320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda,et Aivar 3.-ndast vahetusest kolmandana oleks tulnud,tõestab ka aegade võrdlus,kuid eespool sõites,oleks olnud võimalus veelgi paremale ajale...ja siis Kümmeli Pets rajale.Jaah,Alaveril on õigus - pakuti kandikul head kohta!!

    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      See mees siin oma arvamusega on täiesti õigel teel.Ei ole Alaverist kogu meeskonna kokku panijat.Hea liigutus oli Mae ja Veerpalu klassikaks,kuid raudkindlalt oleks Zimmi tulnud kolmandat sõitma panna,eriti magusalt oleks Kattilakoski ja Goering ees olnud.Aivar oli täna selline,et uisus liidritele palju ei kaotanud ja keskmikke võitis.See tähendab,et Eesti oleks viimast vahetust kindlalt liidrite seas alustanud.Usun,et Rehemaa oleks kasutanud ka Hofstad'i vedamisabi.Ja vihase-näljase võitlejana Kümmel viimast sõitma,kel oli tõestada,et ta sprinditeatest välja jäeti.Kokk on rohkem 30km-50km sõitja,see on ammu selge(hetkeseisuga muidugi ka mitte seda,võib ehk Udamile Haanja maratonil hea õnne korral konkurentsi pakkuda)...Aga maestro Alaver seda kahjuks täna läbi ei näinud.Õppetund tallegi.
      krt ka mina olin selle poolt et proovitakse kümmelit.usun et sel etapil oleks kokk võideld võrdne võrdsega näiteks austraalia ja suurb... a
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        No kuramus, mul hakkab ETV suusalembesus närvidele käima. ETV pealt näidatakse kõiki suusatamise MK etappe, aga MMi suusahüppe teist vooru ei näidata isegi ETV2 pealt, sest nad ei raatsi ühte lastesaadet ära jätta (olgugi et seekord olid nad oraaklid ja teine voor katkestati). Mingi Rõbinski tänavasprindi MK etapi pärast võib kasvõi uudised ära jätta.

        Miks üleüldse on kõik alad peale suusatamise suunatud ETV2 peale? Meil on lootustandvad kahevõistlejad, kes teevad väga head etteastet ja nemadki ei teeni põhikanali tähelepanu. See on huvitav arvamus ETV juhtkonnas, et murdmaasuusatamine on tähtsaim talispordiala ja teised talispordialad on tähtsusetud selle kõrval. Kalkun ka imestas "tohoh, suusahüpetel on rohkem publikut, kui suusaraja ääres". See on normaalne nähtus. Kust meil üldse saaks suusahüppajaid ja laskesuusatajaid peale kasvada, kui noored ei näe neid alasid?

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          No kuramus, mul hakkab ETV suusalembesus närvidele käima. ETV pealt näidatakse kõiki suusatamise MK etappe, aga MMi suusahüppe teist vooru ei näidata isegi ETV2 pealt, sest nad ei raatsi ühte lastesaadet ära jätta (olgugi et seekord olid nad oraaklid ja teine voor katkestati). Mingi Rõbinski tänavasprindi MK etapi pärast võib kasvõi uudised ära jätta.

          Miks üleüldse on kõik alad peale suusatamise suunatud ETV2 peale? Meil on lootustandvad kahevõistlejad, kes teevad väga head etteastet ja nemadki ei teeni põhikanali tähelepanu. See on huvitav arvamus ETV juhtkonnas, et murdmaasuusatamine on tähtsaim talispordiala ja teised talispordialad on tähtsusetud selle kõrval. Kalkun ka imestas "tohoh, suusahüpetel on rohkem publikut, kui suusaraja ääres". See on normaalne nähtus. Kust meil üldse saaks suusahüppajaid ja laskesuusatajaid peale kasvada, kui noored ei näe neid alasid?
          eika,toetan sind 100 prossuliselt,mul säärane sant tunne et suusatamise juures tikteerib ikka see et ikkagi meie mehed tipus.minu õnn on see et näen etv2 aga paljud kes ei näe on paljust heast ilma jäänud.etv-l on arenguruumi aga ma ei imestaks kui varsti minnakse meie lemmiku jalgpalli kallale kus keset mängu hakkaksid ak uudised
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            suusahüpetes 2. vooru ju ei peetud täna?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Teist vooru alustati kaks korda, aga midagi nendest välja ei tulnud, sest ilmaolud olid perses. Pooled mehed said siiski kolm korda mäest alla hüpata.

              Kommentaar


                Kõik hüppevõistulused on seal mõnusad naljanumbrid olnud. On üldse mõni võistlus peetud ära ilma mingisuguste segavate viperdusteta?

                Hüpped ja kahevõistlus naasevad peakanalisse arvatavasti kohe, kui seal ka eestlased konkurentsi suudavad pakkuda. Tähtsad ninad praeguse kahevõistlusekoondise head minekut ette ei osanud ennustada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  No kuramus, mul hakkab ETV suusalembesus närvidele käima. ETV pealt näidatakse kõiki suusatamise MK etappe, aga MMi suusahüppe teist vooru ei näidata isegi ETV2 pealt, sest nad ei raatsi ühte lastesaadet ära jätta (olgugi et seekord olid nad oraaklid ja teine voor katkestati). Mingi Rõbinski tänavasprindi MK etapi pärast võib kasvõi uudised ära jätta.

                  Miks üleüldse on kõik alad peale suusatamise suunatud ETV2 peale? Meil on lootustandvad kahevõistlejad, kes teevad väga head etteastet ja nemadki ei teeni põhikanali tähelepanu. See on huvitav arvamus ETV juhtkonnas, et murdmaasuusatamine on tähtsaim talispordiala ja teised talispordialad on tähtsusetud selle kõrval. Kalkun ka imestas "tohoh, suusahüpetel on rohkem publikut, kui suusaraja ääres". See on normaalne nähtus. Kust meil üldse saaks suusahüppajaid ja laskesuusatajaid peale kasvada, kui noored ei näe neid alasid?
                  Eks ikka näidatakse sõite, kus meil rohkem lootusi on. Ega naiste murdmaa MK etappe ka ju ei näita tavaliselt ja kes oskas seda arvata ,et meie kahevõistlejatel järsku nii hästi minema hakkab.

                  Kommentaar


                    arvestage et kui ässad lõpetavad ja rehemaa ei suudaks norm tulemusi näidata siis kaob etv-st suustamine
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      etv-l on arenguruumi aga ma ei imestaks kui varsti minnakse meie lemmiku jalgpalli kallale kus keset mängu hakkaksid ak uudised
                      2000 oli see ju täiesti olemas. Eestis ei mindud tollal üle suveajale ja EM-i õhtune mäng algas seega kell 20:45. Loomulikult pidid kell 21:00 AK uudised tulema ja igal õhtul jäi 15 minutit mängust näitamata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Eks ikka näidatakse sõite, kus meil rohkem lootusi on. Ega naiste murdmaa MK etappe ka ju ei näita tavaliselt ja kes oskas seda arvata ,et meie kahevõistlejatel järsku nii hästi minema hakkab.
                        Ma saan aru, et näitamisväärsed alad on ainult suusatamine, judo, kahepaat, kettaheide ja korvpall. Muud alad on tähtsusetud. Aga kui ühte MMi ala (=loe suusahüppeid), ei taheta näidata isegi ETV2s, siis on minu meelest midagi väga valesti.

                        Ja Eveli Saue võimalused MK etapil esikolmikusse (esikuuikusse) saada on võrdväärsed meie suusasprinterite vastavate võimalustega. Kuid siiski pean ma nädalas mitu korda kuulama Lembitu Kuuset ütlemas "kahjuks meie sportlased seekord edasi ei pääsenud" ja laskesuusatamist vaatama pisikeselt ekraanilt internetist või Eurospordilt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ma saan aru, et näitamisväärsed alad on ainult suusatamine, judo, kahepaat, kettaheide ja korvpall. Muud alad on tähtsusetud. Aga kui ühte MMi ala (=loe suusahüppeid), ei taheta näidata isegi ETV2s, siis on minu meelest midagi väga valesti.
                          Suusahüppeid võiks tõesti näidata MM-il aga ju siis hoitakse just sealt kokku, kuna Eestlasi seal vist üldse ei võistle... Pole päris asjaga kursis. Kahevõistlust ETV2 oleks võinud siiski paralleelselt ka ETV-ga näidata.

                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ja Eveli Saue võimalused MK etapil esikolmikusse (esikuuikusse) saada on võrdväärsed meie suusasprinterite vastavate võimalustega. Kuid siiski pean ma nädalas mitu korda kuulama Lembitu Kuuset ütlemas "kahjuks meie sportlased seekord edasi ei pääsenud" ja laskesuusatamist vaatama pisikeselt ekraanilt internetist või Eurospordilt.
                          Viimasel ajal pole siiski tal ju isegi 30 parema hulka tihti asja. Arvatavasti hakkataks ka näitama, kui ta stabiilselt esikümnesse ja heal päeval esikolmikusse sõidaks. Kui saaks selle ala ka Eestise siis aitaks see kindalt kaasa. Tuleb vist rahul olla ,et üldse MM-i näidati.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            2000 oli see ju täiesti olemas. Eestis ei mindud tollal üle suveajale ja EM-i õhtune mäng algas seega kell 20:45. Loomulikult pidid kell 21:00 AK uudised tulema ja igal õhtul jäi 15 minutit mängust näitamata.
                            See on see, kui Nõukogude Liidu aegsed inimesed on kanali eesotsas. Vremjagi algasuaega 21.00 ei kõigutanud mitte miski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Suusahüppeid võiks tõesti näidata MM-il aga ju siis hoitakse just sealt kokku, kuna Eestlasi seal vist üldse ei võistle... Pole päris asjaga kursis. Kahevõistlust ETV2 oleks võinud siiski paralleelselt ka ETV-ga näidata.
                              Ei-ei, hüppeid näidati. Aga teine voor lükati edasi 15 minutit ja seepeale öeldi, et tulemused saate teada õhtuses kokkuvõttes. See poleks ju tükki neil küljest ära võtnud, kui oleks 15 minutit oodatud ja üks lastesaade ära jäetud. See on siiski MM, mitte suvaline MK etapp.

                              Tegelt on vist meelehärmi põhjus ka selles, et Jens Salumäe on kuradima hea abikommentaator ja esimest korda kannatas suusahüppeid ka Eesti telekanalilt vaadata. Isegi Kristjan Kalkun, kes nägi suusahüppeid arvatavasti teist korda elus, ei suutnud oma asjatundmatu mölaga mind Soome kanalile hirmutada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust



                                Viimasel ajal pole siiski tal ju isegi 30 parema hulka tihti asja. Arvatavasti hakkataks ka näitama, kui ta stabiilselt esikümnesse ja heal päeval esikolmikusse sõidaks. Kui saaks selle ala ka Eestise siis aitaks see kindalt kaasa. Tuleb vist rahul olla ,et üldse MM-i näidati.
                                no laskesuusatamine on lihtsalt niivõrd ettearvamatu ala, et isegi Neuner ja teised suured kalad võivad vabalt olla ühel päeval ka alles 40. kohal. Muudel aladel sellist loteriid ei ole ju kusagil.
                                suusahüppeid aga on mõtet võib olla siis näidata rohkem ,kui meil on rohkem kui 1 mees kvalifikatsioonis.
                                muide siin Portugalis meedias üldse ei kajastata talialasid. ja mõnes mõttes ju õigus- pole ju kedagi võistlustules. ainuke variant on siin eurosport ja rahvusvaheline meedia. eks sama asi ka Eestis ja see on normaalne.

                                ja ega Hispaanias parem seis pole. vaadake näiteks Marca netiväljaannet ja Libereci kohta pole ühtegi uudist. küll aga räägitakse seal mäesuusatamisest ja muudest asjadest
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X