320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Junninen vää?

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      VEERPALU EDESTAB FINIŠIS 1,4 SEKUNDIGA SOOMLAST, KELLE NIME ILMSELT 95% ESIMEST KORDA KUULIS, FANTASTILINE SÕIT!!!

      lasemaha..
      Küll sa oled ikka änksa.

      Kommentaar


        ma armastan sind ka

        Kommentaar


          Täitsa atraktiivseks on tehtud need 3 finaal etappi.
          Veerpalu tägi täna väga tubli sõidu ja sai 22. koha 3,3 pikkusel proloogis, mis sõideti vabatehnikas.
          Kahju ,et homse klassika etapi eest punkte ei anta.

          Kommentaar


            Veerbalu ja Mae olid ikka masendavalt halvad. Vittoz tegi super sõidu loodetavasti suudab homme oma suurt edu hoida.

            Kommentaar



              suusameestele midagi

              Kommentaar


                Kurat. Ma juba kartsin, et talv on kätte jõudnud.

                Kommentaar


                  Veidi Saku Suverulli sprindi pilte...
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Rehemaa tundub hooaja algul hoos olevat:
                    Aivar Rehemaa näitas Olosel suurepärast minekut
                    Lisaks sai Saarepuu eile sprindis 4nda koha

                    Küll hooajaeelsed võistlused aga midagi näitavad ikkagi.

                    Kommentaar


                      Esimene etapp siis läbi, Rehemaa ei suutnud siiski teha selist sõitu, mida temalt oleks oodanud. Kokk oli suur pettumus. Teates ei läinud ka väga hästi oleks oodanud kohta esikümnes. Loodetavasti Mae ja Veerbalu vorm paraneb järgmiseks nädalaks, ehk on isegi esi 10-sse võimalik siis sõita.

                      Kommentaar


                        Mis sa siis ootasid karl54? Et tuleb Rehemaa ja kööb ukse jalaga lahti ning ongi essa? Kui sa meenutad, siis seal Olosel vöi kusiganes see eelmise nädala tömblemine ka ei olnud, seal ei olnud kohal norrakaid, venelasi ja vist ka osasid sakslasi - need mehed meie omade ette ja köik on klaar. Köik on omal kohal. Pealekauba on klassikas eestlased paremad kui vabas.

                        Teatega on nii, et kui pole neljandat meest, kes suusatada oskaks, siis pole ka kohta esikümnes. Jube lihtne.

                        Kommentaar


                          Ega Veerpalu ja Mae ka millegiga säranud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Mis sa siis ootasid karl54? Et tuleb Rehemaa ja kööb ukse jalaga lahti ning ongi essa? Kui sa meenutad, siis seal Olosel vöi kusiganes see eelmise nädala tömblemine ka ei olnud, seal ei olnud kohal norrakaid, venelasi ja vist ka osasid sakslasi - need mehed meie omade ette ja köik on klaar. Köik on omal kohal. Pealekauba on klassikas eestlased paremad kui vabas.

                            Teatega on nii, et kui pole neljandat meest, kes suusatada oskaks, siis pole ka kohta esikümnes. Jube lihtne.
                            Ootasin kohta 15-25, loodetavasti toovad sprinterid mõne hea koha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Ootasin kohta 15-25, loodetavasti toovad sprinterid mõne hea koha.
                              Ei ole mul sprinteritesse ka erilist usku.
                              Mae muidu tegi korraliku sõidu vabas. Tavaliselt on hooaega alustanud vabatehnikas 70ndate kohtadega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ei ole mul sprinteritesse ka erilist usku.
                                Mae muidu tegi korraliku sõidu vabas. Tavaliselt on hooaega alustanud vabatehnikas 70ndate kohtadega.
                                Mõned head aastad tagasi, oli Mae uisus ka esikümnes. Sprinteritel on see aasta kõva konkurents 6 meest on suhteliselt võrdsed pluss Rehemaa ka kehv pole sprindis, mm-i kohtade peale lägeb igaljuhul kõvaks andmiseks. Ise loodan Simolantserilt arengut edasi. Võibolla olen liiga optimistlik, aga ma arvan, et eestlastel on sprindis medalivõimalus mm.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X