320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    Mis paska sa ajad nüüd?
    Kui sa tahad maasikajäätist ja oled sellest umbes kuu aega unistanud ning mingi värdjas ostab selle viimase otse sinu ees ära ning sa pead ülejäänud seast valima, siis pole väga okei mangot lakkuda. Get it?

    Darko on muidugi super, ma olen siiani kindel, et temast saab asja, sest ta oli draftis nii nunnu. See on tõsiselt öeldud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Maasikajäätise puhul sa tead eelnevatest kogemustest mis mekk sel on ja antud kontekstis võib mango tõesti fuih olla. Kuid öösel valida olnud uutest jäätistest võib 8.ndana saada olnud lagritsajäts osutuda isegi paremaks kui 7. peal võetud hea väljanägemisega kondenspiima tuutu. Seega pole töinama pistmiseks veel põhjust.

      Ja Milicic toobki ehk natuke linna tagasi seda kauaigatsetud hardnose mentaliteeti, mille poolest Knicks kunagi kuulus oli... Kuigi jah, ei tea miks ta seda lombi taga veel välja pole näidanud...
      Ema on sul nunnu

      Kommentaar


        Algselt postitas SDK Vaata postitust
        lagritsajäts osutuda isegi paremaks
        Lagrits pole iialgi millestki parem. Punkt.
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          Bill päästab päeva

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            sportsguy33: Cleveland's trade for Shaq was like someone buying homeowner's insurance 4 weeks after losing everything in a house robbery.
            You know how I be, last month, LeBron couldn't do it without me.

            Kommentaar


              vince poiss orlandose. suppper

              Kommentaar


                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                vince poiss orlandose. suppper
                Peab Billiga nõustuma, et see on küll ikka suhteliselt käsi mullas-perse kullas diil. A noh, vähemalt ei pea enam buzzerbeaterit Lee peale jätma.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                  ei koti eriti Nets aga uudis ikkagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                    Naised saunas sosistasid. Kui Hetk läheneb, hakkavad ka jutud aktiivsemalt liikuma. "Vaatame, vaatame" , ütles doktor.
                    mina igatahes soovitaks sul seda doktorit vahetada.

                    Kommentaar


                      Paistab, et DR töötab kenasti oma viske kallal ja on oodata vast palju palju paremat hooaega kui oli eelmine.

                      väike tõestus ka sellele - http://www.youtube.com/watch?v=Q19VE...eature=related

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        mina igatahes soovitaks sul seda doktorit vahetada.
                        Millest selline soovitus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                          Millest selline soovitus?
                          sest see retsept, mille doktor Thabeetile OKC-sse välja kirjutas, sellele ei lähe keegi järgi ma võin öelda

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SDK Vaata postitust
                            sest see retsept, mille doktor Thabeetile OKC-sse välja kirjutas, sellele ei lähe keegi järgi ma võin öelda
                            Ega`s keegi pole väitnudki, et sellele oleks pidanud järgi minema.

                            Kommentaar


                              Türkoğlu Raptorsisse?
                              väidetavalt 5 aastane leping, väärtusega $53

                              ühesõnaga selline kallis leping vennaga, kes saab 10 milli ühe aasta eest ja leping seni, kui Hedo on 35 aastane
                              Paari aasta pärast äkki tahetakse kuskile mujale parseldada, aga vaadatakse, et minge persse, ei taha me sellist mängijat, kellel selline leping kaelas
                              umbes selline diil nagu Carteriga oli
                              olen selle diili suhtes skeptiline, ning arvan, et Raptors üaneb sellega haledalt pange
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Türkoğlu Raptorsisse?
                                väidetavalt 5 aastane leping, väärtusega $53

                                ühesõnaga selline kallis leping vennaga, kes saab 10 milli ühe aasta eest ja leping seni, kui Hedo on 35 aastane
                                Paari aasta pärast äkki tahetakse kuskile mujale parseldada, aga vaadatakse, et minge persse, ei taha me sellist mängijat, kellel selline leping kaelas
                                umbes nagu selline nagu Carteriga oli
                                olen selle diili suhtes skeptiline, ning arvan, et Raptors üaneb sellega haledalt pange
                                ju üritatakse järgmist hooaega pushida,et Bosh siiski jääks ja sõlmiks uue lepingu. Ju on asi selles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X