320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    klassikas võiks eest ära saada, aga ilmselt nii ei juhtu.
    vabatehnikas võiks eluparima sõidu teha.
    enne põlvevigastust ta suutis juu sapporo mk -l suusavahetuses 4.ks tulla
    www.netsoccer2.com

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Ma tahaks teada, millal ükskord see kahes stiilis sõit tehakse niimoodi, et vabatehnika esimesena ja siis klassika.
      Võiks üldse proovida seda distantsi ka eraldistardist. See võiks päris huvitav olla.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        ühisstardid on ikkagi kordades põnevamad ju

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Ma tahaks teada, millal ükskord see kahes stiilis sõit tehakse niimoodi, et vabatehnika esimesena ja siis klassika.
          nii oleks meie klassikutel suurem lootus ka midagi saavutada minu arust, vabatehnika poolel hoida end vaikselt grupis ja mitte maha jääda ning siis klassikas panema hakata.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            no olgem ausad. Teiste silmade läbi võib ju as kahtlane olla küll. Et võistleb väha ja siis on mingi kolmekümnes ja siis tuleb MM ja lükkab põske kõigile.

            Oli ju selline vägev kreeka 200m jooksja kes 2x aastas võistles...
            eks veerpalul ole vanus ning positsioon selline, et pole vaja igal pool ringi silgata. norras ja rootsis on suurvõistlustele pääsemine juba ni iraske, et tuleb mingisugustes rõõbinskites ja vänkuuverites möllata, et koondise treeneritele muljet avaldada ja sellega ehk saada koht võistlustel. eilses võistluses aga olid tipus need, kellel selliseid muresi pole ja olid puhanumad-värskemad. bauerit vaevalt keegi julgeks koondisest väljaarvata, isegi kui ta jääks regulaarselt MK etapidel viimaseks.

            Kommentaar


              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

              Kommentaar


                natukene statistikat:

                eelmise nädala vaadatavus (see, mis lõppes Tartu maratoniga):

                1 VÕSAREPORTER
                2 ÕNNE 13
                3 PEALTNÄGIJA
                4 TÕEHETK
                5 REPORTER, REPORTER+
                6 SAATEVIGAD BBC MOODI
                7 AKTUAALNE KAAMERA
                8 TARTU MARATONI FINISH
                9 PAAR
                10 VEIKKO TÄÄRI SUUSAPÄEVIKUD

                maratoni finišit vaatas 170000 inimest, Tääri 163000 inimest. Tääri asja eest teen endale pika pai

                kes veel ei tea, siis Tääri kõiki suusapäevikuid saab vaadata siit: http://sport.err.ee/suusk.php?0585208

                Veerpalu sõidu kohta veel infot pole. Tuleb E või T.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SDK Vaata postitust
                  Ja määrdemehed ei jäänud ilma Verpa tänuavaldustest no-wax suuskade ettevalmistamisel. Ma ei tea suusatamisest ikka mitte midagi.
                  Libisemisosa tuleb ju ikka ette valmistada(parafiin+pulber).Ning vähemtähtis pole ka suusavalik.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    heh ja selgeks tuleb ka enne teha kumb parem on kas wax või no wax. selleks tuleb osad suusad siiski määrida....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                      maratoni finišit vaatas 170000 inimest, Tääri 163000 inimest. Tääri asja eest teen endale pika pai
                      Ei taha küll sinu rõõmu rikkuda, aga kas sa ei leia, et see Tääri suusapäevik on seal sees pigem sellepärast, et rahvas krutib kanali ette juba ennem kui algab oodatav saade/ülekanne vms. Ka mina juhtusin seda vaatama siin hiljuti, oodades mingit muud saadet või asja.
                      Sama seis ilmselt ju ka selle BBC saatevigadega :P

                      Aga muidu tore vaatamine muidugi see Tääri suusapäevik Heli poole pealt aga seda, et üks lugu mis seal mängis (üks ja sama oligi koguaeg) on vist spordisaadetes üks enim kasutatutest
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        zaz, sul õigus, esialgu ta seal olema ei pidanud. pidi olema päev varem ETV2s.

                        aga lihtsalt number oli üllatav.

                        millist lugu mõtled? ilmselt olen ise seda siis korduvalt varem kasutanud

                        Kommentaar


                          Täitsa perses, vabatehnika poole peal on Andrus hetkel 1.!
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Ja esikoha sai Northug, teine Söedergren ning kolmas Di Centa.
                            AVP 19-s või 20-s, fotofiniš. Mae 37.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -thierry-
                              No teates võiks teha nii, et Mae esimene vahetus, Veerpalu teine ja siis oleksime 2 vahetust pildis ilusasti!
                              et nagu oleme kaks vahetust pildil ja kolmandaga langeme ei tea kuhu ja viimases rehemaa lihtsalt longib finisisse kuna nkn midagi pole teha enam?

                              mina paneks kas kokk või kärp esimesse vahetusse, teise veerpalu(lootes, et vahe üüratu suureks ei lähe esimeses vahetuses)siis Veerpalu sõidab eest teistel, mae vabatehnikas hoiab kohta nii kuis saab ja kui grupp saab kätte, siis maha ei jää ja rehemaa hoiab end grupis ja lõpus vajutab.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Ma paneks Veerpalu esimesse vahetusse ja käsiks tal teistel eest ära sõita ja kõigile teistele meeskondadele ringiga pähe teha. Kõik meeskonnad peale Eesti peaks kõrvale astuma ja Eesti oleks maailmameister!!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X