320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Warriors ei ole kohe kindlasti lamp. Teiseks Mike on Brad Stevensile healjuhul nabani. Kolmandaks Bucks on lambi hooaja alguse wonder. Varsti võitlevad seal playoffi tagaotsas.
    Ma olen nõus kihla vedama, et Bucks lõpetab idas top 5. mitte ei võitle playoffi koha eest.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Ma olen nõus kihla vedama, et Bucks lõpetab idas top 5. mitte ei võitle playoffi koha eest.
      Pole eriti julge ennustus, sest meeskonna võitude over/under enne hooaeg oligi 5. kohal (ja esikoht oli lähemal kui üheksandaks jäämine). Sa räägid ikkagi, et Bucks võitleb Raptorsi ja Celticsiga. See midagi muud kui top5 tase.

      Kommentaar


        Brad Stevens on hetkel äärmiselt hinnatud ja paljud peavad teda üheks parimaks treeneriks kui mitte parimaks. Mike Budenholzer on umbes samast mastist, võibolla playoffis on Stevens parem, aga mõlemad on eliittreenerid, selles ma ei kahtle ja see vahe pole nii suur.

        Mike Budenholzer ja Brad Stevens on mõlemad 5 aastat peatreenerid olnud.

        Mõlemad on neli korda viiest playoffi jõudnud, Mike on oma tiimi viinud ida finaali korra, Stevens 2 korda.

        Kui me võtame selle legendaarse põhiturniiri Atlanta ette, siis see tiim ei olnud enne idas favoriitide seas. Ta suutis keskpärase tiimi viia tippu. Ehk praegu on veel vara öelda, aga Raptors, 76ers ja muidugi Boston on meeskonnad kellest enne hooaega räägiti, isegi Indianat peeti/peetakse tugevamaks tiimiks.

        Ehk iga koht kõrgem kui viies on ületamine. Bostoni jaoks on iga koht alla esimese koha ebaõnnestumine, nagu ka nba finaali mitte jõudmine.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Pole eriti julge ennustus, sest meeskonna võitude over/under enne hooaeg oligi 5. kohal (ja esikoht oli lähemal kui üheksandaks jäämine). Sa räägid ikkagi, et Bucks võitleb Raptorsi ja Celticsiga. See midagi muud kui top5 tase.
          No see oli vastus sellele, et Bucks hakkab võitlema playoffi pääsu eest. Hetkel pigem on idas 5 tiimi teistest veidi tugevamad. Detroit muidugi üritab vastupidist tõestada ja Wizards paberi peaks ka olema tugevam kui nad on.

          Kommentaar


            Ma üritan siis pikemalt selgitada Mike Budenholzeri süsteemi ja miks ma usun, et Bucks on hea tiim.

            Põhirõhk on kolmestel ja palli liikumisel, ehk meeskond söödab palju. Palju vabadelt kohtadelt viskeid, mistõttu on ka tabavusprotsent hea.

            2013-2014 oli tema esimene hooaeg.

            Atlanta oli korvisöötudes mängu kohta neljas, kolmeste arvult olid nad teised, kolmeste tabavusprotsendilt olid nad 14.

            2014-2015

            Kolmeste arvult kuuendad, tabavusprotsendilt kolmandad. Korvisöötudes teine.

            2015-2016

            Korvisöötudes teine, kolmeste arvult viies, tabavusprotsendilt 17.

            2016-2017

            Korvisöötudes 12, kolmeste arvult 15, tabavusprotsendilt 24.

            Eelmine hooaeg tangiti.

            Ta on oma stiili toonud siia üle. Pall liigub, tehakse palju kaugviskeid ja korvisöötudes ollakse ka tipus. See süsteem eeldab häid kaugviskajaid ja ma arvan, et Bucksil on neid piisavalt. Vahe Atlantaga on see, et Atlanta oli väga ühtlane tiim, siin on Giannis, kes on top 5 mängija, ta saab rohkem tähelepanu vastaste poolt, mistõttu võiks Bucksi ülejäänud mängijad saada rohkem vabadelt kohtadelt viskeid, mistõttu võib Bucks hooaja lõpuni olla ka tabavusprotsendilt üks paremaid tiime.

            Brook Lopez on korralik kaugviskaja, Maker ja Henson on selles osas tuntavalt paremaks läinud, Giannisele meeldib korvi rünnata, ehk see eeldab pikkasid kes talle ruumi teevad ja oskavad kaugelt visata. See on olemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Ma üritan siis pikemalt selgitada Mike Budenholzeri süsteemi ja miks ma usun, et Bucks on hea tiim.

              Põhirõhk on kolmestel ja palli liikumisel, ehk meeskond söödab palju. Palju vabadelt kohtadelt viskeid, mistõttu on ka tabavusprotsent hea.

              2013-2014 oli tema esimene hooaeg.

              Atlanta oli korvisöötudes mängu kohta neljas, kolmeste arvult olid nad teised, kolmeste tabavusprotsendilt olid nad 14.

              2014-2015

              Kolmeste arvult kuuendad, tabavusprotsendilt kolmandad. Korvisöötudes teine.

              2015-2016

              Korvisöötudes teine, kolmeste arvult viies, tabavusprotsendilt 17.

              2016-2017

              Korvisöötudes 12, kolmeste arvult 15, tabavusprotsendilt 24.

              Eelmine hooaeg tangiti.

              Ta on oma stiili toonud siia üle. Pall liigub, tehakse palju kaugviskeid ja korvisöötudes ollakse ka tipus. See süsteem eeldab häid kaugviskajaid ja ma arvan, et Bucksil on neid piisavalt. Vahe Atlantaga on see, et Atlanta oli väga ühtlane tiim, siin on Giannis, kes on top 5 mängija, ta saab rohkem tähelepanu vastaste poolt, mistõttu võiks Bucksi ülejäänud mängijad saada rohkem vabadelt kohtadelt viskeid, mistõttu võib Bucks hooaja lõpuni olla ka tabavusprotsendilt üks paremaid tiime.

              Brook Lopez on korralik kaugviskaja, Maker ja Henson on selles osas tuntavalt paremaks läinud, Giannisele meeldib korvi rünnata, ehk see eeldab pikkasid kes talle ruumi teevad ja oskavad kaugelt visata. See on olemas.
              Ma lihtsalt Bostoni fännina lahmisin naljaga su jutupeale ära väga tõsiselt võta Ma ise pean Mike ka tegelikult enda top 3 treeneriks, Stevensi ja Kerri järel. Bucks on mulle natukene ebasümpaatne või täpsemini öeldes võõras hetkel veel. Mulle meeldis aastaid see Bucks, kes oli väga kõva kaitsemeeskond ala Utah ja mängis teistmoodi ja teist stiili. Hetkene taktika on paljudel meeskondadel ja sellessuhtes ei ole Bucks enam nii sümpaatne. Samas kahtlemata nad mängivad väga hästi ja Mike on asja käima saanud. Eilne vastaseis kus neil ei olnud Antet ja Raptorsil ei olnud Leonardi näitas ka väga selgelt, et Bucksi arsenalis on palju laiahaardelisem kui mäng ümber kreeklase. Samas ma arvan, et mingihetk tuleb neil ka mõõn, kus teised meeskonnad saavad ka käima ja Bucksil asjad enam niihästi ei suju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ma ise pean Mike ka tegelikult enda top 3 treeneriks, Stevensi ja Kerri järel.
                igasugune NBA treenerite top ilma Popita on

                Kommentaar


                  Teate mida Derrick Rose eile tegi?

                  Viskas 50 punkti ja aitas oma tiimil võita. Butler on räme pussy, ülbikud ei meeldi kellegile. Jama ongi selles, et keegi pole nõus tema eest midagi normaalset vastu andma ja Minneostal on seega veidi jama seis. Ainult Rockets on kergelt meeleheitel. Butler võiks Rocketsisse minna küll, siis vähemalt paberil võiks nad Warriorsile vastu saada, ja tekiks teine klubi, kes meeldiks mulle vähem kui Warriors. Sest Butler hetkel kõige ebasümpaatsem mängija liigas.

                  Kommentaar


                    Damn, selle peale veaks kihla, et Butler on varsti Torontos.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Teate mida Derrick Rose eile tegi?

                      Viskas 50 punkti ja aitas oma tiimil võita. Butler on räme pussy, ülbikud ei meeldi kellegile. Jama ongi selles, et keegi pole nõus tema eest midagi normaalset vastu andma ja Minneostal on seega veidi jama seis. Ainult Rockets on kergelt meeleheitel. Butler võiks Rocketsisse minna küll, siis vähemalt paberil võiks nad Warriorsile vastu saada, ja tekiks teine klubi, kes meeldiks mulle vähem kui Warriors. Sest Butler hetkel kõige ebasümpaatsem mängija liigas.
                      Võibolla varem siit läbi käinud ja ei mäleta, aga miks sulle Warriors kõige vähem meeldib?

                      Kommentaar


                        Ma ka ei saa aru. Warriors on lahe, Durant on lihtsalt cunt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma ka ei saa aru. Warriors on lahe, Durant on lihtsalt cunt.
                          Mitte lihtsalt Cunt, vaid Cunt kahe sõrmusega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Mitte lihtsalt Cunt, vaid Cunt kahe sõrmusega.
                            Cunt on cunt, sõrmused pole olulised.

                            Kommentaar


                              Mul pole otseselt Warriorsi vastu midagi, aga mulle ei meeldi superklubid ja eelistan üllatusi. Ehk hetkel kõik peale Lakersi meeldivad rohkem kui Warriors.

                              Torontol on liiga parim mängija olemas, pole vaja mingit Butlerit, Toronto tõuseks Butleriga kohe ida Warriorsiks ka. Lowry-Butler-Leonard-Siakam-Ibaka oleks idas selle sajandi üks tugevamaid kooslusi. Aga pink oleks ilsmelt olematu, midagi peaks vastu ka andma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Mul pole otseselt Warriorsi vastu midagi, aga mulle ei meeldi superklubid ja eelistan üllatusi. Ehk hetkel kõik peale Lakersi meeldivad rohkem kui Warriors.

                                Torontol on liiga parim mängija olemas, pole vaja mingit Butlerit, Toronto tõuseks Butleriga kohe ida Warriorsiks ka. Lowry-Butler-Leonard-Siakam-Ibaka oleks idas selle sajandi üks tugevamaid kooslusi. Aga pink oleks ilsmelt olematu, midagi peaks vastu ka andma.
                                Danny Green-Valniacunas-VanVleet-Anunoby ma arvan, et sellisel juhul see pink kohe kindlasti ei oleks mitte olematu. Samas jah oleneb, kes vastu antaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X