320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kõigile, kes siin rääkisid "Cousins on äge ja Boston vms tiitlikandidaat oleks pidanud mehe ära tõmbama" jätan lihtsalt selle siia
    Aga ta on ju nii hea!

    Kommentaar


      Okei, rahu trollid, andke ikka natuke aega kohanemiseks, siin on ta roll täiesti teine, sa oled terve elu mingi fucking staar olnud ja kõik vaatavad sinu poole alt ülesse ja nüüd oled sattunud täiesti teise keskkonda.

      See ei tähenda, et ma usun, et see projekt õnnestub, pole ise selle diili kohta sõna võtnud. Aga vara on veel mingit 15 aastast netitrolli hakata mängima.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Okei, rahu trollid, andke ikka natuke aega kohanemiseks, siin on ta roll täiesti teine, sa oled terve elu mingi fucking staar olnud ja kõik vaatavad sinu poole alt ülesse ja nüüd oled sattunud täiesti teise keskkonda.

        See ei tähenda, et ma usun, et see projekt õnnestub, pole ise selle diili kohta sõna võtnud. Aga vara on veel mingit 15 aastast netitrolli hakata mängima.
        Sa oled terve elu mingi faking vingats olnud ja kõik vaatavad sinu poole viltu. Pigem.

        Mitte siis sinu, vaid kasinsi.

        Kommentaar


          Selle Cousinsiga on jaa huvitav, ma esimesi mänge vaatasin ka ja tal oli raske aru saada, kuhu ta sattunud on, ta saab vähem palli puutuda ja ei olnud nii kindel enam, Davis sai seevastu vähem tähelepanu vastaste poolt ja sai lustida mõnusalt. Hetkel on siis potentsiaal meeletu, aga võib juhtuda, et see ei realiseeru. Cousinsi puhul mina annaks siin meeskonnas selle kohatise närvitsemise andeks, näha on, et ta tahab ja on asja sees, aga nüüd on tal vaja aru saada, et see on Daivise tiim ja kas ja kuidas ta suudab oma rolliga kohaneda. Isegi kui ma olen kapifänn, siis on päris suur võimalus, et temast saab mingi Brook Lopez ja ta jääbki karjääri lõpuni kuhugi kehvemasse meeskonda staariks või siis vahetab neid kehvasid meeskondi ja teeb head statistikat. Sellepärast ei pea muretsema, et mingi Lakersi või mismuutaoline klubi talle lepingut ei pakuks.

          See alt ülesse vatamine oli ka trollimine, kuigi jah alt ülesse talle vaadati ja ma olen suht kindel, et teda austati, mitte küll nagu staari vaid venda kellega sa ei taha pimedal tänaval kohtuda ja kelle iga sõna on kuld, sest sul on niiöelda austus/hirm tema vastu.

          Kommentaar


            Cousinsi probleem on see, et tal puudub põhivastupidavus. Vana liigub väljakul nagu mingi 37 aastane Shaq. Kuna tal pole energiat, ei kasuta ta oma tugevusi ehk korvialust. Sa oled NBA parim C ja loobid perimeetrilt peale terve mäng? Ise arvan samuti, et tegemist ikka suht õnnetu juhtumiga ning peab väga kõva treener olema, kes ta paika suudaks panna.

            Kommentaar


              Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
              Sa oled NBA parim C ja loobid perimeetrilt peale terve mäng? Ise arvan samuti, et tegemist ikka suht õnnetu juhtumiga ning peab väga kõva treener olema, kes ta paika suudaks panna.
              Davisega koos korraga korvi all mürgeldada ka ei saa, kui ei ole ümber kolmeste viskajaid (vaata Bulls Gibsoni ja Lopeziga, hullumaja puhvet). Praegu on lihtsalt parim variant kordamööda korvi all ja 3 joone taga olla. Kas samas need kaks ei ole ka parimad uhajad?
              Mitte, et ma oleks rohkem kui korra nende mängu näinud... Alvin Gentry. nojah. Ideaalne tanki komandör. Suvel vahetatakse välja.

              Spoelstra COTY! Dragicu ja hunniku sitaga (sorry Waiters) viimasest 25st 20 võitu.

              Kommentaar


                Spurs ilma Kawhita ja LAta mängides -28 taga olles lõpuks võit +10 . 9 võitu järjest. 50-13 . GSW 52-12 , natuke palju tahta vist. Kaua Durant eemal veel on ?
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                  Spoelstra COTY! Dragicu ja hunniku sitaga (sorry Waiters) viimasest 25st 20 võitu.
                  Hassan ka ikka
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Suns annab hooaja lõpus mitmele põhimehele puhkust ja Booker otsustas üksi mängima hakata, 70 punkti täna siis, päris uskumatu etendus tema poolt.

                    Kommentaar


                      + 70 punni mängus on suutnud vaid...
                      Wilt Chamberlain
                      Elgin Baylor
                      David Thompson
                      David Robinson
                      Kobe Bryant
                      DEVIN BOOKER...
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Ida

                        Cavaliers sai Wizardsi käest pähe, järgmine mäng on San Antonioga võõrsil ja kaotuse korral piisab Bostonile kodus võidust Cavsi vastu, et saada idas esikoht, juhul kui mängitakse hooaeg korralikult lõpuni. Cavsil ongi kaks ülitähtsat kohtumist homme San Antonioga ja mõne mängu pärast Bostoniga, mõlemad võõrsil, kas suudetakse ennast kokku võtta, praegune Cavaliers peaks kaotama mõlemad kohtumised ja ka mõne mängu veel, nt võõrsil Atlantale lõpus. Bostonil on sellinne graafik, et võiks võita kõik mängud. Peale Cavaliersi on kohe Atlanta võõrsil järgmine päev, ehk see võiks olla murekoht. Ehk mina ütleks, et seis on 50-50 ja omavaheline mäng otsustab suuresti, kes saab idas esikoha. Kuigi pigem ma arvan, et Bostonil on hetke vormi põhjal suuremad võimalused esikoht saada.


                        Kas 3-4. koha peale läheb idas duelliks? Pigem tundub, et kumbki tiim ei tahaks kohtuda poolfinaalis Cavaliersiga, eriti Raptors, seega on võimalik, et jälgitakse ka seda esikoha võitlust ja siis võibolla mõni mäng tangitakse. Raptorsil on samas muidugi viimane mäng just Cavaliersiga.

                        Reaalsus on see, et Wizardsi graafik on väga raske ja Raptors võiks nüüd vabat veel 8 võitu järjest võtta ja siis Cavaliersiga veel mingi koha eest mängida viimases mängus, pea võimatu on näha, et Raptors kaotaks üle 2 mängu lõpus ja Wizardsi puhul jälle tundub suht kahtlane, et nad ei kaota vähemalt 3 mängu.

                        Ehk ilmselt Raptors võtab kolmanda koha ja Wizards jääb neljandaks. Kui Cavs ennast kokku ei võta, nt 3-4 kaotust, siis Raptors võiks neid teoorias püüda, isegi oma vigastustega. Kuid see on pigem teoreetiline võimalus.



                        Kas Atlanta saab 5. koha kätte? Ilma Millsapita see tiim ei toimi, hetkel siis kaks algu meest juba pikalt väljas olnud ja ei tule võite.

                        Järgmsied kolm mängu on suht kohustuslikud võidud ja need ära võttes on kõik korras. Tegelikult järgmised 5 mängu otsustavad nende koha, lõpp on juba raskem, kuid isegi see vigane Atlanta peaks suutma kõige kehvemaid võita ja endale selle 5. koha tagada.

                        Bucks on hooaja lõpus ebareaalselt mänginud, kahju et Parker väljas on. Lõpp on neil raske, aga nende tase on sellinne, et suudavad vabalt võrdseid ja endast tugevamaid ka võita, siiski Atlanta peaks ikka täiesti ära vajuma, et Bucks sellise graafikuga suudaks neid edestada.

                        Indiana lõpp on sellinne, et isegi praeguse vormi pealt ennustaks neile 7. kohta ja veidi playoffi viimase koha võitlusest ettepoole jäämist.

                        Aga viimane playoffi võitlus, Kas Miami väsib ära? Pistons on võõrsil nii kohutav, ei suudeta isegi kõige kehvemaid võita. Bulls on liiga ebastabiilne vist ja Hornets on küll mängima hakanud, aga tundub, et jäid hiljaks.

                        Bullsi viimased 5 mängu on sellised, et isegi nemad motiveeritult peaks võitma need mängud, kõik ida tagant top 4 tiimide vastu, kuigi just saadi 76ersi käest pähe. Siis vaadates mängudegraafikut on raske uskuda, et Bulls seda 8. kohta ei saa. Kui ülejäänud mängud kaotatakse on teistel veel lootust.

                        Hornetsi graafik on liiga raske ja ma arvan, et nad on ka kohe mängust väljas.

                        Pistonsil on 5 võõrsilmängu ja kodumängude seas on ka mängud Wizardsi, Raptorsi ja Miamiga, Pistonsil on lootust, kuid nende seisu vaadates pean Bullsi võimalusi natukene paremaks.

                        Miami on küll hetkel playoffikohal, aga sinna jõudmine oleks päris korralik ime, okei nende õnneks peamised konkurendid on Bulls ja Pistons, kes tõesti võivad ka kehvade käest pähe saada, aga kaks korda Knicksiga mängud on ainsad kus Miami on favoriit, ülejäänud kohtumsied peaks Miami paberil kaotama, oletame, et üllatatakse ja mõni võit võetakse, on edasipääs ikkagi pigem Bullsi ja Pistonsi kätes.

                        Isiklikult tahaks Hornetsit playoffi, nad suudaks ka mõne võrdse mängu pakkuda, Miami on oma kolmestega huvitav vaadata, aga hetke Bulls ja Pistons ei ole konkurentsivõimelised ja ma loodan imele, et nad ei saa playoffi.

                        Kommentaar


                          Lääs, siisn on veidi vähem põnevust.

                          Tundub, et Warriors on ehmatusest üle saanud ja võetakse oma esikoht ära, San Antonio lepib teise kohaga. Tõsi järgmised neli mängu on kõvad, kaasaarvatu San Antonio võõrsil Rockets kodus-võõrsil ja Memphis kodus, San Antonio võidab neid ja Cavaliersi ja meil tuleb kõva lõpp veel. Reaalsus on see, et San Antonio lõpp on raske ja isegi nemad ei võida kõiki mänge, olen kindel, et esikoht läheb Warriorsile.

                          Rockets jääb kolmandaks.

                          Clippersi graafik on kergem kui Jazzil ja 4. koht on nende kaotada.

                          Memphisel on veidi kergem lõpp kui Oklahoma ja arvan, et tuleb kõva lahing 6. koha eest, eks paistab, kes tahab kohtuda San Antonioga ja kes Rocketsiga.


                          Ja viimaks Denver vs Portland kaks heas hoos meeskonda, Nurkic on muutnud Portlandi jälle arvestatavaks tiimiks.

                          Denveril pole enam ühtegi mängu tagant top 8 tiimide vastu, ehk iga mäng on raske.

                          Portlandil on veidi kergem lõpp ja lisaks kodus tähtis omavaheline mäng Denveriga, mina arvan, et Portland saab kaheksanda koha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Ida


                            Kas Atlanta saab 5. koha kätte? Ilma Millsapita see tiim ei toimi, hetkel siis kaks algu meest juba pikalt väljas olnud ja ei tule võite.

                            Järgmsied kolm mängu on suht kohustuslikud võidud ja need ära võttes on kõik korras. Tegelikult järgmised 5 mängu otsustavad nende koha, lõpp on juba raskem, kuid isegi see vigane Atlanta peaks suutma kõige kehvemaid võita ja endale selle 5. koha tagada.

                            .
                            Atlanta suutis juba Netsile kaotada ja Nets on pigem selline naljatiim rohkem kui tõsine konkurent.

                            Kommentaar


                              Ei saaks öelda, et Nets päris naljatiim hetkel on, kindlasti mitte top 5 tagant, viimasest 10. mängust 5 võitu on päris ok. Okei enamus vastased olid jamad ka, aga ikkagi, Bucks sai ka Bullsilt pähe ja Clippers Kingsilt, ehk täna neid üllatusi juhtus rohkelt.

                              Kommentaar


                                Kas Knicksil õigust Noahi lepingust loobuda ilma mingite tagajärgedeta pole kui ta nüüd 20 mängulise dopingukeelu sai? A la contract breach vm. Saaksid muidusööja rosterist minema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X