320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

    Krt ma vihkan neid norrakaid. Alati nad rikuvad kõik ära eestlstel. Aga siiski ilus sõit Abdruselt, Kahju muidugi et Eestisse jäi medal tulemata.
    LiverpoolFC

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

      Algselt postitas Neth


      Algselt postitas HardcoreFan

      šmiguni kohta ma ei ütle aga midagi...masendav ikka. no keda kotib see viirus, mida sa siis ronid sinna üldse, kui võitled koha eest 20-es
      heh ja karla kõrvale on uus debiilik tekkinud, tubli pane samamoodi edasi ka!

      huvipärast lihtsalt küsin, et mitu võistlejat siis sinuarust MM\'l osalema peaks? 3?10?
      kas nüüd samamoodi edasi,aga sedasorti vendadele tuleb kuidagi mõistetavaks teha mõnikordsed jaan kirsipuu kohad teises sajas
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

        Algselt postitas Neth


        Algselt postitas HardcoreFan

        šmiguni kohta ma ei ütle aga midagi...masendav ikka. no keda kotib see viirus, mida sa siis ronid sinna üldse, kui võitled koha eest 20-es
        heh ja karla kõrvale on uus debiilik tekkinud, tubli pane samamoodi edasi ka!

        huvipärast lihtsalt küsin, et mitu võistlejat siis sinuarust MM\'l osalema peaks? 3?10?
        neth,miks sa ei arva et sa ise oled hoopis debiilik.
        üks tont oled,midagi muud poleöelda

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

          Karla, türa. ära läbusta

          Tamps hui tõi ju kastanid välja...:P
          Aga Sakslastele tõi rõõmupisarad silma Ronny.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

            Tamps 40.! Katastroof!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

              Algselt postitas Epic


              Tamps 40.! Katastroof!
              no ikka tegelt tubli,alustas ta ju 49.kohalt.
              tubli sõit tampsilt saaks,hüpped ka korda siis juba medalid tuleks

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                Algselt postitas Karla

                tubli sõit tampsilt saaks,hüpped ka korda siis juba medalid tuleks
                Oleks vanaemal rattad all, oleks ta buss. Päris haige arvamus.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                  Algselt postitas HardcoreFan


                  krt...jälle neljas...
                  /.../
                  šmiguni kohta ma ei ütle aga midagi...masendav ikka.

                  kui nii v6tta, oli ka tema parim koht sellelt mm-ilt 4.
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                    Nüüd kui MM läbi on võib öelda, et suht masendavad olid need võistlused Eestlaste vaatevinklist vaadates. Polnud ühtegi õnnestujat/eneseületajat (ainult Saarepuu 10. koht sprindis ja normaalne esinemine teatemeeskonas oli enam-väham ok), kõik tegid tulemused vastavalt oma tasemele või isegi viletsamalt. Eriti haige on muidugi Kiku seis, jällegi ebaõnnestunud suurvõistlused. See pole enam normaalne ja ma ütlen uuesti, et ta peaks kindlasti treenerit vahetama. Seda on juba kaugelt näha, et koostöö Anatoliga ei tooda enam tulemusi, mis vastaksid Kristina tasemele. Ka meie teisi naissuuustajaid võiks nimetada läbikukkujateks, sest ühtegi head tulemust pole neil ju ette näidata. Jens ja Tambet tegid seda, mida nad suutsid ja kohad neljandas kümnes näitavad selgelt meie kahevõistluse ja suusahüppajate taset (või õigemini taseme puudumist). Oleks Veerpalu toonud meile medali oleks saanud öelda, et mehed päästisd Eesti au, kuid kahjuks jäi sellest puudu paar sekundit. Üldiselt võib öelda, et mehed tegid suhteliselt keskpärase MM`i- tänu viletsale vormiajastamisele ei oldud nendeks võistlusteks 100% valmis, millest on väga kahju. Loodetavasti läheb nii nagu Alaver ütles ja nad õpivad oma vigadest, sest Jaak Mae kohad neljandas kümnes ei vasta tema tegelikele võimetele...

                    Tegelikult tahtsin ma öelda seda, et loodetavasti läheb meil Toriinos paremini ja ehk tuleb mõni medal kah

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                      Algselt postitas eika
                      Eriti haige on muidugi Kiku seis, jällegi ebaõnnestunud suurvõistlused. See pole enam normaalne ja ma ütlen uuesti, et ta peaks kindlasti treenerit vahetama.
                      Millepoolest Šmiguni neljas koht on halvem kui Veerpalu oma? Veerpalu kaotas paari sekundiga kolmandale kohale, sama vöib öelda Šmiguni tulemuse kohta 10\'s kilomeetris.
                      Seda, et ta suusavahetuse sõidus rajalt ära tuli, peaksin ma pigem mõistlikuks otsuseks. Aus vähemalt.
                      Teatesõidus sõitis ja mitte kehvalt.
                      30 km paraku jah läks pisut puseriti. Aga eks haigus mängib kah siin rolli.

                      Ka meie teisi naissuuustajaid võiks nimetada läbikukkujateks, sest ühtegi head tulemust pole neil ju ette näidata.
                      Mitte üks Eesti naissuusatajatest (välja arvatud Šmigun) ei läinud MM\'le lubadusega teha tulemust. Muide!

                      Oleks Veerpalu toonud meile medali oleks saanud öelda, et mehed päästisd Eesti au, kuid kahjuks jäi sellest puudu paar sekundit. Üldiselt võib öelda, et mehed tegid suhteliselt keskpärase MM`i- tänu viletsale vormiajastamisele ei oldud nendeks võistlusteks 100% valmis, millest on väga kahju. Loodetavasti läheb nii nagu Alaver ütles ja nad õpivad oma vigadest, sest Jaak Mae kohad neljandas kümnes ei vasta tema tegelikele võimetele...
                      Nii Veerpalu kui Mae kohta ütleks vaid nii nagu sa ise märgid Šmiguni kohta - ebaõnnestunud suurvõistlus. Halb esitus. Isegi teatesõidus ei tehtud midagi ilusat.
                      Enne MM\'i lubati suure suuga, et 50 km\'i see on Veerpalu ja Mae trump blablabla - aga kus on praktiliselt lubatud medal? (mitte, et neljas koht vilets oleks aga ootused olid kõrgemad) Nüüd on küll suusajuhid süüdi, suusatamine on naljategu ja kes teab mida veel - kõik aga mitte suusataja ise?
                      Tippsport, see on meelelahutus publikule, kui hakkama ei saa ja kohaneda ei suuda, siis tule ära ning lõpeta kogu maailma süüdistamine.
                      Veerpalult kehv esitus ning Maelt õigupoolest polnudki midagi oodata.
                      Küll aga on Saarepuu üle hea meel
                      Kokkuvõttes sprindi distantsidelt päris hea esitus, kõik ülejäänud mõttetu. Kuigi tegelikult on Veerpalu neljas koht väga hea koht!
                      Nagu Alaver ütles - kui koondis jääb ilma medalita, siis on ebaõnnestunud MM.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                        Muidu ei tahakski nagu midagi öelda, aga see ühisstardist 50 km oli tõeline õudus. Minusuguse jaoks eriti, kes ma vanasti just seda distantsi nii hirmsasti armastasin ja veel isegi aastat kümme tagasi veel pastaka ja paberiga teleka ees istusin ja kõik vaheajad üles kirjutasin. Need minutid enne järgmisesse vaheajapunkti jõudmist olid kõige põnevamad üldse. Mis metsas vahepeal on sündinud?
                        Tõeliselt tappev on nüüd vaadata seda suures grupis ühte ja sama ringi mööda nühkimist. Julgen kahelda, et keegi ka Kesk-Euroopas sellest mingit erilist kaifi sai. Ja telesõbralik võistlus? Come on...
                        Tuletaks meelde, et ka Saksamaal nii armastatud laskesuusatamises sõidetakse endiselt nii sprint kui tavadistants eraldistardina ja ühisstarte on tegelikult vaid üks. Kui teadet mitte arvestada muidugi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                          McNamaraga 100 % samal nõul. Endalgi paar nädalat tagasi kolikambrit koristades hakkas lapse käega kirjutatud calgary\'88 suusavõistluste kaust silma. Ah, romantika... See 50 km ühisstart näeb välja nagu jalgrattasõit, sama hästi võiks neil lasta paar tundi trenazööril uhada ja siis lõpuspurt teha...

                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                            Aga mulle küll meeldis.

                            Ja mis puutub kaustikutesse, siis pidasin ka neid kunagi. Kuid ma olin siis veel nii noor-roheline-rumal, et kirjutasin kõik mehed üles. Vot see oli alles töö. Muidugi polnud sellest eriti mingit kasu, kuid lõbus oli küll.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                              Panen ennast kirja neljandaks selle klubi nimekirja, kes omal ajal kaustikut pidas ... Calgary olümpiamängude märki oskan vist siiamaani joonistada, seda oli vaja ju igale lehele sodida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                                Martin, kas sulle tõesti meeldis see Lembitu ja Tiidu kahe ja poole tunnine maratonilmateade? Mitte et neil millestki muust seal rääkida olekski olnud, aga minule jääb see sõit ikkagi ennekõike meelde seoses sellega, kuidas Lembitu pidevalt meile vahendas, kuidas nähtavus muutunud on ja siis midagi lumesahkadest ja nii... booooooring!

                                Muidugi kui oleks juhtunud, et Veerpalu oleks medali saanud, oleks vast end selle vaatamine ära tasunud kokkuvõttes, kuid praegu küll kahetsen... oleks võinud midagi asjalikumat teha selle asemel...

                                Kui kaustikutest rääkida, siis suusatamisega seoses ma midagi sarnast teinud ei ole, küll aga 90ndate alguse vuti MM-ide ja EM-ide ja ka F1 kohta päevil, mil veel Sennad ja Hillid kimasid. Peakski need kunagi kuskilt sahtlist üles otsima, oleks päris huvitav ma pakun...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X