg.

                      C – Karl-Anthony Towns, eelmise aasta parim uus tulija. Juba praegu räägitakse temast kui superstaarist, esimene hooaeg oli kahtlemata muljetavaldav. Viimane nii võimas uustulnuk oli vast Davis. Pingil on Aldrich ja Hill. Petkovici karjäär võib kahjuks läbi olla.

                      Rubio, Wiggins, Towns, seda kolmikut on võrreldud kunagise Bostoni kolmikuga: Rondo, Pierce ja Garnett. Igastahes kui su meeskonnas on üks oma positsiooni parimaid mängijaid, potentsiaalne superstar Wiggins ja ka ülejäänud algviisik peaks sobima nendega kokku, lisaks hea treener, siis playoffi pääsemine võiks olla eesmärk.

                      Ma arvan, et pink jääb nõrgaks ja kohati mängitakse liiga ebastabiilselt, et playoffi pääseda, kuid kaheksas koht ei jää kaugele. Ja järgmine hooaeg on Minnesota juba tõsine tiim, kellega tuleb arvestada.
                      Townsi potensiaal on tohutu. Tema rookie hooaeg oli mingiaeg võrdluses Tim Duncani omaga. Davisest on ta minu hinnangul palju parem talent. Kui see hooaeg suudab juba kindlamalt mängida siis kannatab Boogiga liiga parima keskmängija võrdlust.

                      Lavine on ikka paras katastroof tegelt ja seda lihtsalt põhjusel - mehe kaitsemäng on alla igasugu arvestust. Kui eelmine hooaeg Rubio väljas oli Lavine mängujuhiks suruti, siis kärises ikka kohutavalt. Pluss tema need kiired rünnakud jooksuga üle ja pealevise mis mööda läheb, annab vastasmeeskonnale hea võimaluse samuti kiirrünnakuteks. Ta tegi suurepärase hooaja statistiliselt ründes, aga meeskondlikult peab ta ikka ennast kokku võtma ja targemaid otsuseid platsil tegema. Statistiliselt on tõestatud, et Lavine platsil olles on Wolvesi kaitse palju kehvem kui Rubiol. Hooaja alguses kaotasid nad igatahes päris mitmed mängud just kogenematuse ja Lavine rutakate visete tõttu.

                      Rubio läheb kindlasti katki, ta on seda iga hooaeg olnud. Kusjuures eelmine hooaeg alga späris hästi, pani isegi mingi 20 punktise mängu vist ja visked läksid. Hooaja edenedes sai selgeks, et viskega tuleb ikka kõvasti veel tööd teha..

                      Wiggins on minu hinnangul ka paras küsimärk. Mees peab ikka sammu edasi tegema, sest eelmine hooaeg oli ikka paljudele pettumus. Palju raskeid ja isetsevaid viskeid. Selle tulemusena pall ei liikunud ja lisaks jäi mees ikka lauas väga nõrgaks, kus oodati ka temalt edasiminekut.

                      Dunni kohta ei oska otseselt midagi kirjutada. Eks näis mis hooaeg toob, aga olen nõus, et oleks aeg playoffide uksele koputada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Dallas on üks mu lemmikmeeskondi ja nende võimalikult adekvaatselt hindamine on raske. Meeskond on uue näoga, Barnes ja Bogut on kahtlemata head mängijad. Kui Barnes oli Warriorsis hea rollimängija, siis Dallases oodatakse talt palju enamat ja Dallase playoffi võimalused sõltuvad väga tema mängust. Teine suur küsimärk on põhimeeste vanus ja kas suudavad terve hooaeg heal tasemel kaasa tega. Dirk on 38, kuigi Williams 32, Bogut 31 ja Matthews 29 pole nii hull, siis nende karjääri on seganud vigastused ja Williams ja Matthews on kaugel oma parimatest päevades, nende puhul on küsimus, kui palju nad suudavad veel endast anda ja kui kas see on piisavalt hea, et hoida Dallast kõrges mängus.

                        Koosseis

                        PG - Williamsi kohta on raske midagi öelda, kahjuks siis tema karjääri parimad aastad on ammu möödas, kuid eelmine hooaeg sai Dallas, nt põhiturniiril kuuenda koha, tema hooaeg polnud küll midagi erilist, aga polnud ka kohutav. Pink on okei, eriti Barea. Harrise parimad ajad on samuti ammu möödas ja tema roll väheneb iga aastaga, aga kõik kolm on kindlasti palju vigastustega väljas ja mängida peaksid kõik korralikult saama.

                        SG - Matthews on selge alustaja, kuid pingil on huvitav Seth Curry, kes pole veel suures mängus läbi löönud ja Dallas võiks olla tema üks viimaseid võimalusi. Aga sarnaselt oma kuulsale vennale visata ta oskab, kaitses on ta ilmselt halb, ehk mänguaeg sõltub palju kuidas tal visked minema hakkavad.

                        SF - Barnes peaks olema meeskonna uus liider, kas ta selleks ka võimeline on, on omaette küsimus, aga kindlasti saab ta rohkem tähelepanu kui Warriorsis. Justin Andersoni esimene hooaeg polnud just kõige säravam, aga ma eeldan, et ta suudab juurde panna ja mänguaeg võib veidi kasvada.

                        PF - Dirk Nowitzki, väsimatu sakslane tegi jälle suurepärase hooaja ja on kindlasti valmis oma meeskonna veel korra playoffi vedama. Sellel positsioonil on okei pink ja mitu meest võitlevad mänguminutite pärast, ilmselt põhivaru hakkab olema Powell, kes on mõnes hooajaeelses mängus juba päris head minekut näidanud.

                        C - Bogut, pingil Mejiri, kes see hooaeg võib rohkem mängida saada kui eelmine. Ka uus mees Hammons ilmselt saab see hooaeg mängida.


                        5-6 aastat tagasi oleks Williams, Matthews, Dirk ja Bogut ühes tiimis kindlasti olnud võimeline võitlema tiitli eest. Hetkel ei võidelda küll tiitli eest, aga kindlasti ollakse playoffi koha konkurentsis, ja sarnaselt idale on minu arust playoffi 4-9. koha ennustamine väga raske, ka Pelicans ja Minnesota võivad seal olla või on lähedal. Mulle tundub, et Jazz ja Portland võivad olla ülehinnatud ja ülejäänud alahinnatud, Oklahoma on midagi vahepealset.

                        Igastahes kuigi tahaks Dallase igaljuhul playoffi panna, siis peale pikka kaalumist arvan, et Dallase tiimi kohal on rohkem küsimärke kui teistel konkurentide, vigastused, pink ja Barnes. Ja seega arvan, et nad pigem jäävad imenapilt playoffist välja.
                        Dallas on samuti minu lemmikmeeskond. Sai neid eelmine aasta isegi USA's vaatamas käidud.
                        Ühte ütlen ma küll. Dallast kantakse iga hooaeg maha ja ikka nad jõuavad playoffi. Eelmine aasta pidid nad Lääne ühed viimased olema aga tutkitki. Unustatakse ära, et Parsons oli pea pool hooaega eemal. Tema pidi olema meeskonna uus vedur. Teist hooaega kukkus ta playoffideks välja. Polnudki temast eriti kasu kokkuvõttes. Kõikvõimsal Thunderil tehti selg playoffides prügiseks ja kihlveokontorite järgi võteti NBA playoffide ajaloo ühe madalama võidukoefitsentiga võit.
                        a jah, dallas pani kõikvõimsale GSWle ka eelmine hooaeg 23 sangase sauna. Curry küll too mäng puudus, aga see ei tee seda võitu eriti palju kehvemaks.

                        Williams pole küll enam All-Star kuid vajadusel võib valusalt sopsata küll. Kings sai seda eelmine hooaeg tunda: https://www.youtube.com/watch?v=QM79gjbVeJ0

                        Matthews on parajalt suur küsimärk, kuid loodan, et seehooaeg teeb sammu edasi.

                        Mejri on noor ja väga atleetlik keskmängija. Barea pani eelmine hooaeg ikka hullu kui D-Will vigane oli. Valiti isegi Lääne konverentsi nädala parimaks mängijaks korra. Powell muutub ka järjest paremaks. Simba oli eelmine hooaeg päris okei. Kaitses kindlasti vajalik mängija, kuid ründes jääb nõrgaks. Meenutab natuke Crowderit, kes nüüd Bostonis lammutab. Ta oli alguses samasugune. Loodan, et Simba suvel viskega tööd teinud.

                        Rääkides uuendustest, siis ütleks, et Dallas tegi see suvi ikka sammu edasi. Meeskonda saadi korralik shooter juurde. Keskväljale kaitsemängijatest üks liiga parimaid keskmängijaid. Loodan, et peab paremini vastu kui Pachulia, kes hooaja lõpuks ikka täiesti ära kukkus. Barnes peaks kindlasti tugevam mängija olema kui õrnuke Parsons, ma vähemalt loodan seda. Atleetlikum, kiirem ja noorem mängija. Potensiaali on. RC on liiga üks parimaid mängijaid ja loodan, et suudab Dallasele sealt uue All-Stari vorpida. Oleks aeg.

                        Dirk paneb ikka oma ära ja pakun, et Dallas jääb sinna 4-8 vahepeale. Samas ei saa välistada, et nad välja jäävad, sest noored hundid ja Jazz tulevad tagant, kuid pigem pakun väljajääjateks Rocketsit ja Memphist. Portlandit alahindama ei hakka. See noor meeskond on tohutult talenti täis.

                        Lõppu üks pilt ka legendist:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                          Tony Snell oleks Kiddile ideaalne. Hea kaitses ja üle keskmise viskaja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                            Ma ei saa aru mis asja sa koguaeg ulud nagu mingi keskmine arsenali fännist eit.

                            Mina olen küll väga rahul selle treidiga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Mina olen küll väga rahul selle treidiga.
                              Kui sa suudad ära seletada, et miks see hea on, siis palun väga. Lihtne alavoolu "Tony Snell on põlev prügikast" ei sobi. Või hindad sa MCWd tõesti tema esimese mängu põhjal üle? Ta oli Milwaukees sama kehv kui Tony eelmisel aastal meil. Tony aga täitis (idee poolest) meil olnud auku ja oskas visata. Kui, aga MCW on osa mõnest plaanitavast treidist, siis ma võin seda treidi positiivse külje pealt vaadata.

                              OT: Nocioni läinud, Gordon läinud, Korver läinud, Deng läinud, Jimmer (5 mängu vms) läinud, Rose/Noah läinud, ET Moore läinud, nüüd Tony. Uut lemmikut vaja. Cristiano Felicio!

                              Vingumise poolest, istu sisse! Elan internetis anonüümselt emotsioonid välja kui tahan.

                              Kommentaar


                                philly fännina jagan arvamust, et mcw on läbiaegade top3 kõige-sitem-ROY ja üleüldse küllaltki suvaline kaigas. snelli kohta ei ole pädev üldse midagi ütlema.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X