320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Oli see Allenile ka esimene sõrmus?
      Kullamäelik etendus viimases finaalis tema poolt.
      KG sai timberites vireletud aja eest lõpuks tasu
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Ega ta Bucksis midagi ei võitnud.

        Putka, magasin mängu maha.

        Lakers peab küll "a bit of thinking" tegema.

        Aga noh, parem hõbe kui nothing.

        Õnnitlused Larry Birdile, Celticsi fännidele, Allenile, KG-le, tervele tiimile, juhatusele ja Perse-Paulile.

        Määdžik on kurb.... MINA POLE!!!

        ANTHRAXXXXXX YEAH!
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas jutajass Vaata postitust
          kui kaksikutest NBAs rääkida, siis Horace Grant ja ta vend(kes ta nime ikka enam mäletab),mängisid seal juba siis kui ma veel noor ja pikka kasvu olin.
          Harvey Grant.

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Lakers peab küll "a bit of thinking" tegema.

            Aga noh, parem hõbe kui nothing.
            Kommenteeriks kah siis little bit. Meistritiitel on ikka way better kui mingi nõme runner-up.

            Kommentaar


              Kyps, miks sa sellel nädalal nii palju "teravat tõmbad"? Pole ammu lõuksi saand vää?

              Kommentaar


                Ma ise kah mõtlesin, et huvitav milles asi, aga siis vaatasin horoskoopi ja kõik lõi plaksti klaariks. Olen sisenenud oma neljandasse solaarmajja, mida mõjutab amburis asetsev Mars.

                Kommentaar


                  You do not get paid for fucking layups, you get paid for fucking dunks

                  Ehk õppige trenni tegema. Huvitav, kas kodumaised noored töötavad ka nii :P
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    täna oli draft ja värki, kes teab see teab
                    minu küsimus on aga selline
                    kas Odenil on võimalus järgmine aasta ROY saada?
                    sest läheb tal küll teine aasta, aga mänginud pole ta minutitki
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      täna oli draft ja värki, kes teab see teab
                      minu küsimus on aga selline
                      kas Odenil on võimalus järgmine aasta ROY saada?
                      sest läheb tal küll teine aasta, aga mänginud pole ta minutitki
                      Lihtne ja loogiline oleks, et ei. Ja miks peakski olema võimalik, sest kuigi mänginud ta pole, siis trenni on klubiga kenasti teinud.

                      Edit: või siis mitte. ESPNi rookie nimekirjas on ta täiesti olemas, äkki siis mingi regamise värk, et polnud eelmisel hooajal meeskonna juures nö ja alustab alles nüüd.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Nojah, selles osas on asi erinev nt Admiralist, kes draftiti 1987, aga 1990 sai ROY. Oden on siiski rosteris kirjas. Pakuks ka, et ei ole võimalik.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Nojah, selles osas on asi erinev nt Admiralist, kes draftiti 1987, aga 1990 sai ROY. Oden on siiski rosteris kirjas. Pakuks ka, et ei ole võimalik.
                          Nendes on kirjas (Adande intekas on nüüd küll parooli all, kuid talle oli ka sellekohane küss):


                          Visit ESPN for live scores, highlights and sports news. Stream exclusive games on ESPN+ and play fantasy sports.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Greg Oden is eligible to win the Rookie of the Year award in the upcoming season.

                            Since he didn't play a game for the Blazers last season, he's technically still a rookie. And that's bad news for Derrick Rose, Michael Beasley and O.J. Mayo.

                            Kommentaar


                              Source: LeBron Might Go To Europe For $50M Per Year

                              Kobe pidavat ainult 20 milliga kätte saadama

                              Kommentaar


                                Kobe puhul oli siiski juttu 40-st millist ja selle kommentaari tegi kutt ise peale Vene mängu pressikonverentsil väga iroonilisel toonil. Aga noh, uudiseks kõlbab küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X