320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Algo 48 koht 60 mehe konkurentsis pole kiiduväär minu silmis.
    Parandas oma kohta nelja koha võrra. Mida veel tahta?

    Kommentaar


      Millal viimati 3 Eesti meessuusatajat 14 parema hulgas olid ?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Millal viimati 3 Eesti meessuusatajat 14 parema hulgas olid ?
        Mõnel maratonil võib olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Parandas oma kohta nelja koha võrra. Mida veel tahta?
          Sai mõnest sprinterist mööda, kah mul asi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Sai mõnest sprinterist mööda, kah mul asi.
            Vähemalt sai. Ja sõitis oma taseme kenasti välja. Pettumus see nüüd küll olla ei saa. Ennustan, et tuuri lõpuks on Kärp kindlalt kuskil 30-ndate kohtade lõpus 40-ndate kohtade alguses. Mis oleks väga hea saavutus.

            Kommentaar


              väga mõnus on vaadata parimate tabelit .. 15 parima seas on kolm eestlast.. kaks sakslast..kaks norrakat, üks soomlane, tšehh, itaallane jne.. Et pisike Eesti on praegusel hetkel väga võimsalt esindatud Tour De Ski-l minu arust lausa suppertulemus.. ja järjest rohkem kutsub vaatama seda tuuri..
              Kuigi jaah tuleb tõdeda ,et homme on sprint ja see lööb tabeli arvatavasti teistpidi.. aga peale kahte päeva on ikka väga kõvv..tulemus ma mõtlen

              Kahjuks ise täna seda sõitu ei näind kuna olin Tallinnas veel Aga usun ,et oli põnev

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Vähemalt sai. Ja sõitis oma taseme kenasti välja. Pettumus see nüüd küll olla ei saa. Ennustan, et tuuri lõpuks on Kärp kindlalt kuskil 30-ndate kohtade lõpus 40-ndate kohtade alguses. Mis oleks väga hea saavutus.
                Ma polegi öelnud ,et ta pettumus on aga millegiga ta silma ka ei jäe.
                Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                väga mõnus on vaadata parimate tabelit .. 15 parima seas on kolm eestlast.. kaks sakslast..kaks norrakat, üks soomlane, tšehh, itaallane jne.. Et pisike Eesti on praegusel hetkel väga võimsalt esindatud Tour De Ski-l minu arust lausa suppertulemus.. ja järjest rohkem kutsub vaatama seda tuuri..
                Kuigi jaah tuleb tõdeda ,et homme on sprint ja see lööb tabeli arvatavasti teistpidi.. aga peale kahte päeva on ikka väga kõvv..tulemus ma mõtlen

                Kahjuks ise täna seda sõitu ei näind kuna olin Tallinnas veel Aga usun ,et oli põnev
                Usun ,et Rehemaal võib homme sprindis suht hästi minna, kuna paljud sprinterid on puudu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                  väga mõnus on vaadata parimate tabelit .. 15 parima seas on kolm eestlast.. kaks sakslast..kaks norrakat, üks soomlane, tšehh, itaallane jne.. Et pisike Eesti on praegusel hetkel väga võimsalt esindatud Tour De Ski-l minu arust lausa suppertulemus.. ja järjest rohkem kutsub vaatama seda tuuri..
                  Kuigi jaah tuleb tõdeda ,et homme on sprint ja see lööb tabeli arvatavasti teistpidi.. aga peale kahte päeva on ikka väga kõvv..tulemus ma mõtlen

                  Kahjuks ise täna seda sõitu ei näind kuna olin Tallinnas veel Aga usun ,et oli põnev
                  minu jaoks oli suur pauk, et 2 sveitslast on 10 hulgas. pealegi mingi Cologna pani veel asja ka kinni
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    minu jaoks oli suur pauk, et 2 sveitslast on 10 hulgas. pealegi mingi Cologna pani veel asja ka kinni
                    Oii jaah.. Sveitsi teine ei paistnud väljagi.. aga Eesti on ikkagi parim

                    Kommentaar


                      Veerpalu ja Rehemaa said siis pärast ma ei tea mitmendat tulemuste parandamist kohakese võrra ette poole. Ja kusjuures oli Veerpalul päeva teine aeg.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        LOL. Oli see Sõnumilehes, ma täpselt ei mäleta, diagonaalis sai loetud. Reporter läks tulemusest nii märjaks, et oli isegi teinud mingi graafika, kus Eesti oli kolmandaks pandud ja selgitusega, et Tour de Skil käib arvestus meeste ja naistega kokku (vms), AGA KUI oleks arvestus ainult meeste osas ja võetakse arvesse kolm parimat meest, siis oleks Eesti Tour de Ski'l kolmas. Woohoo....

                        See ei olnud päris "80ndal minutil oli meeskonnal x fantastiline võimalus skoor avada, aga kahjuks jäi tühjale väravale ette väravavaht"-tasemel LOL, aga muige tõi huulile ikka.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Rehemaa sai 13ndana 30 parema hulka. Mae oli 46. (+9,00), Veerpalu 50. (+9,62) ja Kärp 53 (+10,55). Teichmann näiteks ei saanud ka 30 parema hulka jäädes 35ndaks.

                          Kommentaar


                            Rehemaa praha sprindi Kv.13 aeg.teised edasi ei saanud.tubli aivar ning kuna nii mõnigi kes tema ees edasi ei saanud peaks ta üld koht ka tõusma
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              keegi teab mismoodi neid aegu siis järgmiseks etapiks arvestatakse? need meie 50. koha mehed saavad siis 9-11 sekundit lisakaotust või? ja võitjad saavad lihtsalt preemiasekundeid? või mis?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                ja mis neile tehakse, kes starti ei tulnud täna, kuid võistlevad edasi?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X