320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga üks küsimus on küll. Gortatile tehti pakkumine, millele Magic vastas. Kas nüüd keegi ei või uut ja suuremat pakkumist teha (teoreetiliselt) või piisabki ühest offerist?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Aga üks küsimus on küll. Gortatile tehti pakkumine, millele Magic vastas. Kas nüüd keegi ei või uut ja suuremat pakkumist teha (teoreetiliselt) või piisabki ühest offerist?
      Mees kirjutas alla 5-aastasele lepingule, seega edasised pakkumised saab teha ainult Orlandole.
      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

      Kommentaar


        Algselt postitas silverman Vaata postitust
        Mees kirjutas alla 5-aastasele lepingule, seega edasised pakkumised saab teha ainult Orlandole.
        Aga kui poleks kirjutanud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          Aga kui poleks kirjutanud?
          Misasja?
          Nii palju kui mina aru saan, siis Gortat valis enda jaoks parima pakkumise ja allkirjastas lepingu. Nüüd oli Orlando otsustada, kas ta võtab selle lepingu üle või mitte. Gortatil endal polnud siis enam midagi teha.
          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

          Kommentaar


            Algselt postitas silverman Vaata postitust
            Misasja?
            Nii palju kui mina aru saan, siis Gortat valis enda jaoks parima pakkumise ja allkirjastas lepingu. Nüüd oli Orlando otsustada, kas ta võtab selle lepingu üle või mitte. Gortatil endal polnud siis enam midagi teha.
            kindel?
            väljavõte uudisest :
            The Magic surprised and disappointed Marcin Gortat when they matched the five-year, $34 million offer sheet he signed with Dallas on Monday. In fact, The Polish Hammer's agent Guy Zucker said the back-up center was "very disappointed" by the news. Here's what they're saying out in the ether about the odd situation .
            niiet ta ikkagi pidi jääma Magicusse, kuigi ise tahtis minna Dallasesse
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              kindel?
              väljavõte uudisest :
              The Magic surprised and disappointed Marcin Gortat when they matched the five-year, $34 million offer sheet he signed with Dallas on Monday. In fact, The Polish Hammer's agent Guy Zucker said the back-up center was "very disappointed" by the news. Here's what they're saying out in the ether about the odd situation .
              niiet ta ikkagi pidi jääma Magicusse, kuigi ise tahtis minna Dallasesse
              Ja mida mina siis kirjutasin?
              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

              Kommentaar


                Sa kirjutad üldse jube segaselt. Ja aeglaselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SDK Vaata postitust
                  Sa kirjutad üldse jube segaselt. Ja aeglaselt.
                  Vabandust, püüan ennast parandada.

                  Edit: Nagu näha, siis refreshin sinust aeglasemalt. Aga räägi parem asjast.
                  Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                  Kommentaar


                    Iga minut refreshid?

                    Kommentaar


                      Küsimuse mõte oli selles, et kui Gortat poleks koheselt signinud Magicuga, kas tal oleks olnud võimalus jääda ootama kuskilt mujalt suuremat pakkumist? Selline hüpoteetiline huvi mul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas silverman Vaata postitust
                        Misasja?
                        Nii palju kui mina aru saan, siis Gortat valis enda jaoks parima pakkumise ja allkirjastas lepingu. Nüüd oli Orlando otsustada, kas ta võtab selle lepingu üle või mitte. Gortatil endal polnud siis enam midagi teha.
                        parim pakkumine klubitasnadil, mitte palgatasandil
                        jaa jaa jaa. ei nüüd ma saan aru küll
                        lihtsalt sattusin su sõnastuse tõttu vähekene segadusse
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                          Küsimuse mõte oli selles, et kui Gortat poleks koheselt signinud Magicuga, kas tal oleks olnud võimalus jääda ootama kuskilt mujalt suuremat pakkumist? Selline hüpoteetiline huvi mul.
                          OK, kui ma juba alustasin, siis tuleb lõpuni seletada.

                          Gortat ei sõlminud lepingut Magicuga. Gortat oli restricted free agent. Võis sõlmida lepingu kellega tahes ja mis tingimustel tahes. Aga... Magicul oli õigus ükskõik milline leping endale üle tuua.
                          Seega, Gortat uuris maad, pakkumised tulid siit ja sealt, vaatas et ohhooo Dallas pakub palju raha ja tõenäoliselt ka palju mänguaega, sõlmiks nendega lepingu. Mõeldud, tehtud. Dallas pakkus talle enda arvates väga hea lepingu, et Magic ei oleks nõus sellistel tingimustel pingisoojendajat palkama. Aga võta näpust, põhjusi selleks teab küll ainult vanakurat ise, aga Magic otsustas Gortati lepingu siiski endale võtta. Dallas kurb, Gortat kurb, aga reeglid sellised.
                          Ehk siis: Gortatil oli leping juba sõlmitud, seega su hüpoteetiline huvi on põhjendamatu, kuna sellist olukorda ei saanuks mitte mingisugustel tingimustel juhtuda.
                          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                          Kommentaar


                            Muide, kas keegi oskab seletada, miks klubid ajavad taga igasuguseid Glen Davis'eid ja Sean May'sid, samal ajal kui turul on olemas näiteks Drew Gooden?
                            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                            Kommentaar


                              Sinu pika jutu saaks siis kokku võtta nii, et Gortat ja Mavs leppisid omavahel diili kokku(Gortat saatis ülejäänud kosilased koos oma pakkumistega kuradile), läksid mütsid pihus ja pisarsilmi Magicu bosside juurde ja said oma unistustele t**ad taha. Sain aru, aitäh.

                              Samas arvan, et mu hüpoteetiline küsimus oli igati põhjendatud, kuna analoogseid ja mitte nii analoogseid susimisi piiratud vabaagentidega toimub igal suvel ja tore on asjadega kursis olla.

                              Kommentaar


                                Suvi ruulib. Keda see hooaeg üldse huvitab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X