320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA\'

    Jason \"Jay\" Williams räägib tulevikust ja minevikust
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA\'

      Jazzi fännidele üks tore video, mis algab heldimuspisaratega meenutades Stocktonit ning kulgeb edasi vaatega ja lootusega kuldsesse tulevikku, mida nähakse Torry Ellises - asub see siin ja kaalub koguni ligi 45 mega ja vajab quicktime\'i.

      Aga muidu on tuus, et paljud Utah\' fännid on siiani veendunud, et tehti õige valik eelistades Deroni Paulile. Kellele see ühe mehe statistika vajalik on? Sloan eelistab igatahes meeskonnamängu ja -mängijaid.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA\'

        7,4 söötu mängus sellises staarivaeses tiimis nagu NO on piisavalt hea meeskonnamäng siiski.Deroni 4,5 vastu.Ühe vähemmängitud mänguga jäädakse kahe võidu kaugusele Jazzist kelle mäng kukub kolinal kokku kui AK 47 vigastatud on.Nii et minu arust sellist võrdlust tuua,et üks teeb isiklikku statistikat ja teine on meeskonna mängija,on pisut kohatu.Sloan võib ju meeskonnamängu eelistada aga staar on siiski olemas,pluss veel Okur(väga hea hooaja teinud siiani) ja kui veel Boozer ka lisada.
        NO ja Paul on positiivselt üllatanud,statsid on ka tasakaalus rohkem kui Jazzil kellel selgelt viisik eraldub
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA\'

          Kusjuures see polegi tegelikult otseselt minu enda arvamus, sest statistikas on ikka suhteliselt massiivsed erinevused. Kuigi ma saan aru ka nendest, kes nii arvavad - seetõttu võib ka siinkohal veidi ju väidelda.

          Sinu väide, et staar on Utahil olemas, ei näita midagi. Sest tõesti, seal on rohkemgi staare või lihtsalt korralikke mängijaid (lisaks mainitutele Harpring, mööndustega ka Girišek) kui New Orleansis... ei saa ju päris ühte patta panna Boozerit ja Westi, PJ Browni ja Okuri jne. See aga tähendabki, et Paulil on võimalus New Orleansis särada - mängida rohkem minuteid, visata rohkem peale, luua teravusi (vabavisked, teiste vabanemised=söödud) ning rebida lauda. Vaadake või Dan Dickau statistikat eelmisel aastal... ja mis arvati Dickaust Bostonis? Puhas kräpp. Mitte et Dickau ja paul oleks võreldavad, aga pisut näitab see siiski midagi...

          Lisaks - arvata on, et kui Jazzil kujuneb (kujuneks) välja kindlam algkoosseis (ütleme lambist Okur, Boozer, AK-47, Giricek, Deron, siis oleks loogilisem, et viimase numbrid läheksid ka ülespoole - seda vähemalt sööduosas. Samas eelmise lõigu toetuseks tuleks veel öelda, et Williamsi statistikas oli tõsine tõus just sel hetkel novembrikuus, mil Kirilenko vigane oli... sel perioodil olid tema numbrid CP3 omadega vist täiesti võrreldavad... niiet võta kinni.

          Pealegi ei ole rookie hooaeg veel kunagu päris otsustav olnud...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA\'

            Dickaud ja Pauli ei saa juba seepärast võrrelda,sest eelmise hooaja NO ja selle hooaja NO on võrreldamatud juba kasvõi võiduprotsendi suhtes.Eelmine hooaeg saadi 18 võitu,nüüd on poole hooaja peal juba 18 käes.Dickau ongi kräpp,eelmise aasta statsid tulid sellest,et mees sai palju mänguaega kuna NO oli pasa mis pasa.Rookie yeari koha pealt täitsa nõus.
            Muideks,nba lehel on rookie hääletus.Mitte et see midagi näitaks...
            Ja All Star weekendil ootan Rookiede võitu sophomorede üle
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA\'

              Kuna tegelt on meie seisukohad suht sarnased, siis ei ole justkui põhjust väga pikalt siin vaidlust kunstlikult venitada, aga ühe korra siiski veel.

              Dickau sai palju mänguaega - aga see on siiski umbes 5 minutit vähem per mäng kui Paul täna. Viie lisaminutiga oleks tema statsid tõenäoliselt mõne pügala võrra paremad olnud, mistõttu tema aega NO-s siiski päris kräpiks pidada ei saa.

              Võiduprotsendist rääkides - mina isiklikult peaks praeguse NO võtmeks seda, et neil on välja kujunenud 7-8 meheline põhikoosseis võrreldatuna eelmise hooaja ääretult segase üritusega. Lisaks on paar meest eesotsas Westiga end tõsiselt ületamas. Kuigi loomulikult on vist suurim vastutus selles siiski Pauli õlul. Aga kes ütleb, et ei oleks Deroni? Kui JR suudaks veel stabiilne ka olla, mis siis saada võiks?

              Rookied võiks kusjuures võita küll, sest esialgu tundub küll, et eelmise aasta draft just väga säravaks ei kujunenud. Aga kuidas üldse need rookiede ja sophomore\'ide meeskonnad moodustatakse?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA\'

                Sophomored peaks nii olema,et määratakse treener ja abitreener (2004 oli Jabbar isiklikult) kes siis tiimi kokku panevad.aga rookied?Maybe statside järgi.9 parimat kui vigastatuid ei ole.Aga Rookied üldse 2 korda ainult võitnud
                http://www.nba.com/history/allstar/rookie_alltime_results.html

                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA\'

                  Ja sofmoorid on ainult 3 korda võitnud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA\'

                    2005 on puudu
                    seega sophmores on võitnud 4 korda
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA\'

                      Algselt postitas Jyrka


                      Ja sofmoorid on ainult 3 korda võitnud.
                      4 siiski ja ainult oli sellepärast,et 2004 aasta roster oli nii võimas,et Rookiedel peaks olema juba kolm võitu!

                      edit:Kenyoni dunk üle Rasho on võimas,mees ise ka väga rahul
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA\'

                        Tere!

                        Mul on selline küsimus, kas see Leedu kanal misa ta oli Lietuva Tv1 (VMS)
                        Näita ikka Nba-d ?
                        Ma Siit vaatasin, et sealt ikka peaks näitama !
                        Aga äkki on keegi nii hea ja ja annaks äkki lingi kus oleks selle kanali telekava.
                        Ma olen ise Google-st otsinud aga paljud on Leede keelsed ja ei saa aru !
                        Ett äkki keegi teab ?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA\'

                          Simpel,vaata siit
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA\'

                            Algselt postitas marcello


                            Simpel,vaata siit

                            Suured tänud !

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA\'

                              Suhteliselt haiglane mäng Kirilenkolt - 14 punkti, 8 lauda, 9 söötu, 6 vaheltlõiget, 7 blokki, 1 pallikaotus. Mõned kulpidest tundusid päris valusad, nagu ka Richardsoni oma.

                              Kenny 11-14 oli minu jaoks ka päris seksikas; 14 on siis rohkem, kui kunagine Grizzliesi noor lootustandev talent on sel hooajal suutnud.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA\'

                                Algselt postitas skint


                                Ausaltöeldes ei saa ma aru, mis Detroidi-armastus siin nõnnaviisi levib... kui ma teeks tabeli, kus ühte lahtrisse lähevad minu jaoks positiivseid emotsioone tekitavad klubid ja teise negatiivseid, siis Detroit oleks kindlasti teise lahtri esimese viie kui mitte kolme kui mitte kahe kui mitte ühe meeskonna seas. Aga no maitsed on erinevad ju.
                                no ma ei tea, et keegi peale minu siin bad boysile otseselt pöailt hoiaks aga minu jaoks oli asi suhteliselt lihtne. nba oli suht igav enne detroidi tagasitulekut finaalidesse. ega minagi osanud nende võitu oodata 2004 aga mehed tõestasid, et vaatamata tõenäosusele on võimalik lääne parim kotti pista ja mina sain jälle võimaluse nba-d hakata jälgima. uurides sügavamale pistonsi ajaloos sümpaatsus suurenes.
                                mis mulle siis meeldib detroidis-nad esindavad nba-s selllist nähtust nagu teamwork + nad on nba season blockide rekordi omanikud + thomas + nickname + ilus emotsioon aastast 2004 + die hard defense + starting 5 + etc
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X