320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ükski eestlane veerandfinaalidest edasi kahjuks ei saanud Kümmel suutis sõita pool distantsi, Rehemaa sai veerandfinaalis enda kohta hea 4. koha, Simonlatser jäi suuresti stardi komistamise järel samuti 4.

    Kommentaar


      Gjerdalen rikkus oma tänase päeva sellega, et ta kandis poolfinaalis teistsuguseid prille, mis pani talle needuse peale. Finaali ta sai ja seal kandis jällegi oma rekkamehe prille, kuid kahjuks kuuendast kohast enamat ei saanud.
      Võitis Petter Northug, kes edestas napilt Nikolai Tšebotkot ja Tor Arne Hetlandit. Neljandale ja viiendale kohale tulid kohe eelnimetatud meeste järel itaallased Cristian Zorzi ja Pietro Piller Cottrer. Krdi võimas finiš oli.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Gjerdalen rikkus oma tänase päeva sellega, et ta kandis poolfinaalis teistsuguseid prille, mis pani talle needuse peale. Finaali ta sai ja seal kandis jällegi oma rekkamehe prille, kuid kahjuks kuuendast kohast enamat ei saanud.
        Võitis Petter Northug, kes edestas napilt Nikolai Tšebotkot ja Tor Arne Hetlandit. Neljandale ja viiendale kohale tulid kohe eelnimetatud meeste järel itaallased Cristian Zorzi ja Pietro Piller Cottrer. Krdi võimas finiš oli.
        Pole üldse kursis selle võistlusega, aga paistab, et iga jumala päev on need kuramuse sprindid. Ega sel hooajal enne normaalset suuskamist vist näha saagi kui Holmenkolleni klassikaline 50 kunagi märtsis.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Pole üldse kursis selle võistlusega, aga paistab, et iga jumala päev on need kuramuse sprindid. Ega sel hooajal enne normaalset suuskamist vist näha saagi kui Holmenkolleni klassikaline 50 kunagi märtsis.
          ma olen ka mures et pikad distantsid on nii harvaks jäänud et jube lausa,loppeteid ka üle ei kanta. Ma usun ikkagi et Gjerdalen on väga hea seisu väljavõidelnud ja hoian pöjalt et mees lõpuks 2-na üle finisi veereks.
          AILTON

          Kommentaar


            Mhm , krt aint sprint ja sprint.. 50km klassika ikka (Y).
            Seal lootusi atm pole , aga lahedam ikka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              ma olen ka mures et pikad distantsid on nii harvaks jäänud et jube lausa,loppeteid ka üle ei kanta. Ma usun ikkagi et Gjerdalen on väga hea seisu väljavõidelnud ja hoian pöjalt et mees lõpuks 2-na üle finisi veereks.
              2 sprinti Tour de Skil täiesti normaalne, kuna tavadistantse on 6.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                2 sprinti Tour de Skil täiesti normaalne, kuna tavadistantse on 6.


                2 sprinti on norm jah aga võiks olla ka üks maraton 50 km meestele ja 30 km naistele.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  2 sprinti Tour de Skil täiesti normaalne, kuna tavadistantse on 6.
                  jah Touril küll, aga ma mõtlen üle jäänud hooaja kohta on pikke sõite olematu arv.

                  E:brandisco: 50km touri sisse panna vb oleks liig
                  AILTON

                  Kommentaar


                    siiski praegusel kujul toimuv tour de ski on vähemalt minu jaoks küll kerge NASA värk, kuna ei ole aega kogu aeg asja jälgida, siis olen ikka üllatuslikult avastanud mõnede suusaatleetide puhul preemiasekundeid siit ja sealt, keegi kannab heledamat särki ja jällegi teisel on sellest veelgi kraadivõrra heledam särk seljas. Distantsid ka, kord on kunderseeni-, siis ühis-, siis sprint meetod jne.
                    Aga noh, eks tour veel põeb oma lastehaigused läbi ja siis näeb, mis välja tuleb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      jah Touril küll, aga ma mõtlen üle jäänud hooaja kohta on pikke sõite olematu arv.

                      E:brandisco: 50km touri sisse panna vb oleks liig
                      Sprint (ja lühemad distantsid) on atraktiivsemad, toob publikut rohkem teleka ette.

                      Kommentaar


                        Kas Gjerdalen sõidab täna kah oma rekkamehe prillidega ?

                        Kommentaar


                          mida küll bauer mõtles.
                          Noninonii

                          Kommentaar


                            ei täna selliseid prille polnud.

                            Baueri vastu ei saa keegi. pakun Et Sprinter-Cotter tuleb homme teisena mäest üles

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Lauri J Vaata postitust
                              mida küll bauer mõtles.
                              mida ta tegi siis?

                              Kommentaar


                                Bauer läheb aina rohkem soolajärvede turbodiisli moodi...
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X