320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tähtis pole võit, vaid osavõtt

    Kommentaar


      Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
      koos Lihavõttesaare kujude päritoluga on Šmutovi aeg üks maailmaajaloo suuri müsteeriume. nii aeglaselt ei ole ju võimalik!
      Lihaseid on liiga palju, raske neid edasi vedada

      Sa tänavu Vasaloppetile ei lähe?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Lihaseid on liiga palju, raske neid edasi vedada

        Sa tänavu Vasaloppetile ei lähe?
        on asju, mida ei pea tegema rohkem kui korra elus. aega läks muideks pool tunnikest rohkem, kui sul täna.
        Jack of all trades, Master of nuns

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Et esimene sõit, oli eesmärk läbiga kaheksa tunniga, sain kenasti hakkama. Igati bro, aint Veerpalu põlved on nüüd. Aga elab üle. Järgmine aasta 6:30, vähemalt.
          Millal loodad isand Pulleritsule ära teha?

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Millal loodad isand Pulleritsule ära teha?
            Klassikas tõenäoliselt mitte kunagi, vabas on ehk kahe-kolme aasta pärast võimalik - kui ma siis veel treeniks. Kuid see eeldaks ka kaalu alandamist ja vähemalt 3 korda nädalas treenimist ja aint spetsiaalselt vabat.

            Seega suht lootusetu üritus

            Mulle meeldib muidu see, et need, kes Pulleritsi kallal mölisevad ja teda prillidega nohkariks sõimavad, saaksid temalt, kes on üle 40 aasta vana, nii jooksu- kui ka suusarajal täiega pähe.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Mulle meeldib muidu see, et need, kes Pulleritsi kallal mölisevad ja teda prillidega nohkariks sõimavad, saaksid temalt, kes on üle 40 aasta vana, nii jooksu- kui ka suusarajal täiega pähe.
              Seda küll, õnneks sõiman mina teda ainult tema arvamuste pärast

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Mulle meeldib muidu see, et need, kes Pulleritsi kallal mölisevad ja teda prillidega nohkariks sõimavad, saaksid temalt, kes on üle 40 aasta vana, nii jooksu- kui ka suusarajal täiega pähe.
                Mina teda nii ei sõima, aga suusatamine ja jooksmine ongi ju male järel top-prillidega-nohkarite-alad.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Varsti siis suusatamise MM tulekul! Plaanite vaadata ka või mis? Millele eriti kaasa elate, teie põhilootused?
                  Mina igatahes kavatsen kindlasti jälgida ja eestlastele kaasa elada. Eriti loodan vahvat sõitu Jaak Maelt suusavahetusega sõidus.

                  Kommentaar


                    Loodaks, et ka sprindimehed edukalt esinevad.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Tagantjärgi vaadates oli vahel tunne,et tahaks Pulleritsu veits jalaga munadesse koputada.Kuid tema erinevaid kirjatükke ja seisukohti jälgides olen hakanud sealt tõetera välja otsima.Vend suudab olla ka ülimalt enesekriitiline ja viskab eestlaste tegemisi vaagides kohati jumala õigeid kriitikanooli.Näiteks tänavust Otepää MK-d kommenteerides oli ta jutus iva sees.Samuti Postimehes ilmunud mingi aastatagune artikkel:Mõttetud maratonid.Kuna ta on asja sees ise,ei saa ta jutt alati puhas möga olla,kuigi ka seda tuleb ette.Ilmselt on ta siis vihaga ennast kuskil sõites liiga "kileks" tõmmanud ja mitte päris täpselt tagamaid uurinud.
                      Aga Martin,tubli töö.Kui eesmärgiks võtad juba,paned tegelt alla 6 tunni järgmine kord.Ja kõik muu alates enesetundest tundub paremuse poole minevat.Ega Pullerits muidu üle keskmise ei sõidaks.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Live-s vaadata saab?, teab keegi midagi? pilti, mitte teksti.

                        Kommentaar


                          etv ruulib ju..........

                          Kommentaar


                            pohhui, sain eurospordi lingi juba

                            Kommentaar


                              Norra uus sprinditäht on sündinud!
                              Vaata Astridi. Mõtlesin küll, et seda soomlannat keegi ei võida.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                astrid tegija jahh vähemalt tgi virpi-mutile ära... aga selle-eest on meie meessprinterid ikka lahedad turistid
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X