320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marti88 Vaata postitust
    Mina olen homme rahul siis kui eestlased..(kolm esimest eestlast) teeks ära Lukasele kel sel aastal puudub power.
    no Lukas tegi ikka Eestile ära
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      no Lukas tegi ikka Eestile ära
      Mis vahet seal on. Eelmise aastaga võrreldes oli ta ikkagi s**t mis s**t.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Au ja kiitus meie omadele!

        Kommentaar


          tegelt oli ülipõnev sõit ikka. Northug pani hästi. Ja Eesti mehed kiitus. Ja mis teil Baueri vastu on?

          Kommentaar


            kiitus jah meie omadele, et otepäält ootame võitu ja kolme meest isegi esikümnes äkki kui kõik klapib.
            FC Flora

            Kommentaar


              Mainiks siis meie omade kohad ka ära. Mae 12, Rehemaa 17, Veerpalu 20 ja Kärp oli vist 42.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Betfair paneb paska.
                iHala Madrid !

                Kommentaar


                  mismõttes paneb paska?

                  Kommentaar


                    Kaspar Kokk võiks saada oma Torino olümpiaaegse vormi kätte, siis ma usun, et eestlased võiksid isegi Libereci teatemedalist rääkida.. kui teha nii, et Mae - Veerpalu klassika ja Kokk - Rehemaa vabatehnika..
                    Mae tuleb avavahetusest ilusasti kuuendana, kaotust liidrile 4 sekki, Veerpalu teeb 2km enne lõppu spurdi, vahepeal jõuab 35 sekki eest ära, kuid vahe jääks 30 sekki, Kokk kannataks üksinda seal ees ja annaks Rehemaale teatevahetuse nii, et Norra ja Saksamaa on ta peaaegu kinni püüdnud, vahe 10 sekundit meie kasuks veel, siis ma arvan, et Rehemaa hoiaks nende sabas lõpuni kindlasti ära.

                    Kommentaar


                      hea unistus, kuigi vaevalt, liiga palju häid vabatehnika sõitjaid, kes Rehemaale veel ära teevad, aga loodan, et veel, pärast mitte Miks just Saksamaa ja Norra, teised on ka ju tugevad? kuigi mulle sobib, sest nad lemmikud mul
                      Aga Kokast ma pole üldse viimasel ajal kuulnud -.-

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Oljjja Vaata postitust
                        hea unistus, kuigi vaevalt, liiga palju häid vabatehnika sõitjaid, kes Rehemaale veel ära teevad, aga loodan, et veel, pärast mitte Miks just Saksamaa ja Norra, teised on ka ju tugevad? kuigi mulle sobib, sest nad lemmikud mul
                        Aga Kokast ma pole üldse viimasel ajal kuulnud -.-
                        Eestikatel sai siis 0,1 sek kaotusega Rehemaa järel suusavahetusega sõidus hõbeda, Mae ees oli ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -thierry- Vaata postitust
                          Eestikatel sai siis 0,1 sek kaotusega Rehemaa järel suusavahetusega sõidus hõbeda, Mae ees oli ka.

                          ma vaatasin jah. Kokk võiks MK-d sõitma hakata kui ta nii heas vormis on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Oljjja Vaata postitust
                            ma vaatasin jah. Kokk võiks MK-d sõitma hakata kui ta nii heas vormis on
                            eks Otepää MK-l näeme mis vorm tal võrreldes tippudega on.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlustel Otepääl oli meeste 15 km klassikasõidus parim Jaak Mae, kellele Andrus Veerpalu ja Aivar Rehemaa puudumise tõttu eriti konkurentsi ei olnud. 2.Kümmel 3.Talves.

                              Kommentaar


                                homse,homset,homset !!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X