320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    no see oli ikka tõeline taktika,mees on grupis ja keset sõitu vajutab piduri täiega põhja.eestlased kardavad nagu midagi
    Võita kardavad

    Kommentaar


      Dario Cologna krooniti Itaalias MK-sarja üldvõitjaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Oljjja Vaata postitust
        Dario Cologna krooniti Itaalias MK-sarja üldvõitjaks.
        Falun nagu rohkem Rootsis ju..
        FC Flora

        Kommentaar


          Ja Kokk taas otsustas ,et ei sõida
          Tal äkki Rahnu sündroom.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ja Kokk taas otsustas ,et ei sõida
            Tal äkki Rahnu sündroom.
            peab bordelli?
            b-day

            Kommentaar


              Algselt postitas kala2 Vaata postitust
              peab bordelli?
              Seda nüüd mitte (vist) aga võiks ikka proovida mõnelgi võistlusel võistelda kuhu teda kaasa veetud on.

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Falun nagu rohkem Rootsis ju..
                On jah Rootsi, ma copysin selle etvspordist, seal oli järelikult valesti

                Justyna Kowalczyk kerkis naiste MK-sarja üldvõitjaks.

                Kommentaar


                  Pean tunnistama, et olen Pulleritsuga (ja ka mõnede tema artikli kommenteerijatega) nõus.

                  Sel talvel, kui Andrus Veerpalu on tulnud taas maailmameistriks ja kerkinud tiitlivõitude poolest maailma viimase kümnendi edukaimaks suusatajaks, on kerge ununema, et kogu selle kümnendi on Eesti lootus ja õnn tuginenud just Veerpalule, veidi vähem ka Jaak Maele.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    minu arust võiks Eestis teha üldse sellise tipp suusatajate tootmise "aparaadi" ,et noored suusatajad kuni 26 eluaastat võiks treenid Smiguni käe all.. ja üle selle võiks minna juba Alaveri käe alla.. Mulle juba pikka aega tundunud ,et Alaver ei saa hakkama noorte suusatajate treenimisega.. talle on vaja kogenud sportlasi.. keda ta oskab õigeks ajaks vormi viia.. Alaver pole tootja ta on vormistaja.. Šmigun aga on tootja.. mitte niiväga vormistaja.. Selline oleks minu nägemus

                    Kommentaar


                      Tegelikult on mõned mehed juba noorest peast treeningutega ende üle töötanud ja seeläbi allakäike pidanud tegema,mõni kõvem spetsialist kuuluks koondisesse veel igaljuhul ära.
                      Mõne mehe puhul on aga üldse ime et niikaugelegi on jõutud ja nähes et siit enam suurt midagi püüda pole peaks ise piisavalt mõistust olema et leppida mõni aste allakukkumise ja prioriteetide muutmise kasuks otsustada.

                      Kommentaar


                        Mina ootaks tagasi Erki Jallaid, kes tõesti oli andekas vend aga mingi imelik haigus oli tal ja 3-4 aastat polnud temast midagi kuulda. See aasta tuli aga tagasi ja võitis Eesti meistrivõistlustel koos Saarepuuga paarissprindi pronksi. Parim koht Jallail oli MK sprindis viies koht. Siis veel sõideti vana reegli järgi, kus 4 esimest olid finaalis.

                        Kommentaar




                          Samalajal kui teised mehed juba lõdva M-iga liugu lasevad on Kümmel järsku heas vormis ja nii on minu teada ka varemgi olnud,siit oleks järgmine aasta midagi parandada vaja et oma vormi ikka õigeks ajastada

                          Kommentaar


                            Eks teistel ka vorm langeb.

                            Kommentaar


                              Tundub et aastate pikkune rassimine ja ka vanus hakkab lõpuks tundma andma : http://www.epl.ee/artikkel/479743

                              Kommentaar


                                Kokk on vist nüüd üldse eratreeneri käeall (šmigun?). Alaver kipub nooremaid ära küpsetama sama kavaga, mida Veerpalu ja Mae teevad. Rehemaa on hea näide, kes nüüd on šmiguni juhendamisel treenimas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X