320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Plekktrummi pole kunagi vaadanud? Väärtfilme? Suurepäraseid dokumentaale? Muidugi mitte.
    16:05
    Beni ja Holly väike kuningriik 2/14
    16:20
    Džungliässad 1/27
    16:30
    Oktonaudid 1/6
    16:40
    Molang 2/41
    16:45
    NOVA 3/309
    17:00
    Väike printsess 2/24
    17:10
    Tipptiivad 1/51
    17:20
    Kolme kassi lood 1/9
    17:30
    Hommiku-Hannes 1/42
    17:40
    Hei, Kutsa! 2/47
    17:50
    Põrsas Peppa 6/25
    17:55
    Karu Karla 1/14
    18:00
    Lastetuba 8/1329
    18:15
    Päev, mil Henri kohtas...? 2/10
    18:20
    Neli ja pool sõpra 1/20
    18:45
    NOVA 3/309
    19:00
    Oktonaudid 1/6
    19:10
    Džungliässad 1/27

    Jep hakkan kohe väärtfilme vaatama, peppat jms

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      16:05
      Beni ja Holly väike kuningriik 2/14
      16:20
      Džungliässad 1/27
      16:30
      Oktonaudid 1/6
      16:40
      Molang 2/41
      16:45
      NOVA 3/309
      17:00
      Väike printsess 2/24
      17:10
      Tipptiivad 1/51
      17:20
      Kolme kassi lood 1/9
      17:30
      Hommiku-Hannes 1/42
      17:40
      Hei, Kutsa! 2/47
      17:50
      Põrsas Peppa 6/25
      17:55
      Karu Karla 1/14
      18:00
      Lastetuba 8/1329
      18:15
      Päev, mil Henri kohtas...? 2/10
      18:20
      Neli ja pool sõpra 1/20
      18:45
      NOVA 3/309
      19:00
      Oktonaudid 1/6
      19:10
      Džungliässad 1/27

      Jep hakkan kohe väärtfilme vaatama, peppat jms
      No blää, sa võtad ka mingi ühe osa päevast ja lajatad, nagu muud ei tuleks. Võta kokku ennast!

      12:30
      Hämmastav aju 1/1
      13:15
      Hämmastav aju 1/2
      14:00
      Hämmastav aju 1/3
      14:45
      Hämmastav aju 1/4
      20:00
      Usalda mind, ma olen arst 7/4

      Tänased asjad, mis teoreetiliselt mulle huvi pakuvad. See on piiratud eelarvega ERR.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        16:05
        Beni ja Holly väike kuningriik 2/14
        16:20
        Džungliässad 1/27
        16:30
        Oktonaudid 1/6
        16:40
        Molang 2/41
        16:45
        NOVA 3/309
        17:00
        Väike printsess 2/24
        17:10
        Tipptiivad 1/51
        17:20
        Kolme kassi lood 1/9
        17:30
        Hommiku-Hannes 1/42
        17:40
        Hei, Kutsa! 2/47
        17:50
        Põrsas Peppa 6/25
        17:55
        Karu Karla 1/14
        18:00
        Lastetuba 8/1329
        18:15
        Päev, mil Henri kohtas...? 2/10
        18:20
        Neli ja pool sõpra 1/20
        18:45
        NOVA 3/309
        19:00
        Oktonaudid 1/6
        19:10
        Džungliässad 1/27

        Jep hakkan kohe väärtfilme vaatama, peppat jms
        Mul on ka ses osas veidi skepsis kogu selle kanali mõttekuse kohta, et kui suurem osa lapsi vaatab multikaid läbi voogedastuse (ma usun, et vaatavad, äkki on tõesti meil nii palju paljukannatanuid vähekindlustatuid, kellel lubavad vanemad veinijoomise kõrval teleka hõivata ja multikaid vaadata), siis ma täpselt ei saa aru sellest, et kas lastele suunatud kanalit on vaja.

        Väärtfilmide ja seriaalide vaatajad liiguvad ka pigem voogedastuse poole, milleks on suures plaanis Jupiter olemas. Et kui suurele hulgale elanikkonnast siis seda ETV2 vaja on?

        Hetkel tundub, et see on lihtsalt ERRi portfellis, tiksub kuidagi ja näpuotsaga pannakse sinna paar telesaadet ka. Plekktrumm võiks vabalt näiteks kuradi supersaate Kodukäijad tunni ära võtta ETV põhiprogrammist ja poleks vaja seda teist kanalit selleks kasutada. Ehk veidi tundub, et ERRile tuleb riigieelarvest ETV2 jaoks rahhi, mis on alati väga magus ja kui keegi küsib, et miks te seda teete, siis lennatakse peale argumendiga, et kõik miljonid lapsed viskavad iga õhtu enda arvutiekraani eest ja vaatavad sealt kolm tundi järjest Peppat.

        Mul poiss mingi hetk vaatas, aga siis läks Novast see Mai Palling ära ja toodi mingi alaealine neiu asemele. Siis polnud vaib enam see.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mul on ka ses osas veidi skepsis kogu selle kanali mõttekuse kohta, et kui suurem osa lapsi vaatab multikaid läbi voogedastuse (ma usun, et vaatavad, äkki on tõesti meil nii palju paljukannatanuid vähekindlustatuid, kellel lubavad vanemad veinijoomise kõrval teleka hõivata ja multikaid vaadata), siis ma täpselt ei saa aru sellest, et kas lastele suunatud kanalit on vaja.

          Väärtfilmide ja seriaalide vaatajad liiguvad ka pigem voogedastuse poole, milleks on suures plaanis Jupiter olemas. Et kui suurele hulgale elanikkonnast siis seda ETV2 vaja on?

          Hetkel tundub, et see on lihtsalt ERRi portfellis, tiksub kuidagi ja näpuotsaga pannakse sinna paar telesaadet ka. Plekktrumm võiks vabalt näiteks kuradi supersaate Kodukäijad tunni ära võtta ETV põhiprogrammist ja poleks vaja seda teist kanalit selleks kasutada. Ehk veidi tundub, et ERRile tuleb riigieelarvest ETV2 jaoks rahhi, mis on alati väga magus ja kui keegi küsib, et miks te seda teete, siis lennatakse peale argumendiga, et kõik miljonid lapsed viskavad iga õhtu enda arvutiekraani eest ja vaatavad sealt kolm tundi järjest Peppat.

          Mul poiss mingi hetk vaatas, aga siis läks Novast see Mai Palling ära ja toodi mingi alaealine neiu asemele. Siis polnud vaib enam see.
          Üsna mõttetu on jaurata, et lastevööndi ajal näidatakse lastesaateid. Mina vaatan telekat siis kui laps on magama pandud, üheksa paiku õhtul ja sealt edasi. Siis on ETV2 tihtipeale parim asi telekas.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Üsna mõttetu on jaurata, et lastevööndi ajal näidatakse lastesaateid. Mina vaatan telekat siis kui laps on magama pandud, üheksa paiku õhtul ja sealt edasi. Siis on ETV2 tihtipeale parim asi telekas.
            See mind huvitabki, et kui palju tänapäeval veel vaadatakse telekat selliselt, et pannakse see taustal mängima ja vaadatakse järjest programmi. Empiiriline tunnetus pigem läheb sinnakanti, et kui telekaaeg leitakse, siis vaadatakse päevaprogrammist ära need asjad, mis taheti vaadata ja seda pigem järelvaatamisena.

            ETV2 puhul oli näiteks õudselt ebamugav see, et kui tahad järelvaatamisest panna lapsele sealsed multikad, siis ta kukub 10 minutiste multikate kaupa seda jupitama ja muudab selle lahenduse mõttetuks. See omakorda muudab ka selle programmi veidi arusaamatuks, sest kui sa ei vaata just 17-19 seda, siis sa ka väga järgi vaadata ei saa. Lahendusi selleks oleks, kuid ETV2 väga see ei huvita. Ilmselt ka vaatajanumbrid, programm ja kõik muu selline, sest eelarvest tuleb raha nagunii peale. Ehk ma ei imestaks, kui rahalises mõttes ja ka vaatajate üldmugavuse mõttes kogu ETV2 programm mingil hetkel Jupiteri kaudu edastades tuleb kasuks. Lisakanali üle-eestilises televõrgus hoidmine on Levira kaudu suhteliselt kallis, selle asemel saaks raha mujale paisata.

            Spordi kasuks räägib see, et see on sisuliselt ainus teleprogramm tänapäeval, mida vaadatakse valdavalt otse. Teised asjad on valdavalt läinud kõik järelvaatamisse.

            Kommentaar


              Jällegi, kui see pagana Jupiter oleks lihtsasti vaadatav, vast kasutaksin rohkem. Aga mul pole sobivat telefoni, mille jaoks neil äpp olemas oleks. Laps pole multikate eas veel, nii et vaatan õhtul seda, mida parajasti näidatakse ja olen rahul, et kvaliteetne ja reklaamivaba. Need ongi minu jaoks teleka põhikriteeriumid.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Jällegi, kui see pagana Jupiter oleks lihtsasti vaadatav, vast kasutaksin rohkem. Aga mul pole sobivat telefoni, mille jaoks neil äpp olemas oleks.

                Ma muidu ei külasta foorumit enam, aga kuna sinu toredad mõttelennud jõuavad minuni ühe messengeri grupivestluse kaudu, siis olen sinu muredega pea igapäevaselt kursis.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mul on ka ses osas veidi skepsis kogu selle kanali mõttekuse kohta, et kui suurem osa lapsi vaatab multikaid läbi voogedastuse (ma usun, et vaatavad, äkki on tõesti meil nii palju paljukannatanuid vähekindlustatuid, kellel lubavad vanemad veinijoomise kõrval teleka hõivata ja multikaid vaadata), siis ma täpselt ei saa aru sellest, et kas lastele suunatud kanalit on vaja.

                  Väärtfilmide ja seriaalide vaatajad liiguvad ka pigem voogedastuse poole, milleks on suures plaanis Jupiter olemas. Et kui suurele hulgale elanikkonnast siis seda ETV2 vaja on?

                  Hetkel tundub, et see on lihtsalt ERRi portfellis, tiksub kuidagi ja näpuotsaga pannakse sinna paar telesaadet ka. Plekktrumm võiks vabalt näiteks kuradi supersaate Kodukäijad tunni ära võtta ETV põhiprogrammist ja poleks vaja seda teist kanalit selleks kasutada. Ehk veidi tundub, et ERRile tuleb riigieelarvest ETV2 jaoks rahhi, mis on alati väga magus ja kui keegi küsib, et miks te seda teete, siis lennatakse peale argumendiga, et kõik miljonid lapsed viskavad iga õhtu enda arvutiekraani eest ja vaatavad sealt kolm tundi järjest Peppat.

                  Mul poiss mingi hetk vaatas, aga siis läks Novast see Mai Palling ära ja toodi mingi alaealine neiu asemele. Siis polnud vaib enam see.
                  See, kui palju vaadatakse antud lastesaateid oleks iseenesest päris huvitav teada saada. VÕib-olla ma näen asju liiga mustades toonides, aga ma pigem arvan, et seliseid peresid, kus youtubest või Netflixist või..... (ma tõesti ei tea, kuskohast lastesaateid/multikaid vaadatakse) läbi mõne nutiseadme telekasse ei lasta ... et neid ikka on. + kui lapsed vanavanemate juures on. Aga see on puhtteoreetiline, sest pole ise lapsevanem.

                  Mis Kodukäimise saadet puudutab, siis see oli tõe huvides siiski poole tunnine saade. Aga sul ajakirjanikuna ilmselt oskus fakte väänata endale sobivaks. höhöhö

                  Isiklikult vaatan ETV2 pealt Laskesuusatamist (kui see sealt tuleb), aegajalt filme ning seal on ka päris häid dokumentaalfilme. Soovitan.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    No blää, sa võtad ka mingi ühe osa päevast ja lajatad, nagu muud ei tuleks. Võta kokku ennast!

                    12:30
                    Hämmastav aju 1/1
                    13:15
                    Hämmastav aju 1/2
                    14:00
                    Hämmastav aju 1/3
                    14:45
                    Hämmastav aju 1/4

                    20:00
                    Usalda mind, ma olen arst 7/4

                    Tänased asjad, mis teoreetiliselt mulle huvi pakuvad. See on piiratud eelarvega ERR.
                    Tänud

                    Kommentaar


                      Muidugi heas teemas kõik, aga ETV2-l pole kuhugi kaduda, midagi võiks siiski ette võtta teemaõhtuga pühapäeval, nihutada rohkem piiridest välja. Muidu jäävadki igaühe sünni(aasta)päeva korral ringlema ühed samad filmid ja lavastused.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mul on ka ses osas veidi skepsis kogu selle kanali mõttekuse kohta, et kui suurem osa lapsi vaatab multikaid läbi voogedastuse (ma usun, et vaatavad, äkki on tõesti meil nii palju paljukannatanuid vähekindlustatuid, kellel lubavad vanemad veinijoomise kõrval teleka hõivata ja multikaid vaadata), siis ma täpselt ei saa aru sellest, et kas lastele suunatud kanalit on vaja.

                        Väärtfilmide ja seriaalide vaatajad liiguvad ka pigem voogedastuse poole, milleks on suures plaanis Jupiter olemas. Et kui suurele hulgale elanikkonnast siis seda ETV2 vaja on?

                        Hetkel tundub, et see on lihtsalt ERRi portfellis, tiksub kuidagi ja näpuotsaga pannakse sinna paar telesaadet ka. Plekktrumm võiks vabalt näiteks kuradi supersaate Kodukäijad tunni ära võtta ETV põhiprogrammist ja poleks vaja seda teist kanalit selleks kasutada. Ehk veidi tundub, et ERRile tuleb riigieelarvest ETV2 jaoks rahhi, mis on alati väga magus ja kui keegi küsib, et miks te seda teete, siis lennatakse peale argumendiga, et kõik miljonid lapsed viskavad iga õhtu enda arvutiekraani eest ja vaatavad sealt kolm tundi järjest Peppat.

                        Mul poiss mingi hetk vaatas, aga siis läks Novast see Mai Palling ära ja toodi mingi alaealine neiu asemele. Siis polnud vaib enam see.
                        Mul ei ole voogedastus platvorme. Meil on kodus kõige rohkem eetris ETV ja ETV2, kui üldse. Ja lapsele on mugav mõni kord panna need. Õpetlikud pigem ja Eesti keeles. Eriti kui on vaja kiirelt süüa tegema hakata.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Mul ei ole voogedastus platvorme. Meil on kodus kõige rohkem eetris ETV ja ETV2, kui üldse. Ja lapsele on mugav mõni kord panna need. Õpetlikud pigem ja Eesti keeles. Eriti kui on vaja kiirelt süüa tegema hakata.
                          Ja mis on nende lastemultikatega samal ajal ETV-s? Õnne 13 kordus ja Mallorca juhtumid. Tõesti, selleks on vaja kahte kanalit.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Ma muidu ei külasta foorumit enam, aga kuna sinu toredad mõttelennud jõuavad minuni ühe messengeri grupivestluse kaudu, siis olen sinu muredega pea igapäevaselt kursis.
                            Kas see on mingi ähvardus? Kasutaja blokeeritud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja mis on nende lastemultikatega samal ajal ETV-s? Õnne 13 kordus ja Mallorca juhtumid. Tõesti, selleks on vaja kahte kanalit.
                              Äkki ei ole sina nende sihtgrupp sellel ajal?
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Äkki ei ole sina nende sihtgrupp sellel ajal?
                                Ei olegi, aga maksumaksjana veidi kummastav või nii.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X