320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eraprojekti Kelly Sildaru olemasolu suusaliidule taevakingitus, murdmaa sai täna kabelimatsu, Haanjamaa metsade vahel ulub vaid tuul. Tänane pärastlõuna mõjutabki vana Veerpalu tulevikku.

    Kommentaar


      Jep, see uudis tundub väga hästi ajastatud olevat.

      Veerpalu teeb endale uues ametis aina enam nime

      Kommentaar


        Eestlane Seefeldis tee pilte ja kirjuta mida tead!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          *Eestlane Seewaldis
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kui need "vahele jäänud" rahvasportlased väidetavalt dopingu panemisega vahele jäid, siis huvitav, mis imeaineid need norrakad, venelased, soomlased ja rootslased panevad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Kui need "vahele jäänud" rahvasportlased väidetavalt dopingu panemisega vahele jäid, siis huvitav, mis imeaineid need norrakad, venelased, soomlased ja rootslased panevad.
              Kui sa nüüd tähelepanelikult lugenud oleks, siis teaksid et tänase reidi puhul polnud tegemist mingite ainetega vaid nn veredopingu kasutamisega. Mis on oma olemuselt säästudoping. Ju siis kallite ainete jaoks meie omadel enam raha pole...

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Kui sa nüüd tähelepanelikult lugenud oleks, siis teaksid et tänase reidi puhul polnud tegemist mingite ainetega vaid nn veredopingu kasutamisega. Mis on oma olemuselt säästudoping. Ju siis kallite ainete jaoks meie omadel enam raha pole...
                Poteito potato. Said mõttest aru küll.

                Kommentaar


                  Mulle isiklikult selle asja juures ei meeldi, et Austria ja Saksa politseid neid asju ajavad. Doping peaks olema WADA käes ikka ja kindlasti mitte krimanaalkorras karistatav või kui olla karistatav siis igalpool, mitte ainult Austrias ja mõnes riigis veel.
                  Sportlane on niikaua puhas kuni proovid on puhtad või ei ole päris haarangu hetkel vahele ei jää. Mingid läbikäigud kahtlaste inimestega ei ole piisav alus vahistamiseks ja isegi mitte läbi otsimiseks, minu arvates.
                  Närvi ajavad ka norrakad oma jutuga, nagu nemad oleks kõige puhtamad. Nii Johaug ja Sundby ju vahele jäänud, oleks nad venelased, oleks juttu kui palju nende tiitlite puhul.
                  Mina usun, et suusatamises panevad kõik dopingut, pigem ongi see teaduse võistlus, milline doping ei jäta jälgi jne. Võita ilma dopinguta ei tundu ju võimalik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Kui sa nüüd tähelepanelikult lugenud oleks, siis teaksid et tänase reidi puhul polnud tegemist mingite ainetega vaid nn veredopingu kasutamisega. Mis on oma olemuselt säästudoping. Ju siis kallite ainete jaoks meie omadel enam raha pole...
                    Veredoping säästudoping? See on ju asi, mida Armstrong ja teised jalgratturid aastaid panid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Kui sa nüüd tähelepanelikult lugenud oleks, siis teaksid et tänase reidi puhul polnud tegemist mingite ainetega vaid nn veredopingu kasutamisega. Mis on oma olemuselt säästudoping. Ju siis kallite ainete jaoks meie omadel enam raha pole...
                      Üsna kindel, et veredoping on veidikene keerulisem protseduur kui mingeid anaboolseid steroide manustada.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas richard154 Vaata postitust
                        Mulle isiklikult selle asja juures ei meeldi, et Austria ja Saksa politseid neid asju ajavad. Doping peaks olema WADA käes ikka ja kindlasti mitte krimanaalkorras karistatav või kui olla karistatav siis igalpool, mitte ainult Austrias ja mõnes riigis veel.
                        Sportlane on niikaua puhas kuni proovid on puhtad või ei ole päris haarangu hetkel vahele ei jää. Mingid läbikäigud kahtlaste inimestega ei ole piisav alus vahistamiseks ja isegi mitte läbi otsimiseks, minu arvates.
                        Närvi ajavad ka norrakad oma jutuga, nagu nemad oleks kõige puhtamad. Nii Johaug ja Sundby ju vahele jäänud, oleks nad venelased, oleks juttu kui palju nende tiitlite puhul.
                        Mina usun, et suusatamises panevad kõik dopingut, pigem ongi see teaduse võistlus, milline doping ei jäta jälgi jne. Võita ilma dopinguta ei tundu ju võimalik.


                        esimese asjana - ma ei tea, saadame siis Eestist Austriasse diplomaatilise noodi, et "doping peaks olema WADA käes ja kindlasti mitte kriminaalkorras karistatav".

                        teise asjana - ma ei tea, tõmban reedel 1g kokat alla ja hoian 50g veel eraldi pakendatuna taskus ning ütlen politseile: "hei kutid, see mul tegelt dopingu eesmärgil, ärge üldse põdege"

                        kolmanda asjana - ei tea austria politsei töömeetodeid, kuid eeldan, et päris "läbikäikude" pealt need vennad vahele ei võetud. eriti kui 120 inimest olid uurimise/vahistamisega seotud.

                        neljanda asjana - käed eemale Johaugist. See naine on against all odds suutnud underdogina võita seda ollust:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas richard154 Vaata postitust
                          Mulle isiklikult selle asja juures ei meeldi, et Austria ja Saksa politseid neid asju ajavad. Doping peaks olema WADA käes ikka ja kindlasti mitte krimanaalkorras karistatav või kui olla karistatav siis igalpool, mitte ainult Austrias ja mõnes riigis veel.
                          Sportlane on niikaua puhas kuni proovid on puhtad või ei ole päris haarangu hetkel vahele ei jää. Mingid läbikäigud kahtlaste inimestega ei ole piisav alus vahistamiseks ja isegi mitte läbi otsimiseks, minu arvates.
                          Närvi ajavad ka norrakad oma jutuga, nagu nemad oleks kõige puhtamad. Nii Johaug ja Sundby ju vahele jäänud, oleks nad venelased, oleks juttu kui palju nende tiitlite puhul.
                          Mina usun, et suusatamises panevad kõik dopingut, pigem ongi see teaduse võistlus, milline doping ei jäta jälgi jne. Võita ilma dopinguta ei tundu ju võimalik.
                          Austria ongi Politsei riik! Kiiruse ületamine on ka kriminaalne kuritegu.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budu Vaata postitust
                            Austria ongi Politsei riik! Kiiruse ületamine on ka kriminaalne kuritegu.
                            Eestis ei ole või?!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Eestis ei ole või?!
                              Kui eest ära saad siis mitte

                              Kommentaar


                                Suusavahetusega sõidu protokoll, ainus sõit kus Veerpalu osaleda jõudis.



                                Koht 55, lõpetanutest eelviimane. Tema ees 54. koha saanud jaapanlaselt sai üle minutiga. Maikuus saab 25 eluaastat juba täis

                                Suur küsimus, et kas sellises vanuses ja sellise tasemega sportlasel on mõtet midagi dopsiga üritada? Või on see lugu sarjast "veri on see, mis rähnipoja puu otsa ajab".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X