320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tubli töö. Kuna siin vaieldi Indiana teemadel ja ma keeperis nii Rushi kui Hibberti endale haarasin, siis olen üsna kursis nende tegemistega. Ja eks ta ole - tundub et BRil on õigus ja seda seepärast, et Dunleavy ei saa jalgu alla. Usun, et kui see mees oleks terve võiks selle koosseisuga juba teha 40+ hooaja. Momendil aga tundub, et see jääb tulemata.

    Kommentaar


      Mis mõte on lugeda mingeid eestikeelseid tõlkeid kui netis on ju olemas mustmiljon "eelvaadet," mis on kirjutatud inimeste poolt, kes ka päriselt mänge vaatavad ja midagi mängust jagavad jne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Tubli töö. Kuna siin vaieldi Indiana teemadel ja ma keeperis nii Rushi kui Hibberti endale haarasin, siis olen üsna kursis nende tegemistega. Ja eks ta ole - tundub et BRil on õigus ja seda seepärast, et Dunleavy ei saa jalgu alla. Usun, et kui see mees oleks terve võiks selle koosseisuga juba teha 40+ hooaja. Momendil aga tundub, et see jääb tulemata.
        Tänud! Tiitlijahi lisaks kindlasti on huvitav jälgida ka noorenduslõikuse teinud klubide uut tulemist, ning Pacers on vaieldamatult üks neist. Paari aasta tagustest playoff -meeskondadest nt Minnesota olukord on selles suhtes sarnane, et ollakse jälle tasapisi pead kergitamas uute nägude abil. Aega see mõnevõrra nõuab, kuid kannatlikkus kabinettides on kõige A ja O.

        Kommentaar


          Mitte jah paha pärast aga seda "eelvaadet" lugedes kummitas minulgi kuskil kuklas mõte, et ma olen seda juba kuskil näinud. Vahet pole muidugi, nagunii nad tõesti suht sarnased kõik.

          Kommentaar


            Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
            Washington Wizards

            Jälgi teda: meeskonna liider Caron Butler on liiga üks alahinnatumaid mängijaid, kellel oleks paremas tiimis mängides eeldused olla AllStars -tasemel pallur.
            Väike tähenärimine, aga 2 aastat tagasi osales mees all-star mängus ja eelmine hooaeg loovutas vigastuse tõttu oma koha Ray Allenile.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Väike tähenärimine, aga 2 aastat tagasi osales mees all-star mängus ja eelmine hooaeg loovutas vigastuse tõttu oma koha Ray Allenile.
              Tänud tähelepaneku eest. Caronist kirjutades unustasin kaheaasta taguse tähtede mängu.

              Kommentaar


                Minu arust on nõme viriseda kui keegi teeb midagi eesti keeles, millest võivad kõik osa saada(need kes siis muid keeli nii hästi ei oska). See on igal juhul tänuväärt. Ja kui osad arvamused ei ühti, siis on ok. ka min aarvan, et Atlanta on suuteline enamaks kui antud kirjutises kirjeldatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Minu arust on nõme viriseda kui keegi teeb midagi eesti keeles, millest võivad kõik osa saada(need kes siis muid keeli nii hästi ei oska).
                  Põhiline põhjus arvustuse tegemiseks oli see, et Eesti mastaabis neid just nii-väga-meeletult pole, et nende otsa just igal saidil komistaks. Samas elame vabas maailmas, mis on täis valikuvõimalusi. juhul kui tundub, et kellegile on ülekohut tehtud.
                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Ja kui osad arvamused ei ühti, siis on ok. ka mina arvan, et Atlanta on suuteline enamaks kui antud kirjutises kirjeldatud.
                  Hawksi algus on olnud igatpidi muljetavaldav, olgugi et nüüd vseeria katkes troonil istuva meistri kodupõrandal. Childressi lahkumine pole nii palju tunda andnud, kui esialgu võinuks ennustada. Asendajateks organiseeritud Mo Evans ja "Flip" Murray sekkuvad hästi pingilt, tuues hulganisti erinevaid variatsioonivõimalusi mängupilti. Peale 2004 drafti fännidel on kindlasti olnud mõnu jälgida meeskonna ja mängijate stabiilset arengut. Kui võtta arvesse see, et edaspidisesse kalendrisse on märgitud selliseid meeskondi, nagu Charlotte, Milwaukee, New Jersey ja Indiana, pole raske ennustada, et Atlanta kõigub konverentsi tipus veel mõnda aega.

                  Eelmise öö sündmustest tasub mainida veel supermees Dwight Howardi 30 silma, 19 lauda ja 10(!) kulpi!

                  ...negatiivses valguses kerkis esile omakorda Rocketsi ja Sunsi vaheline duell, milles Nash käis pisut põrandat pühkimas, samaaegselt kui Shaq puhastas platsi.. Nii teoorias kaugel polnud ka O`Neal vs. Artest, kuid Ron-Ron otsustas seekord viisakalt pingilt suurte meeste siplemist kaeda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                    Asendajateks organiseeritud Mo Evans ja "Flip" Murray sekkuvad hästi pingilt, tuues laiust ja sügavust mängupilti.
                    Tõlge, palun?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Tõlge, palun?
                      In English/po russkij?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                        In English/po russkij?
                        Ükskõik. Lihtsalt huvitav oleks teada, kuidas saab mängupilti tuua laiust ja sügavust. Eriti laiust.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          ilma pallita mängid audijoonest väljaspool. lihtne.

                          Kommentaar


                            Dallasi niglavõitu hooaja algus jätkus ning Chicagost lahkudes lohistati ennast kodu poole saba jalge vahel ja kuues kaotus turjal. Mavsi algus Chi-townis oli paljulubav, sest juba mängu alguses eduseis kasvas parimal hetkel 19 punktini. Seejärel kui United Center omadele vilistama hakkas, Bulls lükkas järgmise käigu sisse ja pigistas texaslastest mahla välja. Ben Gordonilt, kes enamjaolt pingilt sisse tulles end positiivses valguses näitab, vahelduseks kobe mäng ka algviisikus ja toksis sedakaudu 35 silma tabloole. Tasub veel mainida, et äsja vigastatud Kirk Hinrichi asendajaks muretsetud vanameister Lindsay Hunter istus esimeses mängus veel ülikonnas, osaliselt tänu Larry Hughesile, kes tasapisi end mänguvormi on upitamas.

                            Kommentaar


                              luuleand mul üsna kasin, siiski luuletan kui masin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Tõlge, palun?
                                Sügavusega on lihtne. Depth meeskonna kontekstis tähendab ju pikka (korralike vahetusmeestega) pinki. Laiusega jään paraku jänni.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X