320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meeletult suured vahed, Kaija kaotas võitjale pea 15 sekiga. Samas biathloni vaadates sai Sloveenias valitsevatest tingimustest aimu, hullem lumetorm. Võidab see kes kõige rohkem tahab täna, seega võimalused on head.

    Kust muidu meeste tulemused välja õngitsesid?

    edit: ahha sain. Ehk polnud ikka määre see.

    Kommentaar


      Tõesti mingit muutust oleks vaja, kurat teist etappi järjest ei saa ükski meessprinter edasi.
      laskesuusatamine oli päris huvitav - tundub, et Neuner tagasi tippus ja Lehtla tegi ka väga kena sõidu üle pika aja.

      Kommentaar


        No ei sobi see klassikaline stiil meite sprindimeestele

        Sattusin Yle pealt ETV peale kogemata, mida need kaks ätti mingist Mariti uuest rohust rääksid? mis rohi, mis eriluba?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Sattusin Yle pealt ETV peale kogemata, mida need kaks ätti mingist Mariti uuest rohust rääksid? mis rohi, mis eriluba?
          Loe siit!!

          Kommentaar


            Saarepuu aeg kvalifikatsioonis oli aeglasem kui Kowalczykil teramaeivõi
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Saarepuu aeg kvalifikatsioonis oli aeglasem kui Kowalczykil teramaeivõi
              Distantsi pikkus pole ju sama
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Samamoodi on rajaprofiil erinev tavaliselt, meestel on tõus reeglina ikka pisut rängem.
                Distantsi vahe oli sel rajal 100 m.

                Kommentaar


                  Sorry kutid, kodukalt vaadates olid mõlemad distantsid 1.0km ja telepildis ma ka raja erinevust ei täheldanud. Ju siis oli rada ikkagi teistsugune.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    Sorry kutid, kodukalt vaadates olid mõlemad distantsid 1.0km ja telepildis ma ka raja erinevust ei täheldanud. Ju siis oli rada ikkagi teistsugune.
                    Mis kodukat sa vaatad? Fis-i kodukal on selgelt distantsi pikkused 1,5 ja 1,4

                    Muide täna saab ilmselt ise ka rajale tuisata

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      Muide täna saab ilmselt ise ka rajale tuisata
                      sama siin, vaatab võistluse ära ja kohe õue suuskama.

                      Kommentaar


                        Saarinen torgatakse finishis läbi arvatavasti. Kollane kaart on nohu, tegelt võiks lõpuajale mingi minuti otsa keevitada
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Saarinen sai disklahvi. smigun viies

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            Mis kodukat sa vaatad? Fis-i kodukal on selgelt distantsi pikkused 1,5 ja 1,4
                            Siis kui ma vaatasin, siis olid küll mõlemad 1,0. Ah, las ta olla, minu paha!
                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Saarinen torgatakse finishis läbi arvatavasti. Kollane kaart on nohu, tegelt võiks lõpuajale mingi minuti otsa keevitada
                            Alguses tundus see Saarinen-Majdic olukord natuke hullem, aga kordusest jäi mulle mulje, et otseselt Saarinen suuskadele ei keeranud peale. Majdic tuli liiga suure hooga ja sõitis sisse.
                            Absoluutselt ei õigusta Saarineni, aga üle "kollase kaardi" ei tohiks küll midagi tulla. Eks näis!

                            E: Ok, natuke karm otsus mu arust!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              16,1 km: 1. Angerer, 2. Legkov +0,6, 3. Vittoz +1,2 ... 11. Veerpalu +3,6, 38. Mae +57,4
                              Keegi üldse viitsib seda klounaadi vaadata ka?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Keegi üldse viitsib seda klounaadi vaadata ka?
                                Ega siin midagi muud öelda pole:Veerpalu on kõva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X