320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna mu ennustuse teksti osa venib, siis panen ennustsue üles ja teksti lisan hiljem

    IDA

    1. Wizards

    2. Cavaliers

    3. Raptors

    4. Celtics

    5. Bucks

    6. 76ers

    7. Hornets

    8. Pistons

    9. Miami

    10. Orlando

    11. Indiana

    12. Nets

    13. Hawks

    14. Knicks

    15. Bulls

    Lääs

    1. Warriros

    2. San Antonio'

    3. Rockets

    4. Oklahoma

    5. Minnesota

    6. Denver

    7. Memphis

    8. Jazz

    9. Clippers

    10. Portland

    11. Pelicans

    12. Dallas

    13. Lakers

    14. Suns

    15. Kings

    Kui ma oleksin teinud enne hooaja algust, oleks paar kohta erinevad, nt Boston oleks eespool, 76ers oleks 9 olnud ja Pelicans oleks olnud Jazzi asemel playoffi kohal.

    Kommentaar


      Ma küsin sult lihtsalt puht uudisimust, et miks sa arvad, et Wizards see hooaeg ida võidab? Tagaliin Wall ja Beal on võimsad, aga siiski. Miks arvad, et Spurs edestab Houstoni? Spurs tundub kuidagi väsinud ja väga demotiveeritud meeskond samas kui Houston mängib isuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma küsin sult lihtsalt puht uudisimust, et miks sa arvad, et Wizards see hooaeg ida võidab? Tagaliin Wall ja Beal on võimsad, aga siiski. Miks arvad, et Spurs edestab Houstoni? Spurs tundub kuidagi väsinud ja väga demotiveeritud meeskond samas kui Houston mängib isuga.
        Jah, kolme mänguga saab tõesti öelda, et kas Spurs on väsinud ja kas Houston on isukas. Spurs on Spurs, Rockets on Rockets. Nii lihtne see ongi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ma küsin sult lihtsalt puht uudisimust, et miks sa arvad, et Wizards see hooaeg ida võidab? Tagaliin Wall ja Beal on võimsad, aga siiski. Miks arvad, et Spurs edestab Houstoni? Spurs tundub kuidagi väsinud ja väga demotiveeritud meeskond samas kui Houston mängib isuga.
          Lebron ja Cavaliers mõtlevad playoffi peale ja kuidas nad võiks Warriorsit võita, neil pole põhiturniiril sellist nälga nagu paljudel teistel tiimidel. Ka eelmine aasta mängiti ebastabiilselt. Saadi ainult 51 võitu, nagu ka Raptors ja ainult kaks rohklem kui Wizards. Thomas on vigastatud, Rose on kohutav, Wade on hetkel raskustes, Lebron ei hakka iga mäng ennast tapma. Lihtne näide oli mäng Orlando vastu ja selliseid kehvadele tiimidele kaotusi hakkab see hooaeg tulema veel.

          Wizards on ilmselt rohkem motiveeritud kui Cavaliers. Neil on sellinne hea põhiturniiri tiim nagu ka Raptorsil, ainult et ilmselt nemad suudavad playoffis ka korralikult mängida. Porter on ühe käigu juurde pannud. Ma arvan, et lõpus on väga võrdne seis ja loeb motivatsioon, võibolla Cavaliers võtab tähtsatel hetkedel ennast kokku ja esikoht tuleb ära, võibolla juhtub nagu eelmine aasta ja keegi võtab nende eest esikoha, nagu Boston seda tegi. Miks mitte natuke riskida oma ennustsuega ja proovida millegagi üllatada, ma arvan, et Wizardsi esikoha tõenäosus on suurem kui arvatakse. Riskantne on ta kindlasti, sest nagu Eika siin maininud on, siis Beal on olnud vigastustega hädas. Samas ka Cavaliersil on vigastusetag probleeme.

          San Antonio lihtsalt on hea tiim, mujal keskpärased või isegi halvad mängijad on siin normaalsed või suisa head ja isegi ilma oma superstaarita võidakse hästi mängida. Võta Rocketsilt Harden ära ja need võidud ei pruugi nii kergesti tulla, aga ma olen pigem seda meelt, et see on suht 50-50 kumb neist teiseks jääb ja ma hetkel lihtsalt kaldun kergelt San Antonio poole.

          Aga mul on plaanis vaikselt veel juurde kirjutada, miks ma nii arvasin jne, lihtsalt olen hädaajas ja seetõttu jäi see ennustamine nii hilja peale ja pole korralikult lõpetatud.

          Kommentaar


            Ühe mängupäeva jooksul saavad siis Memphis ja Wizards oma esimesed kaotused Dallase ja Lakersi käest, Cavaliers saab Netsilt pähe, Jazz Sunsilt. Minneosta ja Denver saavad ka ida kahtlaste tiimide käest rämedalt pähe.

            San Antonio ja Clippers on peale tänast aisnad kaotuseta meeskonnad.

            Võiduta on veel ainult Knicks ja Bulls.

            3 wtf meeskonda hetkel:

            Denver - täiesti uskumatu kui kehvasti alustatud on. Chandler on täiesti liimist lahti ja ta ei suuda kolme peal kohe üldse mängida. Ehk hetkel pole isegi tagameestes asi vaid just temas. Väga pole kedagi tema asemele panna ka.

            Orlando ja Nets. Seda hes mõttes. Mõlemad on väga sügavad tiimid, eks paistab kaua nad oma võiduprotsenti üle 50 suudavad hoida. Orlando puhul sõltub, et kaua Vucevic mängib nagu superstaar ja kaua Gordon mängib nagu nba parim vend.


            Panen 3 mängijat siia, kellel on suur potentsiaal sinna enimarenenud mängija kategooriasse minna. Enne hooaja algust poleks neid esimeste favoriitide sekka asetanud.

            Aaron Gordon - Eelmine hooaeg mängis pool hooaega viskava ääre rollis, see pole tema koht. Haip oli tema kohal väga suur, kahjuks esimesed kolm hooaeg ei ole ta seda õigustanud. Hetkel on mees võimas. Ta on õppinud kolmeseid viskama. Lauas ülivõimas ja suudab ka sööta.

            Victor Oladipo - Mees on leidnud Indianas uue hingamise ja kuigi ta on ka varem häid hooaegu teinud, siis Indianas on ta üks liidritest ja saab mängu nautida, kuna Indianal pole väga kõrgeid eesmärke.

            Dejounte Murray, Parkeril võib see algu koha tagasi saamine raskeks minna.

            Kommentaar


              New Orleans Pelicans - Cousinsi ja Davise esimene täishooaeg koos. Kas liiga parim korvialune duo toob tulemuse? Nende kahe võimes lammutada ei kahtle keegi, aga peamine murekoht on teiste mängijate panus. Meeskond on päris korralikult sügavust lisanud ja nüüd tuleb oodata, kas täiendused ka hakkama saavad. Kes toodi juurde? Palju koegemust, Nelson, Allen ja Rondo. Lisaks toodi Warriorsis liiga vähe mänguaega saanud Clark. Nelsoni lisandumise tõttu loobuti Crawfordi teenetest, mis on minu jaoks natuke üllatav, ta on hea viskaja ja pingilt kadus nüüd üks lisakäik ära. Samas tagamehi oli tiimis palju ja kellestki oli vaja loobuda. Ja Clark ning Moore on mitmekülgsemad kui Crawford.

              Koosseis:

              PG - Rondo/Holiday. Rondo on vigastatud ja ilmselt temaga ei tasu terve hooaeg arvestada, kui ta terveks saab, siis võib Holiday liikuda viskava tagamängija rolli, aga esialgu on alustaja just Holiday. Holiday on meeskonna kolmas staar. Hetkel ei ole ta hooaega väga hästi alustanud ja kolmese joone tagant on ta olnud kohutav, tema pealt oleks vaja lisa kui Pelicans tahab playoffi jõuda. Nelsoni lisandumine tähendab, et me näeme ilmselt päris palju Holiday-Nelsoni duot korraga väljakul. Aga kui Rondo terveks saab siis on Nelson ilmselt hea vahetus, kes veab pingimeeste rünnet. Terve Rondo võiks meeskonna kaitsemängule palju kaasa anda ja siis me näeme ehk Rondo-Holiday duot korraga väljakul. Isiklikult ma ei pea Rondo tulekut kõige mõistlikumaks, Holiday võiks jääda mängujuhiks; Nelson on korralik vahetusmees, samas ta leping on lõppemas ja risk on minimaalne.

              SG - Moore/Clark/Allen - Moore ja Clark on mõlemad head viskajad ja nende vahel see mänguaeg peamiselt hakkab jagunema, Allen saab ka piisavalt mängida. Esialgu on alustanud Moore ja ta on päris hea olnud selles rollis, Clark on pingilt sekkudes samuti päris hästi hakkama saanud. Alleni roll on seni väike olnud, aga vaevalt Moore ja Clark niimodi edasi suudavad panna ja vanameistri mänguaeg kasvab kindlasti.

              SF - Hill on vigastatud ja see hooaeg väga palju ei mängi. Seega alustab Cunningham. Ta ei ole hea viskaja ja praegult on selgelt algviisiku nõrgim lüli, aga Miller pole parem, seega hetkel tuleb hakkama saada.

              PF - Davis sai viimases mängus kergelt vigastada, aga midagi hullu pole. Ta on ka kolmeseid rohkem viskama hakanud ja seni seda efektiivselt teinud.

              C - Cousinsi hooaja algus on olnud nii ja naa, ta on korralikult söötnud ja on endiselt lauas võimas, samuti on ta kaitses okei olnud, 3,3 blokki keskmiselt mängus, aga pallikaotusi on julmalt tulnud, samuti on ta kolmese joone tagant rohkem peale proovinud ja hetkel on protsent kesine olnud, hoolimata headest esitustest individuaalselt pole vajalikke võite saadud.

              Hetkel korviall pink puudub, Diallot ei usaldata ja Cunningham mängib siis 4 peal vahepeal. Seega mõlemale staarile on suur koormus.

              Meeskonna staar - Davis, aga Cousins on see hooaeg ilmselt pea samal pulgal ja kui ta suudab oma ülekeemisest tingitud rumalaid otsuseid vähendada, siis on ikkagi kaks võrdset liidrit. Aga no oleme ausad hetkel saab Davise peale loota. Ta on ka vajalikel hetkedel olemas ja Cousins on küll mänguliselt sama hea, aga kui kõik ei lähe nagu ta tahab, siis võib ta väga rumalaid otsuseid teha, mis otsustavatel hetkedel võivad saatuslikuks saada.

              Suurim areneja - Clark, ta saab see hooaeg palju rohkem mängida kui Warriorsis eelmine ja ta on seni näidanud, et ta on väga hea rollimängija.

              Suurim küsimärk - Kas Cousins ja Davis suudavad tiimi suurde mängu vedada? Individuaalselt teevad nad mõlemad suurepärase hooaja, aga kas ka tiim saab sellest indu ja suudetakse ka suurte vastu võita. Seni on mängitud kolm korda tugevate vastu ja kõik korrad pähe saadud. Ehk sama hästi võiks küsida, kas rollimängijad ja pink veab välja?

              Kelle hooaega ootan enim - Cousinsi.

              Enne hooaja algust oleks ma Pelicansi playoffi kohale pannud, aga kuna ma olen Cousinsi kapifänn, siis võibolla ülehindasin neid. Hetkel pakuks, et jäädakse ikka 11. Kuid ma arvan, et võitlus on nii tihe, et lõpuks otsustavad pisiasjad. Ja kahjuks Cousins on tõestanud, et võib meeskonna mänge ära rikkuda oma ebastabiilse närvikavaga. Kui me jätame Lakersi mängu välja, siis nii Memphise kui ka Warrirosi vastu viskasid Cousins ja Davis kahepeale üle poolte tiimi punktidest. Seni on pingimeestest ainult Clark stabiilselt rünnakut toetanud, aga Nelsoni lisamine ja kui Rondo ja Ajinca saavad terveks, siis sügavust peaks olema ja ma usun, et pingi pärast ei pea enam niipalju muretsema.

              Kui ma usun, et Pelicansi pink on okei, siis miks ma nad alles 11. kohale ennustan?

              Ma mõtlesin ka ise selle peale ja ma arvan, et üks põhiprobleem on kaugvisked. Davis ja Cousins hakkavad neid see hooaeg palju viskama ja ma kardan, et nedne protsent ei ole väga hea, Holdiay pole samuti hea viskaja ja kui Rondo tuleb algu, siis Holiday võtab viskava tagamängija rolli endale, parim viskaja Moore võib jääda sellega pingile. Samuti hooaja lõpus kui Solomon Hill saabub, siis ka tema pole hea viskaja. Seega kõik mehed hakkavad kaugelt proovima, aga kas nad suudavad seda efektiivselt teha? Kui Cousins paneb 8 kolmest mängus ja tabab 2-3 siis on see korralik rünnaku raiskamine.

              Ehk siis Pelicans viskab enamasti umbes sama palju kolmeseid kui vastane, aga seda halvema protsendiga ja seda teevad mehed kes ei ole nii head viskajad. Samal ajal on neil liiga parim korvialune duo. Pelicans peaks kasutama rohkem oma tugevaid külgi.

              Võibolla ma alahindan, aga ma ei usu, et kui Cousins viskab keskmiselt mängus 8 kolmest ja Davis 4-5, et nende tabavusprotsent on üle 35%. Cousins võib tuua keskmiselt üle 30 punkti, aga hetkel on tema viskevalik vale ja Pelicans saaks kõvasti efektiivsemalt mängida rünnakul.

              Seega kui Pelicans kasutab oma trumpe siis võiks nad vabalt playoffi jõuda. Kui hakatakse liiga palju kolmestele toetuma, siis enamasti ei suudeta visata sama hea protsendiga kui konkurendid ja see ün üks pisiasi mis nad playoffist välja jätab.

              Kommentaar


                Mulle Orlando meeldib, viimastel hooaegadel on pigem alla oma võimete mängitud. Seda hooaega on alustatud võimsalt ja üllatuslikult ollakse idas esimesel kohal, aga mängitud on vähe. Orlando on juba päris pikalt enamvähem sama põhituumikuga mänginud, on küll iga hooaeg mõni muudatus tehtud, aga üldiselt on tegu väga kokku mänginud tiimiga. Enne hooaega räägiti ka tankimisest ja põhimeestest loobumine oli kindlasti mõttes. Senised hooajad näitasid, et praegune tiim edu ei saavuta, aga tundub et siiski proovitakse veel.

                Neli algviisiku meest on päris pikalt koos mänginud. Tundub, et sama tuumik saab veel ühe võimaluse ennast playoffi vedada. Viimati saadi playoffi aasta enne Vucevici liitumist.

                Vucevic on mänginud Orlandos 5 aastat.
                Fournier on mänginud Orlando 3 aastat.
                Gordon on mänginud Orlando 3 aastat.
                Payton on mänginud Orlandos 3 aastat.

                Koosseis:

                PG - Elfryd Payton/Augustin - Payton alustas esimeses kahes mängus, Augustin alustas viimases kahes, kui Payton oli vigastatud. Paytoni puhul ongi küsimuseks, kas talle pakkuda lepingut või mitte, eelmise hooaja lõpus oli ta päris hea, ta on okei söötja ja hea lauas, aga endiselt kohutav viskaja. Augustin on hea viskaja ja ründemängus parem ja ma arvan, et nende mänguaeg hakkab jagunema suhteliselt võrdselt.

                SG - Ross on alustanud hooaega kohutavalt, Paytoni kõrvale on vaja head viskajat ja seni Ross pole seda teha suutnud, õnneks on teised suurepäraselt kaugelt tabanud. Simmons on hooaega väga hästi alustanud ja võib varsti Rossi algu koha üle võtta, samas on hea kui pingilt on võtta nii hea mängija kui Simmons.

                SF - Fournier on seni olnud hea, vaevalt ta suudab nii hästi terve hooaeg mängida, aga tundub, et ääre roll istub talle hästi. Hezonjale peaks ka minuteid jaguma.

                PF - Gordon on alustanud hoaoeg võimsalt, talt on juba kaua läbimurret oodatud ja võibolla see hooaeg me näeme tema potentsiaali. Tema ründemäng on esimeses kahes mängus olnud muljetavaldav, suurepärane visketabavus, lauas ülivõiams ja samuti suudab hästi sööta. Orlando võib olla playoffi konkurentsis ja palju sõltubki sellest kui hea Gordon see hooaeg on. Isaac tundub samuti päris hea talent.

                C - Vucevic on hea, kuigi räägiti ka tema võimalikust vahetamisest, siis hetkel ma arvan, et Orlando läheb püüdma playoffi kohta ja kui keegi üldse vahetatakse siis Byombo, seda eeldusel et Speights suudab olla piisavalt hea varu Vucevicile. Byombo on hetkel põhivaru, aga pean tema lahkumist küllaltki tõenäoliseks.

                Meeskonna staar - Ilmselt Vucevic, kuid Gordon võib varsti tiimi vedamise enda peale võtta.

                Suurim areneja - Gordon.

                Suurim küsimärk - tagamehed, eriti Payton. Kui ta suudab eelmise hooaja teise poole vormi üles leida, siis on Orlando seis väga hea.

                Kelle hooaega ootan enim - Gordon.

                Orlando rünnak on hetkel väga hea, kuid arvata võib, et nende hea hoog saab varsti lõpu ja reaalne tase on midagi muud kui tabeliseis näitab. Aga miks mitte playoffi koha eest võistelda?

                Hetkel on Orlando kaitse kohutav ja kui kolmesed enam ei lähe, siis võib minna raskeks. Ma arvan, et paljud põhimehed on liiga ebastabiilsed ja ei suuda iga mäng hästi esineda, mistõttu lõpuks jäädakse napilt playoffist välja. Võtmekoht on pink, kui Simmons ja Augustin teevad hea hooaja siis on seis hea. Augustin-Simmons-Hezonja-Isaac-Byombo/Speights on väga korralik pink. Ma arvan, et Orlandol on potentsiaali rohkem kui mõnel tiimil, kelle ma olen playoffi kohale pannud, aga vigastused (Gordon) ja ebastabiilsus (Ross) saavad saatuslikuks ja lõpuks jäädakse 10.

                Kommentaar


                  Miami Heat lõpetas eelmine aasta 9. kohal. Teeniti 41 võitu nagu ka Bulls, aga omavahelistes mängudes oli Bulls parem ja nõnda jäädi playoffist imenapilt välja. Põhituumik on jäänud samaks, lisandunud on Olynyk. Seega Miami eesmärk on kindlasti playoffi pääsemine ja hetke tiim on selleks rohkem kui võimeline.

                  Koosseis:

                  PG - Dragic, mees on em. võidupohmakast hästi taastunud ja jätkab sealt kus eelmine hooaeg pooleli jäi. Hetkel on mees ehk isegi elu parimas vormis ja poleks vale teda kaasata top 10 mängujuhtide arutelusse. Tyler Johnson on hea varu, hetkel on ta kolmese joone tagant kehva olnud, aga küll paraneb, Miamil on vaja pingilt häid skoorijaid.

                  SG - Waiters tegi super hooaja, tasuks uus leping. Tema puhul on peamine küsimus stabiilsus, kas ta suudab terve hooaeg korralikult mängida ja kas uus leping võib tema motivatsiooni vähendada. Hetkel on ta ennast põhimeheks mänginud. Pingilt on võtta Ellington, kelle mänguaeg, võrreldes eelmise hooajaga, peaks vähenema.

                  SF - Richardson on ennast hooaja algusega kindlaks põhimeheks mänginud, kui algselt arvati, et ta võib alustada viskava tagamängija positsioonil ja Waiters on varus, siis hetkel on ta viskava ääre rollis mängimas, üks põhjustest on McGruderi vigastus, kes jääb kahjuks päris pikaks ajaks platsi kõrvale, lisaks siis Winslow, kelle eelmine hooaeg läks vigastuse tõttu aia taha, on alustanud hooaega nõrgalt ja mänguaeg on jäänud oodatust tagasihoidlikumaks.

                  PF - James Johnson on ennast vaikselt tähtsaks lülik mänginud, ta on juba pikalt liigas mänginud, aga tõeline läbimurre tuli alles eelmine hooaeg. Kui ta suudaks ka kolmeseid paremini visata, võiks ta Miami parim mängija olla. Ta on hea kaitsja ja samuti väga hea söötja. Kui miinustest rääkida, siis lauas jääb ta veidi pehmeks. Olynyk toob pingilt head energiat.

                  C - Whiteside oli avamängus suurepärane, aga kahjuks sai ta ka kohe vigastada, tema puhul ogi peamine küsimus ta tervises, Miami vajab teda terve hooaeg kui tahetakse playoffi jõuda. Vanameister Haslem vaevalt palju mängida saab ja Adebayo vajab natuke aega, et liigaga kohaneda.

                  Meeskonna staar - Whiteside tervena, aga ma arvan, et see hooaeg jäädakse Dragici peale toetuma ja tema hea mäng tõmbab meeskonna käima.

                  Suurim areneja - Äkki Richardson, arvestades et pool eelmist hooaega jäi vigastuse tõttu vahele.

                  Suurim küsimärk - Kolmesed, kas suudetakse oma tabavusprotsenti parandada? Hetkel ollakse üks nõrgemaid tiime selles osas. Samal ajal visatakse palju peale, kuna Whiteside on vigane, siis on see rohkem kolmestele toetumine praegu arusaadav

                  Kelle hooaega ootan enim - Dragic on üks mu lemmikuid, ehk loodan, et ta teeb jälle ühe hea hooaja.

                  Miami on küll hea tiim, aga hetkel on palju küsimärke õhus. Vigastused olid juba eelmine hooaeg probleemiks, lisaks kaugvisked ja kas Waiters suudab olla terve hooaeg hea? Paberil on pink hea, aga just korviall võib probleeme tekkida, kui Whiteside ei mängi ollakse üks kehvemaid tiime lauas. Ma kaldun arvama, et midagi jääb jälle puudu ja playoffist jäädakse ülinapilt välja.

                  Kommentaar


                    asi võib olla ainult minus aga kas see hooaeg pole need skoorid kuidagi eriti kõrgeks aetud? nets viskab ca 120ga mänge ja täna öine warriorisi 141 tundub eriti palju. eelmisest hooajast pole meeles, et nädalast nädalasse selliseid skoorid visati.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Mäng on tunduvalt kiirem (ja kaugvisetele keskendunum) kui ta oli 5 aastat tagasi. Eelmise hooajaga võrreldes ei ole nagu nii-nii palju numbrid muutunud.

                      Eelmist hooaega vaadates siis Warriorsil oli 6 mängu kus visati alla 100 punkti. 140+ punkti viskasid Warriorsi mehed 3 korda ning 130+ punkti 9 korda. Keskmiselt viskasid põhihooajal nad 115,9 punkti mängus; Houston teisena palju 115,3. Endale lasid visata 104,3 (Warriors siis).
                      Pooled klubid viskasid keskmiselt üle 105 punkti mängus ning need kes vähem viskasid ka väga kaugel ei olnud. Ainukesena alla 100 punkti mängus viskas keskmiselt Dallas oma 97,9'ga. PPGA oli kõige suurem Phoenix'il 113,3 ning teisena palju lasid endale visata need sammused Netsid 112,5. Alla 100 PPGA oli Utah 96,8 ja San Antonio 98,1.

                      Sel hooajal Warriorsil alla 100 punktiseid mänge pole olnud. 140+ visatud korra ning 130+ visatud 2 korda. Keskmiselt viskavad hetkel 121,0 mängus. Orlando teine 116,9'ga. Warriors endale lasknud seni visata keskmiselt 114,1.
                      Hetkel 13 klubi keskmiselt viskamas üle 105 punkti mängus. Alla 100 viskamas hetkel aga 6 klubi (Atlanta 99,6; Dallas 98,3; San Antonio 98,1; Sacramento 96,0; Utah 95,9 ning õnnetu Chicago 89,8). PPGA kõige suurem Brooklynil 118,3 ja Phoenixil 117,2. Aga alla 100 PPGA seekord 7 klubil. Väiksem Utah 93,1.

                      Ehk siis ütleks, et midagi nii kardinaalselt muutunud on. Need kes kaitsta ei oska oskavad vähem kaitsta aga viskavad ise natuke vb rohkem. Need kes kaitsta oskavad kaitsevad tiba paremini aga viskavad ka ise natuke kehvemini.
                      Keskmised on üldjoontes siiski suht ühteauku.

                      Võrdleks seda nüüd nt 12/13 hooajaga siis suurim PPG oli 106,1 (Denver) ning parim PPGA 89,3 (Memphis)

                      *PPG - Points per game
                      *PPGA - Points per game allowed

                      Kommentaar


                        On, jep, üsna selge, et kolmesete üritused per mäng ja rünnakute arv per mäng krutivad aasta aastalt selgelt ja väga sirgjooneliselt üles. Sisuliselt laksatakse kasvõi kolme hooaja tagusega võrreldes pea 7 kolmest ja tehakse 5 rünnakut per mäng rohkem. Ja väga pole näha, et see tempo raugeks. Pigem vastupidi.

                        (pööraks siin siis tähelepanu 3PA ja Pace numbritele)

                        Kommentaar


                          Vähem kui 10 mängu on mängitud, aga see hooaja algus on olnud minu jaoks üks lõbusaimaid viimastel aastatel (olenemata selelst, et Bulls on 1-5). Alati alahinnatud Memphis teeb head mängu läänes, Orlando Magic tuli ei kusagilt, Detroit on adekvaatne. Cavs on kaotanud 4 järjest ja Suns on võitnud 4 järjest peale Watsoni vallandamist. Philadelphia on .500 ei tea üle mitme aasta. Munakloppija ei ole GSW parim kaitsja jne... Kyrie on endiselt hull - nii päriselt kui ka mängus. Ricky Rubio viskab kolme. Dwight Howard on tagasi. Välismaalased domineerivad jne.

                          Kommentaar


                            Orlando Magic on tõsiselt hea üllatus seeaasta. Tulemused on head, aga sellejuures on veel nauditavam see mängupilt. Igast asendist uhatakse peale ja leitakse iga rünnak väga hea viskepositsioon. Mehed on kokkumänginud ja meeskonnas on korralik ühtsus ja kokkuhoidvus. Ilmselge et Orlando idas playoffi jõuab ilma muredeta ja kindlasti üks uusi lemmikuid keda see hooaeg jälgida ja kellele kaasa elada. Negatiivse poolepealt see hooaeg on silma jäänud kaks suurt. Spurs ja Cleveland - Spursi puhul on tegemist väga koleda ja ebasümpaatse mängupildiga. Üldse ei tõmba nende mänge vaatama - aeglane/puterdav suhteliselt cancer. Clevelandi puhul on selgelt näha, et Lebron üksi ei jaksa seda punti eest vedada ja Love on lambi konn ning Irvingust on puudus. Bostoni toetajana thank god, et Irving meile ja vigane Thomas neile, aga mõeldes kevadisele NBA finaalile, siis no pole võimalustki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Orlando Magic on tõsiselt hea üllatus seeaasta. Tulemused on head, aga sellejuures on veel nauditavam see mängupilt. Igast asendist uhatakse peale ja leitakse iga rünnak väga hea viskepositsioon. Mehed on kokkumänginud ja meeskonnas on korralik ühtsus ja kokkuhoidvus. Ilmselge et Orlando idas playoffi jõuab ilma muredeta ja kindlasti üks uusi lemmikuid keda see hooaeg jälgida ja kellele kaasa elada. Negatiivse poolepealt see hooaeg on silma jäänud kaks suurt. Spurs ja Cleveland - Spursi puhul on tegemist väga koleda ja ebasümpaatse mängupildiga. Üldse ei tõmba nende mänge vaatama - aeglane/puterdav suhteliselt cancer. Clevelandi puhul on selgelt näha, et Lebron üksi ei jaksa seda punti eest vedada ja Love on lambi konn ning Irvingust on puudus. Bostoni toetajana thank god, et Irving meile ja vigane Thomas neile, aga mõeldes kevadisele NBA finaalile, siis no pole võimalustki.
                              Magicu algus on hea olnud ja Vogel on head tööd teinud, aga natuke tasuks hoogu maha võtta. Advanced stats näitab, et nii nende kaheste kui kolmeste protsent on hooaja alguses olnud ebareaalselt hea. Eriti meestel nagu Evan Fournier ja Aaron Gordon, see ei ole sustainable. Lisaks viskavad vastased vabadelt kohtadelt nende vastu täiesti kohutava protsendiga, mis ka ei ole sustainable.

                              Long story short, Magic on selgelt parem, aga praegune seis on natuke petlik. Ma usun, et neil on hea võimalus jõuda Ida playoffi, aga pigem seal kohtadel 6-8.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust

                                (pööraks siin siis tähelepanu 3PA ja Pace numbritele)
                                Mida see pace siin praktiliselt tähendab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X