320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mted Vaata postitust
    Lebroni liitumine Miamiga oli ikka võrreldes Durantiga palju koledam koos selle show-saatega ja siis mingi tere tulemast üritusega kus kõigile plakse löödi ja aina tiitleid lubati. Täielik komejant oli see. Durant tegi asja rahulikult ja saab seda talle ette heita kui OKC polnud juba aastaid suutnud talle normaalset meeskonda ümber ehitada. Westbrook ja Durant süsteem lihtsalt ei toiminud ja oli aeg edasi vaadata. Nagu näha Duranti üliefektiivsest hooajast, siis oli õige otsus.

    See parematesse minek on normaalne nähtus. Kunagi pandi ju Howard-Nash-Kobe meeskond kokku, mis feilis täiega. Aldridge liitus eelmine aasta Spursiga jne.
    Üks asi on PR-osakonna nilbus, teine on kõige kõvemasse meeskonda minek. Ilmselt oleks võrreldav olnud, et Shaq oleks läinud pärast Bullsi 72-10 hooaega Chicagosse. Ehk "koostöö Pennyga läks pekki, nüüd lähen Jordani juurde, kuna seal on tiitel kindel".

    Kommentaar


      Steve Nash võtab selle LeBron vs KD teema kokku: "That's the same thing LeBron did as a Free Agent the last two times. He went to Miami and Cleveland to join two max players... There didn't happen to be a team with three All-Stars or maybe he would've gone to that one."

      Kommentaar


        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
        Steve Nash võtab selle LeBron vs KD teema kokku: "That's the same thing LeBron did as a Free Agent the last two times. He went to Miami and Cleveland to join two max players... There didn't happen to be a team with three All-Stars or maybe he would've gone to that one."
        LeBron oli enda teo pärast munn ja seepärast pole Durant täpselt sama asja tehes munn? Eks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          LeBron oli enda teo pärast munn ja seepärast pole Durant täpselt sama asja tehes munn? Eks?
          Ei, leppisime ju kokku, et mõlemad on ühtemoodi munnid.

          edit: Aasta idioot on ka selgunud. Stephen Jackson, palju õnne!

          Kommentaar


            Kahjuks mäng oli liiga varahommikul ja ei vaadanud, aga nüüd lihtsalt tulemusi üle kontrollides avastasin, et Memphis võitis uuesti Warriorsit, kui kodus natuke aega tagasi vastane purustati, siis nüüd võõrsil tõmmati lisaajal uuesti ära. Tundub, et meie super tiimil on vähemalt üks väga ebamugav vastane olemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Tundub, et meie super tiimil on vähemalt üks väga ebamugav vastane olemas.
              On vaid üks supertiim ja nende jaoks on iga vastane ebamugav. Kuigi eile täitsa sümpaatne comeback Milwaukees.

              Kommentaar


                Nüüd on väga vähe aega enne kui pool hooaega täis saab.

                Ida

                1. Cavaliers - favoriit on olnud väga kindel, mõnes mängus on olnud motivatsiooniprobleeme, põhimehed on saanud puhkust ja võetud lõdvemalt seda asja, mis on ikka piisav, et olla idas kindel liider. Suurim pluss on Irvingu areng, mees on teinud väga hea hooaja, samuti on Love olnud suurepärane. Suurim miinus on kahtlemata pink, korviall on seis väga õhuke, peale Smithi vigastust oli seis ka mujal halb, aga nüüd toodi meeskonda Korver, mis on suurepärane diil.


                2. Raptors - Imeline hooaeg, kaks superstaari, Valanciunas on väga tillukese sammu arengus edasi astunud, pluss on kindlasti hea pink, üks põhimehi on terve hooaeg väljas olnud, kuid ikka ollakse täielikus tipus. Räägitud on võimalikus diilist Atlantaga, Raptors annaks igast pahna ära Millsapi eest, mis tõstaks minu arust tiimi kohe tiitli nõudlejate sekka, seda muidugi juhul kui Lowry on vaimselt valmis ka playoffis väga hea mängija olema.


                3. Boston Celtics - Vaikselt on tõustud eliittiimiks, hooaja alguses oli palju vigastusi, praegu juba ollakse kindlalt selle 3. koha peal idas.
                Positiivset on väga palju, nt tagameeste, eriti Bradley meeletu arenguhüpe. Meeskond on väga ühtane. Pingi peal on mõningasi küsimärke, aga ka seal on mängu muutjaid. Midagi negatiivset ei oska öelda hetkel. Võibolla Crowder on natuke rahulolematust üles näidanud, et teda ei hinnata piisavalt jne. Aga see on pigem sellinne kollane teema.

                4. Charlotte - Positiivne on väga hea pink, kuid veidi häirib ebastabiilsus, üks päev võidad Oklahomat järgmine saad Netsi käest pähe, mis ei luba Bostoniga võistelda selle kolmanda koha eest. Võibolla ongi staarimaterjali liiga vähe võrreldes esimese kolme tiimiga, kus on selgelt olemas superstaarid, Walker ja Batum on küll väga head, aga kas ka piisavalt, et see tiim veelgi kõrgemasse konkurentsi viia.

                5. Atlanta, vahepeal on isegi Hornetsist mööda mindud, kahjuks tundub, et tahetakse järsku tankima hakata, just siis kui hakkas tunduma, et üks tugev tiim on juures. Just saadi ikka väga võimas hoog ülesse. Võideti ka eliittiime, nt San Antonio. Isegi ilma Korverita võib see tiim olla top 4 idas, ehk kui oma superstaari ära ei anta on sellel tiimil veel just tänu treenerile omad võimalused. Vähemalt playoffi teise ringi jõuda.

                6. Bucks - Sul on üks liiga paremaid mängijaid, ja kindlasti aasta suurim areneja, ehk kõik on ok ja järgmine aasta võiks Bucks olla juba tiitli nõudleja, 2 superstaari on olemas ja kui õnnestuks pinki täiendada või saada ok vend korvialla, siis on tegu ebareaalselt tugeva tiimiga, kes võiks ka esikohale mõelda. See aasta on kurss playoffi koha suunas.

                7. Indiana - Minu lemmik tiim võiks olla vabalt neljas, väga ebastabiilne endiselt. George hakkab vaikselt leidma oma parimate päevade mängu, Teague on viimasel ajal teinud kõva seeria. kõik räägivad siin noortest superstaaridest, kes on teind hea hooaja, nimesid ei hakka nimetama, neid palju, aga miks keegi ei räägi Turnerist, korralik loom on sellest vennast välja kujunemas. Pink on ok, Miles on mängu muutja heal päeval, Robinson on huvitav ja Jefferson võib ka mõnel päeval veel vanu aegu meenutada. Ma usun, et Indiana hakkab selle 4. koha eest veel võitlema, lihtsalt see tiim on liiga hea, et mitte seda teha.

                8. Bulls - Mina ei oska midagi positiivset leida hetkel, kui siis mõne mängija individuaalsed sooritused. Kuid erinevalt eelnevast 7. tiimist on Bulls minu silmis üle oma võimete mänginud ja nt tagant Wizards on parem tiim, ehk playoffi jõudmine on võimalik, kuid eelistaks teisi tiime. Samas Butler võib selle tiimi üksi ka sinna vedada, ükskõik kui pekkis see kogu asi ka ei oleks.

                9. Wizards - Hooaja alul tundus, et kõik jätkub nagu eelmine aasta, aga siis hakkas asi toimima ja praegu oleks küll üllatunud kui see tiim jääb playoffist välja, eriti positiivne on, et tagameeste duo on jälle oma parimate päevade tasemel. Ülejäänud algviisik on ka väga hea, probleem on ikkagi pingis.

                10. Knicks - Mõõnast saadi eilse võiduga üle, aga ma siin vahepeal kirjutasin, et tundub, et tiim mängib üle oma võimete. Praegune koht võiks olla nende tase. Positiivne on meie lõunanaabri areng, negatiivne, et Anthony on nagu ta on.

                11. Pistonsi kohta on midagi raske öelda, peale Jacksoni terveks saamist on meeskond lagunenud ja ei toimi enam, kas suudetakse see asi uuesti korda teha või mitte, on kindlasti huvitav jälgimine. Varem oli meeskonnal suurepärane söötmine ja pall liikus, Jackson tahab vist ise rohkem teha ja palli liiga kaua enda käes hoida.

                12. Orlando - Üks suuremaid pettumusi, nagu materjali on, aga ei saa mängima stabiilselt seda. Võibolla juba paras hetk teha mõni vahetus ja järgmisele hooajale mõelda.

                13. Miami - Dragic oleks mängija, kes annaks mitmele playoffi konkurentsis olevale tiimile palju juurde, ehk võiks mõelda vahetusele ja noortega lõpuni panna.

                14. 76ers on äge, Embiid on võimas ja seal on palju huvitavat veel, miinus on muidugi see korvialuse pingi osa ülerahvastatus ja sellega on vaja midagi ette võtta. Eile Noel tegi väga hea esituse pingilt tulles, aga see ei ole vist millega ta rahuldub.

                15. Nets - top 3 tiim kolmeste loopimises, visketabavus on muidugi omaette teema. Vähemalt nende mängud on lõbusad, pohh see kaitse. Vahel isegi võidavad. Kindlalt liiga kõige halvem tiim.


                Lääs

                1. Warriros - Ma arvan, et enne mingit korralikku pilti ei saa, kui playoff lõpuks pihta hakkab, aga tundub, et tiimid nagu Memphis ja Jazz, kes on korviall rämedalt üle ja oskavad kaitset ka veidi mängida, võivad pobleeme tekitada.

                2. San Antonio on lahe, aga ikkagi tundub, et ei ole piisavalt hea, et top 2 tiimidele see aasta vastu saada, Parker ja Gasol algus lihtsalt ei tekita enam usaldust.

                3. Rockets - Minu jaoks aasta üllatus, Algus on neli venda, kes viskavad hästi kolmeseid, Gordon on aasta pingimees, ehk praegu väga nauditav tiim, keda jägida. Kas ka playoffis kõva konkurent, seda ei oska öelda, aga San Antonioga oleks äge vastasseis küll.

                4. Clippers - Kui lõpuks kõik terved, siis kõige kõrgemas konkurentsis. Praegult ongi vigastused põhjuseks, miks esikolmikust maha hakatakse jääma.

                5. Jazz - võibolla isegi mu selle aasta lääne lemmik. Hill on üllatanud positiivselt, kõige hirmuäratavam on, et mis saab siis kui terve algviisik saab hakata korralikult koos mängima. Seda pole väga palju see hooaeg juhtunud.

                6. Memphis - samamoodi vigastused on seganud, aga julgeks öelda, et idas on 3 eliittiimi ja läänes 6 ja Memphis on nende seas.

                7. Oklahoma on ühe mehetiim ja tugevad suudavad Westbrooki piisavalt neutraliseerida.

                8. Portland - Eelmise aasta suurim õnnestuja on seni aasta suurim ebaõnnestuja, ei toimi midagi seal praegu.

                9. Kings on wtf hetkel, kuidagi ollakse playoffi konkurentsis, ei imestaks kui see 8. koht ka lõpuks ära võetakse.

                10. Kui kardetakse Kingsi playoffi kohta, siis üks superstaar tahaks öelda veel oma sõna sekka, Pelicansi vigastused on lõppenud ja ka nemad on seda 8. kohta noolimas.

                11. Denver jäi vahele, aga nemad ei konkureeri minu silmis sinna kohale, Lihtsalt huvitav tiim keda jälgida. Võibolla teevad veel mõne vahetusegi.

                Viimase nelja tiimi kohta on midagi positiivset raske leida - Lakers on vähemalt ilus vaadata ja Dallas vaikselt on ennast leidmas enamvähem viisakat mängu, Minnesota on kindlasti aasta põruja hetkel, loodetud playoffi kohast muidugi ei olda isegi väga kaugel, aga hetke mängupilt seda ei luba.

                Kommentaar


                  Cavsi kohta... vähemalt mulle on jäänud mulje, et kui sealt James ära võtta, siis ei saaks nad isegi play-offi. Ainult ehk pelikanid ja OKC sõltuvad nii palju ühest mehest aga nende meeskondade ambitsioonid praegu on ka vähe teised.

                  Kommentaar


                    Mis puutub Jamesi ja Duranti teemat, siis Duranti minek on ikka kõvasti haledam. Jamesi minek Miamisse oli tõesti paras show ning mõnus turundustrikk, aga Durant blew 3-1 lead vs GSW ning läks ikka, on minu jaoks müstika. Duranti olemus ongi selline naiivne ning pehme - täna oli eriti aru saada, kui Greenilt puid alla sai. Memphise mängu veel puutub, siis kohati tundub, et ajakirjandus on meestele kahe kõrva vahele roninud. Iga-kord kui mäng läheb n.ö lõpu peale, tehakse mingeid ajuvabasid viskeid ning täna öösel kordus see taas, GSW ei teinud ühtegi normaalset viset otsustavatel hetkedel. Kohati oli isegi naljakas, kuidas Zpo neid loputas. Kogu see pask, mis regularist kaasa võetakse, hakkab painama neid post-seasonil tähtsatel hetkedel. Mul oleks ausalt öeldes hea meel, kui Lebron koos Cavsiga neid ühe korra veel loputaks. Muidugi kui GSW üldse finaali jõuab, sest Westis on väga väärikaid konkurente ning eriti peavad nad minu arvates kartma habemikku, kes võib play-offis täiesti segaseks minna.
                    Kui rääkida üldiselt hooajast, siis minu lemmik (Miami) on seal, kus ennustasingi. Heal-juhul regularis 25 võitu ja ongi kogu muusika, hetkel paistab sinnakanti minema. Eks siis näha ole, mis suvel edasi toimub. Lisaks MVP-rally - hetkel ei oska kellelegi kindlat eelistust anda, kas Westbrook või Harden. Mõlemal omad miinused ja plussid, minu jaoks Westbrook on sellessuhtes väärilisem olnud, et ilma temata oleks OKC heal-juhul mingi 24 võidu tiim Nbas. (jah ta võtab liiga palju viskeid jnejne). Teistest tiimidest, siis Wolves on ikka korralik käkerdis, senikaua kui Wiggins söötma ei õpi, ei jõuagi nad playoffi. Muidugi potentsiaal on neil meeletu. Ise loodan, et Kings või Pelicans jõuaks play-offi, kus kumkbi Davis või Cousins eskaleerub mingile uuele levelile ning hävitaks GSW esimeses ringis ära. Ahjaa Zaza Pachulia #NBAvote - loodan et selline idiootsus läbi ei lähe

                    Kommentaar


                      No kui MVP teemadest rääkida, siis James on seal alati, Westbrook ja Harden on favoriidid, aga Giannis on mu neljas vend sinna, eriti kui ta suudab meeskonna, kus pooled algumehed on täiesti saastad konkurentsis hoida. Leonardil sellesmõttes kergem, et tal korralik abimaterjal ja Cousinsi ja Davise puhul sõltub kas suudavad oma tiimi playoffi vedada. Warriorsi mehed ilmselt ka on konkurentsis oma põhiturniiri võiduga. Aga no minu jaoks Rocketsi nt 3. vedamine on kõvem sõna kui Oklahoma 7. Eriti läänes kus ongi 7 tiimi ja ülejäänud suht kehvad.

                      Kommentaar


                        Haha, ikka uskumatult hale on see Knicks, vahepeal mängiti ikka korralikult üle oma võimete, nüüd ollakse lõpuks oma kohal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Haha, ikka uskumatult hale on see Knicks, vahepeal mängiti ikka korralikult üle oma võimete, nüüd ollakse lõpuks oma kohal.
                          m6nu, r*s*k. peale tema postitust läks kõik p*tsi neil. Mängivad nagu hunnik sitta.

                          Mäng on täiesti ära lagunenud, Melo iso, Rose drive, Porzingis 3. Kõik. Kaitse peale Noah (20 min) on olematu, pink kustunud. Viimasest kümnest mängust üheksa kaotatud.

                          Kui vabandusi otsida, siis 3 kaotati (Houston, GSW ja Boston) selgelt parematele, 3 viimasel sekundil, ja pooltes mängudes puudus kas Rose või Porzingis või sai Melo ejectioni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                            m6nu, r*s*k. peale tema postitust läks kõik p*tsi neil. Mängivad nagu hunnik sitta.
                            Ei, nad olla ju kõige lahedam tiim ja üleüldse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ei, nad olla ju kõige lahedam tiim ja üleüldse.
                              Kas ei ole siis? Paremat seebiooperit annab kirjutada.

                              Edit. ja Embiid > Shaq

                              Kommentaar


                                No kuna ma enne hooaja algust arvasin, et Knicks ja Bulls lihtsalt ei saa toimida, siis loodangi, et neil läheb halvasti kuigi pole nende tiimide vastu midagi, Bulls on muidugi järjepidevalt mulle vastupidist tõestanud ja kuna Detroit on ka kriisis siis Bulls vast ikka võib selle playoffi koha ära võtta.Kuigi esimesed kaheksa tunduvad kõik head tiimid idas, või noh minu poolt kogu aeg kiidetud Charlotte on täitsa ära vajumas, loodetavasti see sisiki nagu Atlanta ära vajumine ja kohe hakkavad jälle võidud tulema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X