320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miami poisid võivad randa lebotama minna. Igati teenitud sweep Bullsile. Saab näha, kui paljud Heati penskaritest ja vabaagentidest üldse meeskonda jäävad, aga kindlasti on suvel suuri muutusi selles meeskonnas oodata.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      jess 92-79 ja bulls võitis seeria kuivalt 4-0.bulls meistriks!!!!!!!!!!!!!!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        bulls meistriks11111

        Kommentaar


          Dallas ka kuristiku äärel aga usun ja loodan et nad sinna ka kukuvad
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Idas lähevad seeriad päris kuivalt, kaks korda 4-0 juba ning Cavs ka 3-0 peal hetkel. Kui Dallas välja langeb siis lihtne oleks pakuda Sunsi meistriks kohe, kuid ma arvan et Houston-Utah paarist tuleb väga kõva vastane konverentsi tiitlile. Mina loodan et Dallas suudab veel seeria ümber pöörata.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Idas lähevad seeriad päris kuivalt, kaks korda 4-0 juba ning Cavs ka 3-0 peal hetkel. Kui Dallas välja langeb siis lihtne oleks pakuda Sunsi meistriks kohe, kuid ma arvan et Houston-Utah paarist tuleb väga kõva vastane konverentsi tiitlile. Mina loodan et Dallas suudab veel seeria ümber pöörata.
              Spurs polegi meeskond?

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Spurs polegi meeskond?
                kindlasti on, aga minul pole nendesse usku. Ei oska öelda miks.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Kaua Shaqi leping kestab?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Kaua Shaqi leping kestab?
                    2010 suvi peaks lõppema.

                    Kommentaar



                      Päris hea sait.Sänk ju.
                      Paljugi üllatavat võib leida.
                      Knicks on ikka üle kõige.Starbury palk muudkui tõuseb ja tõuseb.Parim PG ka ju NBA-s
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Päris hea sait.Sänk ju.
                        Paljugi üllatavat võib leida.
                        Knicks on ikka üle kõige.Starbury palk muudkui tõuseb ja tõuseb.Parim PG ka ju NBA-s
                        Knicksiga meenub üks seik ühe NBA mängu vaheajal.
                        Nimelt toodi välja, et Starbury ja Francise saavad hooaja jooksul rohkem palka kui terve Bobcatsi sats

                        Kommentaar


                          Suurelt ülemakstud ja pikaks ajaks kaelas olev Antoine Walker on ka muidugi naljanumber.

                          Täna saadab Cavs Võlurid ka puhkama arvatavasti.Ilma Arenaseta ei tule sealt midagi.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Kasutan võimalust, et vanakooli koomikut Walkerit mainiti (btw, eile uhas ühe neljase isegi sisse, aga ega ülejäänud mängu jooksul rohkem midagi mõistlikku ei teinud ka), ja panen siia ühe vana, kuid sigahea lingi. Loodetavasti pole sellest teemast veel läbi käinud.

                            Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Paar aastat tagasi käis läbi aga meeldetuletus tegi tuju jälle heaks
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Kui antud lingist rääkida, siis ma olen isegi märksa rohkem naerda saanud ühe teise foorumi teemat sarnaste piltidega Ha-st lugedes ja vaadates. Klassika. Kohe päris.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X