320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Lebron James, LA Lakers? La Clippers? Istuge sisse endale, GSW on majas Steph the Chef Curry! MVP! MVP!

    okei vara veel, aga äkki jõuluks tuleb Klay ka tagasi ja Wisemanilt ootaks kõva arengut <3 Lets go!!!!!!!

    Kommentaar


      Kommentaar


        Need, kes vaid Jokicit kritiseerivad pole vast ise seda mängu mänginud. Kui sa teed kellelegi liiga, siis ole valmis, et ka sulle tehakse. Mõlemal Morrisel on teatud reputatsioon ja hea, et seekord sõnelusega asi ei piirdunud.

        Klassikaline näide, kus mängitakse jõuliselt ja selgelt vea piiril, ent kui nende vastu kasvõi nt lauavõitluses kerge küünarnuki paned, siis on möla lahti. Taste of your own medicine. (Pole antud Jokici intsidenti silmas pidades kommenteeritud).

        Kommentaar


          Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
          Need, kes vaid Jokicit kritiseerivad pole vast ise seda mängu mänginud. Kui sa teed kellelegi liiga, siis ole valmis, et ka sulle tehakse. Mõlemal Morrisel on teatud reputatsioon ja hea, et seekord sõnelusega asi ei piirdunud.

          .
          Jep, tema ju tegi ka, nagu laste liivakastitülid, eksju
          Fakt on see, et Jokic eemaldati ja saab mängukeelu, sest ta arvas, et jube hea mõte on kättemaksuks tagant selga lennata. Loomulikult toimub pidev provotseerimine, vahet pole, kas korvpallis või mõnel muul alal, aga siiski peaks mängijatel olema piisavalt mõistust, et mitte minna full retardi.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Jep, tema ju tegi ka, nagu laste liivakastitülid, eksju
            Fakt on see, et Jokic eemaldati ja saab mängukeelu, sest ta arvas, et jube hea mõte on kättemaksuks tagant selga lennata. Loomulikult toimub pidev provotseerimine, vahet pole, kas korvpallis või mõnel muul alal, aga siiski peaks mängijatel olema piisavalt mõistust, et mitte minna full retardi.
            Oleme ausad tegelikult Morris kui läks keskjoone juurde ja tähelepanelikult vaadata, siis ta pani kontaktiks spetsiaalselt küünarnuki ülesse, et kontakti minnes ikkagi võimalikult palju haiget teha. See polnud selline out of nowhere situatsioon. Ilmselgelt Jokic käitus valesti, aga tulekski analüüsida ka, mis selliste käitumisteni viisid. NBA komisjoni asemel jumala rahus annaks ka Morrisele 1 mängu puhkust, sest selline meelega haiget tegemine küünarnukk üleval pole okei.

            Kommentaar


              Veal ja veal on suur vahe. On neid taktikalisi vigu küll ja veel, kus paned käe ümber vastase ja võtad kiire maha. Kui sulle aga tehakse tahtlikult haiget või ohtlik viga, siis mingi hetk tehakse sulle ka tagasi. Kui suudad emotsioonid vaos hoida, siis ootad mõne rünnaku ja siis paned positsioonivõitluses tahtliku küünarnuki. Kui aga adrenaliin üle paneb, siis reageeridki koheselt nii nagu Jokic reageeris. Halb on see, et nüüd tuleb talle mängukeeld, aga käitumist pahaks ei pane talle. Ei saa tolereerida, et ühed võivad mustalt mängida ja teised justkui peavad sitsima ja kannatama välja.

              Kommentaar


                Morris peaks igaljuhul saama samapikka karistuse kui Jokic. Vastasel juhul on tegu 'koolikiusaja' eelistamisega.

                Jokici puhul just on nö. leevendavad asjaolud.
                Morris läks lihtsalt lampi full retard 20 punktikaotusseisus.

                Ja kui ütlete, et 'aga ta oli seljaga jne'. Kui sa lendad kuumale serblasele sisse, ära siis keera selga ette. Arvate, et Jokic poleks sisse lennanud kui ta poleks seljaga olnud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Morris peaks igaljuhul saama samapikka karistuse kui Jokic. Vastasel juhul on tegu 'koolikiusaja' eelistamisega.

                  Jokici puhul just on nö. leevendavad asjaolud.
                  Morris läks lihtsalt lampi full retard 20 punktikaotusseisus.

                  Ja kui ütlete, et 'aga ta oli seljaga jne'. Kui sa lendad kuumale serblasele sisse, ära siis keera selga ette. Arvate, et Jokic poleks sisse lennanud kui ta poleks seljaga olnud?
                  Ma ei tea. Kõik said karistada, Jokic veidi rohkem, ilmsmelt ta ise ka ei jonni. Kõik aus.

                  Kommentaar


                    Golden State võtab conference võidu ja Curry võtab hooaja MVP.

                    Kommentaar


                      Memphis 152 - 79 Oklahoma

                      See oli vist rekordiline skoor.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Memphis 152 - 79 Oklahoma

                        See oli vist rekordiline skoor.
                        Täna kaks liiga mudakala OKC vs DET Detroit kerge favoriit aga no ma vâga ei ylbitseks. Et pōnevam oleks, siis võtaks OKC võidupanuse hoopis.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Pool põhihooajast on sisuliselt läbi, seega on paras aeg teha väike kokkuvõtte. Kirjutan esialgu oma lemmikust idast, kui aega leian, siis võibolla jõuan ka lääne ette võtta.


                            Ida


                            15. Detroit Pistons 5-25. Pistons on liiga kõige kehvem võistkond. Enne hooaja algust võis seda oodata ja midagi üllatavat siin ei ole. Meeskonna liider Jerami Grant on kuni veebruarini vigastusega väljas ja teine veteran Kelly Olynik on kaasa teinud ainult 10 mängu. Ta mängis päris hästi ja kui nad mõlemad tervetena koos mängiksid, siis vast oleks Pistonsil mõni võit rohkem, aga sellel pole erilist tähtsust, sest meeskond tangib ja koht tabelis pole see hooaeg tähtis. Grant on võrreldes eelmise hooajaga veidi järele andnud, eriti raske oli tal hooaja algus, aga nii noore võistkonna liider ei ole kerge olla. Drafti esimene valik Cade Cunningham on viimasel ajal olnud väga hea ja on tõestamas, et ta on üks parimaid debütante liigas. Ülejäänud meeskond on suuresti olnud pettumus. Killian Hayes oli eelmise drafti kuues, Isaiah Stewart kuueteistkümnes ja Saddiq Bey üheksateistkümnes valik. Keegi neist kolmest pole suutnud võrreldes esimese hooajaga juurde panna ja see annab muretsemiseks põhjust.

                            Minu hinne on 3-. Suures pildis on kõik ootuspärane, aga mõnelt noorelt oleks oodanud paremat mängu ja kas need mängijad on piisavalt head, et Cunninghami toetada järgnevatel hooaegadel? Eks me näe, kuidas on seis hooaja lõpus, sest kõik saavad mõnuga mängida ja tingimused arenguks on olemas.



                            14. Orlando Magic 7-25. Orlando oli hooaja alguses sarnases seisus Detroidiga, aga nende noored on näidanud paremat mängu ja nii mõnigi on tugevalt juurde pannud. Alustuseks kohe Cole Anthony, kes on üks enim arenenud mängija liigas, aga noh teine hooaeg ongi aeg näidata oma tegelikku potentsiaali. Lisaks on Wendell Carter Jr. näitamas olulisemalt stabiilsemat mängu ja arvestatavaks jõuks tõusnud. Suurim üllatus on Mo Bamba, kes kanti vaikselt maha, aga on hoopis lõpuks oluliseks mängijaks tõusnud. Franz Wagner on üks liiga parimaid uustulnuid. Selle aasta drafti viies valik Jalen Suggs on seevastu pettumus olnud, aga anname talle natuke aega.

                            Minu hinne on 4. Meeskond näitab kohati head korvpalli ja tulevik tundub täitsa helge. Anthony-Suggs-Wagner-Carter Jr.- Bamba on juba praegu põnev viisik ja mõne hea vahetusdiiliga võiks Orlando juba paari hooaja pärast playoffi konkurentsis tagasi olla.



                            13. Indiana Pacers - 13-19. Indiana ei saa kuidagi oma mängu käima. Mulle tundub, et lõpuks on aru saaud, et Turner ja Sabonis ei sobi kokku ja usutavasti minnakse restardi peale välja. Duarte on hea olnud ja tema ning Brogdon või Sabonis võiksid olla mängijad, keda ei puututa, teised võivad kõik lahkuda.

                            Minu hinne on 2. See oli selle koosluse viimane võimalus ja neilt oodati selgelt paremat mängu. Nii kaugel playoffist olemine on suur üllatus. Playoffi koht pole muidugi veel kadunud, aga selge on see, et Pacers kõrges konkurentsis ei ole ja on vaja teha mingeid muudatusi.



                            12. New York Knicks - 14-17. Knicksi eelmine hooaeg oli tugev ja ka sellele hooajale mindi vastu kõrgete ootustega. Playoffi kohast ei olda kaugel, aga mängupilt on olnud pettumustvalmistav. Knicksi üks paremaid Derrick Rose sai just vigastada ja on ilmselt põhiturniiri lõpuni väljas, mis on ülivalus hoop. Seega Kemba Walker saab veel ühe võimaluse tõestada, et tema aeg ei ole veel läbi. Kemba on see hooaeg väga keskpärane mängija olnud. Julius Randle ei ole nii suur superstaar, et üksi seda meeskonda playoffi vedada ja tema senine hooaeg ei ole olnud nii hea kui eelmine.

                            Minu hinne on 2. Knicksilt oodati veidi rohkemat, aga kahjuks keegi erilist arenguhüpet teinud pole ja niimodi jätkates pole playoffi jõudmine reaalne. Idas enam keskpärase tiimiga playoffi ei saa. Tase on läinud liiga tugevaks.



                            11. Atlanta Hawks - 14-16. Suhteliselt sarnane olukord Knicksiga, aga neilt oodati ka tunduvalt rohkem, playoffi kohalt väljajäämine ei tohiks olla isegi mingi teema, aga paraku on miskit mäda. Ja seda olukorras, kus Trae Young on suurepärane ja mängib oma elu parimat korvpalli. John Collins on samuti hea olnud, seega see on minu jaoks müstika, et nii taga ollakse.

                            Minu hinne on 3-. Mängupilt pole nii hull ja ma arvan, et lõpuks playoffi ka jõutakse. Hunterist tuntakse kaitses puudust ja tema naasmisega võiks kaitse paremaks minna.



                            10. Toronto Raptors 14-15. Toronto on playoffi konkurentsis. See on äge, ma poleks enne hooaja algust seda oodanud. Kodus mängimine annab palju juurde. Og Anunoby oli enne vigastust suurepärane. tema puudumisel hakkas Fred VanVleet superstaari tasemel mängima. Scottie Barnes on võitlemas parima uue tulija tiitlile. Peamine märksõna on kaitse ja keskpärane tiim on täiesti konkurentsis.

                            Minu hinne on 5-. Hoolimata vigastustest on meeskond playoffi konkurentsis ja nii mõnigi mängija on korralikult üllatanud. Tervena võib Toronto isegi playoffi jõuda, aga tagant tuleb Atlanta, kelle väljajäämist ma ei usu. Senine hooaja kulg on igaljuhul olnud üle ootuste hea.



                            9. Charlotte Hornets - 16-17. Üks ägedamaid meeskondi liigas. LaMelo Ball on juba superstaar ja kõik see ülistamine oli aus. Miles Bridges on aasta areneja. Pingipoisist on saanud üks meeskonna liidritest. Probleem on endiselt tsentriga. Millal üldse neil oli arvestatav mängija korvi all?

                            Minu hinne on 4. Eks neilt tegelikult oodati playoffi koha võitlust ja midagi üllatavat ei ole, aga meeskonna potentsiaal on suur ja ma loodan küll, et juba see hooaeg jõutakse playoffi.



                            8. Boston Celtics 16-16. No mitte kuidagi ei saada oma mängu käima. Lõpuks on vähemalt kaheksa sekka jõutud. Palju on spekuleeritud Browni ja Simmonsi vahetusdiilist, aga see ei pruugi probleeme lahendada. Ma arvan, et see hooaeg minnakse olemasoleva koosulusega maksimumi püüdma ja siis vaadatakse edasi.

                            Minu hinne on 3-. Brown oli pikalt väljas ja tegelikult seis polegi katastroofne, aga no Bostonilt oodatakse alati rohkem. Koht esinelikus tundus täiesti võimalik, aga reaalsuses ollakse viimaste playoffi kohtade võitluses.



                            7. Philadelphia 76ers - 16-15. Simmonsi saaga on olnud piinlik ja veel sellele lõppu ei paista, aga Embiid on mänginud suurepäraselt ja Tyrese Maxey on olnud suur üllatus. Lisaks on meeskonna kaitse hirmkõva ja kui õnnestuks Simmons mõne top 30 mängija vastu vahetada, siis on 76ers koheselt üks suuremaid tiitlinõudlejaid.

                            Minu hinne on 4-. Võibolla oodati neilt veidi paremat minekut, aga hetkel tundub kõik korras ja pigem on küsimus, kas nad suudavad juba see hooaeg tiitli mängu sekkuda. Ma arvan, et Maxey, Curry, Brown, Harris ja Embiid oleks kindlasti top 3 meeskond liigas, aga ma kahtlen, et Boston oleks hetkel nõus Browni Simmonsi vastu vahetama.



                            6. Washington Wizards 16-15. Hooaega alustati ülivõimsalt. Nüüd on veidi rahunetud, aga ollakse sellegipoolest heal positsioonil. Beal on selge liider, aga ülejäänud meeskond on väga ühtlane ja kõik on võimelised head mängu näitama. Ma arvan, et playoffi kohalt langetakse välja, reaalsus on karm. Ida on tugev ja ma arvan, et Wizards jõuab küll playoffi koha mängudeni, aga see kooslus pole piisavalt stabiilne, et 8 hulka ennast mängida. Murekohaks on ülemakstud Bertans, kes on langenud rollimängijaks, kui sedagi. Harrelli ja Gafford on kohati nii sarnased mängijad, et nende mõlema omamine tundub raiskamine, kuigi seni nagu kõik toimib.

                            Minu hinne on 5-. Kõik on hästi ja kuigi ma kirjutasin nende edasisest hooajast pigem pessimistlikutes toonides, siis senise hooajaga võiks nad väga rahul olla.



                            5. Miami Heat - 19-13. Miami Heat on olnud küllaltki ebastabiilne, aga ollakse sellegipoolest heas seisu. Vigastustega on olnud palju probleeme ja Duncan Robinson on olnud suur pettumus, aga nii mõnigi teine mängija on jälle juurde pannud ja pink on tugev. Ma neid tiitlinõudlejaks ei julgeks pakkuda, aga tervena võivad nad päris kaugele jõuda.

                            Minu hinne on 4. Hooaeg on kulgenud plaanipäraselt, kui nüüd õnnestuks see kolmas koht lõpuks kätte saada, siis võiks nad väga rahul olla.



                            4. Cleveland Cavaliers - 19-13. Cavaliers selgelt selle hooaja suurim üllataja. Seda meeskonda tuleb juba see hooaeg karta, hoolimata sellest, et vigastustega on palju probleeme olnud ja Colin Sexton on hooaja lõpuni väljas. Allen ja Garland on mänginud nagu superstaarid. Mobley on selle aasta drafti parim valik, kaitses ülivõimas. Rubio on lõpuks enamvähem viskama õppinud ja ka Osman on juurde pannud. Love on samuti pingilt hea olnud.

                            Minu hinne on 5. Kõik ootused on kuhjaga ületatud ja tegemist on vinge võistkonnaga, kellelt võib kõike oodata. Tiitlimängu vast ei tõusta, aga ega idas nüüd keegi alistamatu pole.



                            3. Milwaukee Bucks 20-13. Võetakse küllaltki rahulikult ja hooaja algus oli päris murettekitav, nüüd on lõpuks oma õigele kohale jõutud ja midagi hullu pole. Ka eelmine hooaeg oli põhiturniir vaikne ja lõpuks võideti ära.

                            Minu hinne on 4. Kõik läheb plaanipäraselt, Lopezi vigastus oli tagasilöök, aga vast on ta playoffiks jälle vormis.



                            2. Chicago Bulls - 19-10. Teine selle hooaja suur üllataja. Bullsi puhul kardeti, et nende kaitse on kohutav, aga tegelikkuses ollakse väga head, DeRozan on mänginud imeliselt ja kõiki üllatanud, Vucevic on kehva olnud ja kui ta suudab hakata jälle oma tasemel mängima, siis Bulls on tiitlinõudleja.

                            Minu hinne on 5. Mängitakse head korvpalli nii kaitses kui ka rünnakul ja Bullsiga tuleb see hooaeg arvestada.



                            1. Brooklyn Nets - 21-9. Irving külmutati meeskonnast ja oleks võinud arvata, et Nets päris ida kõige tugevam pole. Harris on samuti pikalt väljas olnud ja Harden pole nii hea olnud kui oodati. Seega Durant on tegemas imelist hooaega ja on seda tiimi julmalt vedanud, ka Aldridge on tõestanud, et ta suudab olla tähtsas rollis ja nõnda ongi Nets lausa ida esimene.

                            Minu hinne on 5. Kõik on hästi ja meeskond on jätkuvalt üks suuremaid tiitlipretendente.

                            Kommentaar


                              Katsusin eile õhtul aastatepikkuse pausi järel NBA-d vaadata, aga neid pause on ikka kole palju, uni tuli peale. NHL-is on kuidagi normaalsem, ainult 3-4 reklaamipausi kolmandiku peale.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Üle pika aja täiesti segane transferite viimane päev - eks hommikuks näeb kes ja kus lõpetab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X