320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Okei vabandust, Cousin on kõige osavam korvialune vend, mõne teise pikka fännid naeravad selle peale, aga nii pigem on, pluss nüüd kui Gay on väljas mängust, on tal kõige sitemad kaaslased liigas, aint Westbrook saab vastu vaielda.
    33 - 29 - 28 - 28 - 22 - 24

    kas see on
    a) DMC keskmine punktisaak senistel hooaegadel?
    b) Kingsi võitude arv DMC´ga?

    Ehk kas on üldseüldse teist (tippmängijat) liigas, kes ei suuda oma tiimi järjepidevalt isegi 30 võiduni vedada? Peaks ikka ajalooliselt sitt saldo olema ju? Aga eks see selline muna vs kana keiss on, kas süüdi on DMC või Kings.

    Kommentaar


      Eika, midagi on veidi valesti sul, Cousins ei olnud liigasse tulles staar, võta esimesed 3 hooaega julgelt ära sealt listist.

      Vaata selle hooaja Kingsi mängijaid, seal polegi ühtegi meest, kes vääriks kuskil nba klubis algviisikus alustamist, Kingsis saavad 3 meest sellise võimaluse, praegu isegi 4.

      Vaata eelmise hooaja meeskonda, mitu normaalset mängijat seal on? jälle 2.

      Palju varem on olnud vähegi okeid mängijai seal?

      Tema vaimse poolega on nagu ta on ja see võib olla kõige aluseks ja äkki ongi, aga see ei muuda fakti, et tal on kogu aeg üks sitemaid tiime ja minu arust on ta just viimastel hooaegadel tõusnud tipptasemel mängijaks.

      Ehk siis see sinu võitude rida on suht naerukoht, debüüthooajal pidi Cousins oma tiimi playoffi viima?

      Oleme ikka mõistlikud.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        33 - 29 - 28 - 28 - 22 - 24

        kas see on
        a) DMC keskmine punktisaak senistel hooaegadel?
        b) Kingsi võitude arv DMC´ga?

        Ehk kas on üldseüldse teist (tippmängijat) liigas, kes ei suuda oma tiimi järjepidevalt isegi 30 võiduni vedada? Peaks ikka ajalooliselt sitt saldo olema ju? Aga eks see selline muna vs kana keiss on, kas süüdi on DMC või Kings.
        See lugemine on ülihea, tänud jagamast.

        Kommentaar


          Mängitud on üle poole hooaja. Hetke minu subjektiivne tabel ja kommentaar. Alustan siis kahe esimese tiimiga

          1. Warriors - Hooaeg algas korraliku saunaga San Antonio vastu, peale seda on liigutud vaikselt oma teed. Pean tunnistama, et olen ennast nende mängudest pigem eemale hoidnud, eelkõige sellepärast, et mulle ei paku pinget mängud, kus üks meeskond on räigelt üle.

          Kaotatud on vaid 7. mängu. Ja nende puhul on tõesti see põhiturniir kerge jalutuskäik ja nende võitu ei väära miski.

          Küsimus oleks siis, et kui keegi suurest nelikust saab vigastada, kas ikka suudetakse olla tiitli konkurentsis?

          Ma arvan, et kõige asendatavam mees on Klay Thompson, Warriors mängib playoffis kindlasti ja ka praegu, nii, et Durant on vahepeal suur äär ja Green on tsentner. Küsimärk on pink, Warriorsil on hea kuues mees Iguodala näol ja Livingston saab ka hakkama, ehk Thompsoni puudumist oleks kuidagi võimalik asendada.

          Ma arvan, et kui vigastada saab Thompson või Green, siis Warriros on ikka tiitlikonkurentsis, kui Durant, siis ma ei tea. Curry puhul oleks muidugi tiim mängust väljas.

          Sellega on muidugi teine küsimus, kas sellised tiimid nagu Memphis ja Jazz on võimelised, oma suurusega, rohkem kui peavalu valmistama. Nt Memphis võitis neid kaks korda see hooaeg.


          2. San Antonio - Ka nemad võtavad seda hooaega rahulikult, sekka tuleb imelikke kaotusi. Leonard on tegemas imelist hooaega ja tegu on võibolla isegi top 5 mängijaga liigas. Millegipärast jääb ta mõne teise mehe varju, aga tegelikult on tegemas ta uskumatut hooaega.

          Aldridge on jäänud rohkem kõrvalosatäitjaks, veidi harjumatu, arvestades, et enne San Antoniot oli ta oma meeskonna liider.

          Tuleme nüüd osa juurde, miks ma arvan, et Spurs ei ole see aasta konkurent Warriorsile, nende üks trumpe on olnud alati meeskonna sügavus, kuid see aasta ma ei näe seda enam. Parker ei ole isegi enam top 20 tagamängija liigas. Mills on tema rolli üha enam enda kanda võtmas. Saab okeilt hakkama.

          Green on oma parimate hooaegade hale vari. seda öeldes, vaatasin tema kolmeste tabavusprotsenti ja see on hea, erti võrreldes eelmise hooajaga ja temalt ründeosas võikski oodata head kaugviset. Ehk võtan sõnad tagasi, okei hooaeg tema poolt. Kui su tiimis on kaks liidrit, siis sult ei oodata nii palju viskeid ja ma arvan, et suudab oma rolli hästi täita.

          Aga Gasol? Võibolla San Antonio on just õige koht talle, kus 36 aastaselt veel efektiivset rolli mängida. Mujal võib ta endiselt olla 2 valik ründes ja teda mängitataks liiga palju. Siin on kõik paigas.

          Pinki ma väga ei kommenteeri, tavaks on saanud, et siin mängivad keskpärased mehed kõvasti üle oma võimete, ühesõnaga süsteem toimib. David Lee roll on täitsa asjalik, samuti on seal kolm huvitavat nime veel. Meie lõunanaaber Bertans, tundub, et lätlased on lapsena palju suure sakslase videoid vaadanud, järjekordne snaiper. 27 aastane Simmons teeb oma teist hooaega nba., pingilt korralik mängija ja ka 23 aastane Anderson on täitmas oma rolli okeilt.

          Kui siia lisada veel Ginobili ja Dedmon, siis on pink päris pikk ja igale poole on miskit, kas ka nende kõigi tase veab playoffis välja, seda on vara öelda, aga põhiturniiri jaoks on see tiim suurepäraselt üles ehitatud ja ei pea oma põhimeestele liiga suurt koormust andma, kuid sellegi poolest liigutakse põhiturniiri teise koha suunas. Duncani ajastu on läbi, kuid miskit pole muutunud, Spurs on endiselt eliitmeeskond.

          Miks ma siis arvan, et meeskond pole piisavalt sügav? Eelkõige ma arvan, et tiimis on 2 superstaari, aga ülejäänud ei mängi päris sellel tasemel enam ja see pink tundub ideaalne keskpäraste tiimide jaoks, aga top 2-3 tiimi vastu jääb kõik ikkagi 1-2 mehe peale.

          Ma varsti kirjutan ka oma tugevuselt 3. koha tiimi, aga vahe esimese kahe ja kolmanda vahel on see, et esimesed kaks nagu tõesti on kuskilt teiselt planeedilt ja neile võiks ilma mängudeta esimese ja teise koha ära anda, siis kolmanda suurfavoriidi puhul ma mingit kergust ei näe, pigem on õhus kerget pinget ja kõik ei ole enam nii roosiline kui ennem.


          Mida teised arvavad?

          Kui Warrirorsil keegi suurest nelikust vigastada saab, siis on tiitel läinud?

          Mida arvata San Antonio teistest mängijatest peale suure kahe? Kas Gasoli ja Parkeri aeg on läbi? Kas Green on veidi ammendumas San Antonios, mõnes teises klubi oleks äkki ta roll suurem?

          Kommentaar


            Alahindad Draymond Greeni osalust meeskonnas. Tegemist on raudselt riietusruumis liidriga ning seda ka väljakul. Kui Green saab vigastada, võidaksid NBA-s pooled meeskonnad neid. Ma ausalt öeldes ei jõua kokku lugeda, palju tal defense-clutch playsid see hooaeg olnud on. Lohutada võin sind sellega, et regularist ei tasu põhjapanevaid järeldusi teha, sest alati on läbikukkujaid olnud. See lugu, et Cousinsi ümber läbiaegade sitad mehed ümber on olnud - pigem mitte. Suurepärane mängija viib ükstapuha, mis satsi playoffi - ala McGrady Orlando Magicu.

            Kommentaar


              Ehk siis Davis, Cousins pole suurepärased mängijad? Või suurepärane võrdub James või Jordan, ehk siis üks heal juhul 10. aasta peale.

              Ma olen täiesti kindel, et isegi kui Green saaks vigastada, oleks Warriors top 2 tiim läänes. vähemalt põhiturniiril, vaata Clippersit, Paul on veidi aega väljas olnud ja Griffin ikka väga kaua väljas olnud, ülejäänud mehed suht lambid? võrreldes Curry, Thompsoni või Durantiga? Mitmendal kohal on Clippers, kas sa arvad tõesti, et kui Green poleks terve hooaeg mänginud, siis Warriors oleks Oklahomaga ühel tasemel, kus on Westbrook ja võibolla 1-2 keskpärast meest veel ja siis ülejäänud Netsi tasemel vennad?

              Ma suht kindel, et see Warriorsi osa trollimine ja ma ei tea miks sellele üldse vastan.

              Too mulle viimase 3 aasta jooksul kui Cousins on olnud tõesti superstaar mõni ok mängija Sacramentos peale Gay? Rondo ei ole isegi top 20 tagamängija, ehk ta ei loe.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Davis
                Davis on play-offe näinud.

                Kommentaar


                  Ei ole Warriorsi osa trollimine, miks peaks? Box scorest ei saa järeldusi teha, kui mänge järjepidevalt ei vaata. Warriorsi võidud tulevad üld-juhul nende suurepärasest kaitsest ning Greeni osa selles on hindamatu. Kuna nende väga suur probleem on nii või naa korvialune, siis ilma Greenita oleks neil kindlasti võite vähem ning kaotusi rohkem. Üks osa on mänguline, teine aga see, mis toimub verbaalselt. Julgen öelda, et Green on meeskonna alfa, mitte Thompson, Durant ega Curry. Ilma temata jookseks neil asi ikka päris kiiresti kokku. Ning rääkida, et Clippersis peale Pauli ja Griffini on mehed lambised - no väidan jälle vastu. Tegemist meeskonnaga, mis minu silmis on väga hästi komplekteeritud ning kui see aasta mehed juhuslikult terved püsivad, on neil väga hea võimalus midagi ära teha.
                  Veidi häirib su väited, et on head meeskonnad, siis need kes mängivad üle oma võimete ning need, kes on ülihalvad.. vaata palun suuremat pilti. Mis puutub Cousinsisse, siis oeh.. et Cousinsi meeskonnakaaslased on süüdi, et Cousins ei suuda tassida neid playoffi? Kui sa iga mäng täiesti idiootse tehnilise võtad ning su oma mehed ka facepalmivad selle peale, siis millest rääkida on? Selleks, et meeskond playoffi viia, tuleb sul ise liider olla nii väljakul, trennides, kui igal pool mujal. Hetkel ma tema puhul seda kahjuks ei näe ning box scorest ei tasu järeldusi teha. Ehk sinu/teie mõistes "ok mängija" = top20 mängija mistahes positsioonil. Siis on ju NBA-s väga vähe neid "ok mängijaid."

                  Kommentaar


                    Nujah see on selge,et kui keegi vigastada saab siis tuleb võite vähem, aga ma usuks ikkagi, et Warriors oleks tipu lähedal, isegi kui Green vigastada saab, võibolla ma eksin, seda loodetavasti teada ei saa ja mees püsib terve.

                    Cousins on nagu ta on vaimselt, mingeid märke nagu oleks, et läheb paremaks. Aga praegune Kings ei ole isegi temaga playoffi materjal, samal ajal nt Pelicansil on parem tiim ja Davis ei suuda ka hetkeseisuga seda tiimi playoffi viia. Aga noh nüüd kui kõik enamvähem terved võivad tõusma hakata.

                    Kommentaar


                      Miami on saanud 9 võitu järjest, ehk siis nende võiduseeria on juba peaaegu sama pikk kui palju oli neil kokku võite enne seeria algust. Müstiline tõus tuhast ja playoff ei tundu enam võimatu. Kui vaadata nende järgmist 6. mängu, siis 1. kodus 76ers 2. Võõrsil Minnesota 3. võõrsil Bucks 4. võõrsil Nets 5. võõrsil 76ers 6. Kodus Orlando

                      Ehk siis võvad siint pea kõigile kaotada, aga ka 6. võitu on täiesti jõukohane, mis muidugi läheks juba hooaja saavutuse alla. Ja 5 võitu siint ja siis võime ka playoffidest rääkima hakata.

                      Kommentaar


                        asjakohane

                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                          asjakohane
                          not really. Hea treid Mke jaoks. Plumlee oli paras ploom, pika ja üsna kalli lepinguga. Said sitast lahti. Hibbert on FA ja Hawesil on player-option peale seda hooaega. Monroe ei kaota minuteid. Kui keegi kaotab, siis on selleks Henson.

                          Kommentaar


                            Miamil 10 võitu järjest, äge, palju see Rocketsi võiduseeria see aasta oligi? Toronto on nõmedas kriisis, aga DeRozanit vaevad vigastused Charlotte teeb muret, Ehk aks Miami on hooaja lõpus playoffi kohal. Viimased kaks kohta on ju veel vabad.

                            Kommentaar


                              Ja Miami seeria sai jätku Minnesota vastu, kas vaiskelt hakkab ida pead tõstma, Indiana, Wizards ja Boston on juba tugevate tiimide seas, Atlanta ja Raptors on veidi kehvas vormis, aga ka ok ja misasi on Miami? Tugev tiim, või lihtsalt super vorm ja vajuvad ära? Minnesota mängu vaatasin veidi ja see oli päris vahva.

                              Kommentaar


                                Miami Heat võitis jälle, vahepeal ka kurbi uudiseid, Jabari Parker ja Lavine on pikaks ajaks mängust väljas ja nende karjäärid said suure põntsu. Loodetavasti suudavad veel tagasi tulla. Bucksi puhul muidugi eriti kurb, just Middleton sai terveks ja kohe sellinne valus löök.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X