320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    no minu jaoks on neid sigadusi veelgi, näiteks pikad individuaaldistantsid meestele( 30km, 50km). Need ühistardid olid algus huvitavad, enam ei paku pinget, lõpuks tuleb mingi sprinter ja tõmbab distantsimeestele koti pähe.
    Keda sa sprinterite all silmas pead? Northug kindlasti pole ainult sprinter.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Keda sa sprinterite all silmas pead? Northug kindlasti pole ainult sprinter.
      Noh natuke liialdasin sprinterite osas ja ei mõelnud üldsegi seda hooaega ainult. Aga mõte oli selline, et kes muidu üksi ei suuda võidule sõita, siis grupis kannatab ära ja finishis paneb lõpuspurdiga asja maksma. See mulle kõige vähem asja juures meeldibki, et need kes varem piruka juures olid, siis neil pole enam erilist lootustki.
      Aga saan aru et oli vaja hakata midagi uut pakkuma ja reitinguid tõstma-hoidma.
      AILTON

      Kommentaar


        kusjuures ma ei saa aru mille arvelt need reitingud tõusevad - sprint on uuendusena ülihästi õnnestunud, kuid mis selles põnevat on kui 50 tegelast üksteisel suusakeppe sätivad?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          mis sprint see 1,2-1,4 km ikka on. Lasku pikal sirgel 500-700 m paaris tuisata ja tulevad suusa Usain`id ka välja
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Sel juhul oleks meie sportlastel isegi lootust (Jallai,Saarepuu)
            Tegelikult muudab selline pushimine meeste vahel ala just pigem atraktiivsemaks, tugevaim jääb ellu.

            Kommentaar


              Sprindi vastu pole mul midagi, aga 50 (või 30) ühisstardist on vaataja jaoks üliigav võistlus. Me võime ju unistada sellest kuidas Veerpalu teistel poolel maal eest ära sõidab, aga reaalses elus selliseid asju ei juhtu. Või juhtus seni kuni ringi sõitsid taolised dopingut otsast otsani täis topitud üliinimesed nagu Mühlegg, aga enam mitte.
              Tänapäeval loksutakse 47 km pundis ja siis vaadatakse, kes kõige kiiremini lõpetab.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Sprindi vastu pole mul midagi, aga 50 (või 30) ühisstardist on vaataja jaoks üliigav võistlus. Me võime ju unistada sellest kuidas Veerpalu teistel poolel maal eest ära sõidab, aga reaalses elus selliseid asju ei juhtu. Või juhtus seni kuni ringi sõitsid taolised dopingut otsast otsani täis topitud üliinimesed nagu Mühlegg, aga enam mitte.
                Tänapäeval loksutakse 47 km pundis ja siis vaadatakse, kes kõige kiiremini lõpetab.
                Veerpalu on avalikult välja öelnud, et üritab sellele reaalsusele Vancouveris lõpu teha. Näis, kas õnnestub. Keeruline ilm oleks ehk eelduseks.

                Muidugi, tegelt on jutt õige, et sõit igav. Korra lasti Raul Olle ka teadmatusest Vasaloppetil ära, enam pole sellist asja juhtunud. Olümpial aga teatakse üksteist liigagi hästi.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                  Veerpalu on avalikult välja öelnud, et üritab sellele reaalsusele Vancouveris lõpu teha. Näis, kas õnnestub. Keeruline ilm oleks ehk eelduseks.
                  Oleneb mis mõttes keeruline ilm. Lumesaju korral täidaks liider lumesaha ametit ja eest ära saada pole mitte mingit lootust.

                  Kommentaar


                    Ma loodan ,et Andrus vaatas tänast sõitu :P

                    Kommentaar


                      See oli lihtsalt hull sõit! Bauer seebiks!
                      AILTON

                      Kommentaar


                        bauer tegi küll hullu sõidu aga kui ta esimesena tõusu lõppu jõuaks oleks ta selline kapsas et olümpial võitleks ta 60 hulka pääsemise nimel.

                        Kommentaar


                          Vaatasin täna Yle2 pealt Liberenci maratoni kokkuvõtet (50 kilti), kus Veerpalu jäi kuuendaks ja Mae 13ndaks, ja tekkis kahtlus, et kuidas meie mehed küll olümpial kavatsevad konkurentsis püsida, kui nad saavad ka juba ammu pensil oleva Alsgaardi käest kaela. Mae kaotus oli veel eriti hurmuäratav, ligi kaks minutit.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                            bauer tegi küll hullu sõidu aga kui ta esimesena tõusu lõppu jõuaks oleks ta selline kapsas et olümpial võitleks ta 60 hulka pääsemise nimel.
                            Ila!
                            Miks see Bauer siis nii nõrgake on ja erand teiste tippsuusatajate hulgas, et ei jõua isegi 35 päevaga taastuda?
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Bauer oli nii kõva vend lõpus, et ei viasnud üldse väsimusest pikali ja tervitas hoopis finišisse tulevaid surmväsinud konkurente. Tundus ,et vana oleks võinud veel ühe sellise distantsi vabalt ära sõita.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Vaatasin täna Yle2 pealt Liberenci maratoni kokkuvõtet (50 kilti), kus Veerpalu jäi kuuendaks ja Mae 13ndaks, ja tekkis kahtlus, et kuidas meie mehed küll olümpial kavatsevad konkurentsis püsida, kui nad saavad ka juba ammu pensil oleva Alsgaardi käest kaela. Mae kaotus oli veel eriti hurmuäratav, ligi kaks minutit.
                                Maelt ei tasu tõesti sel aastal midagi loota.. ületrenn rikkus ta hooaja..olen suht kindel... aga Veerpalu kohta ütleks nii palju ,et need pensil olevad norra suusatajad ei ole mingid hädad.. nad ju peavad samamoodi tegema kõvasti trenni ,et maratoni meestega konkurentsis püsida.. olen üsna kindel ,et paljud neist põhidistantsi sõitjatest kaotaksid sealsele esikolmikule

                                Kommentaar

                                Working...
                                X