320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alsgaard kannatas grupis ära ja lõpuspurt oli tema trump juba mittepensionär olles. Karta on, et Veerpalu olümpiasõit läheb samas stiilis - grupi eesotsas, aga medalitelt siiski väljas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Alsgaard kannatas grupis ära ja lõpuspurt oli tema trump juba mittepensionär olles. Karta on, et Veerpalu olümpiasõit läheb samas stiilis - grupi eesotsas, aga medalitelt siiski väljas.
      Veerpalu oli tegelt neljamehelisest grupist lõpus natukene maha jäänud, kuid finišiks sai natukene lähemale.

      Kommentaar


        Veerpalu intervjuu Vikerraadiole

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Ila!
          Miks see Bauer siis nii nõrgake on ja erand teiste tippsuusatajate hulgas, et ei jõua isegi 35 päevaga taastuda?
          Vaata tema tulemusi suurvõistlustel.
          Pole just palju ette näidata.

          Nõrgake ta vaevalt on, aga üsna palju paugutanud enne tippvõistlust ja siis kui kulminatsioon käes, siis ...


          Pean tunnistama, et sarnaselt varasematele aastatele, ma tema peale ka Vancouveris panustama ei hakka.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Bauer on just enam-vähem õigel ajal vormi jõudmas. Eile ja täna oli ta küll ülivõimas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Vaata tema tulemusi suurvõistlustel.
              Pole just palju ette näidata.

              Nõrgake ta vaevalt on, aga üsna palju paugutanud enne tippvõistlust ja siis kui kulminatsioon käes, siis ...
              .
              Olümpia hõbe ja MM hõbe ja mõlemad korrad teadagi kelle järel.
              Pole midagi kellegi meelest sis las ta olla aga väide 60 kohtade peale oli ikka räme liialdus.
              Selge on ka see, et hooaja alguses ei teinud ta mdagi aga nüüd hakkab pildile tulema ja väga võimsalt. Ma oleks ka rahul kui ta olümpiaks kustuks, samas oleks Veerpalul just Bauerist kasu, et lõpumehi küpsetada ja siis eest ära sõita koos
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Bauer on just enam-vähem õigel ajal vormi jõudmas. Eile ja täna oli ta küll ülivõimas.
                Selle tema sisuliselt ainsa mõeldava distantsini veel üsna palju aega. Arvestades seda, et tippvorm väga pikalt ei kesta, siis äkki natuke vara olla ülivõimas?


                Algselt postitas Marcello
                Olümpia hõbe ja MM hõbe ja mõlemad korrad teadagi kelle järel.
                Pole midagi kellegi meelest sis las ta olla aga väide 60 kohtade peale oli ikka räme liialdus.
                Millisest minu lauseosast sa lugesid välja sellise väite?
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Noh suured suusaspetsid ,kas keegi teist ennast nädalavahetusel Otepääle lohistab?
                  Kui siis tulge Supporter Grupi punasest telgist läbi mis asub kohe staadioni väravatest sisse tulles vasakut kätt ma müün teile odavalt mõne pasuna ,et saaksite seda puhudes kogu suusamaailmale tõestada ,kui kõva suusamaa me oleme
                  Ja kuse Lempsi käest saate samuti kiita.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Millisest minu lauseosast sa lugesid välja sellise väite?
                    Sa ikka loed teisi komme ka enne kui sõna võtad?

                    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                    bauer tegi küll hullu sõidu aga kui ta esimesena tõusu lõppu jõuaks oleks ta selline kapsas et olümpial võitleks ta 60 hulka pääsemise nimel.
                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Noh suured suusaspetsid ,kas keegi teist ennast nädalavahetusel Otepääle lohistab?
                    .
                    Pasunad ja lemps on pohh, sõpradega on traditsiooniks kujunenud sel ajal põhja lätis möllata. Seega olen kohal.
                    Raivo-saun 20 km eemal on siiani jõus, võlli õde ka kohal
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      nii suusasõbrad, kes pole veel näinud, siis siin on uus osa Tääri suusapäevikutest. seekord on peakangelaseks aga sisuliselt algaja Tarmo Tiisler (Vikerraadio spordireporter). on nii huumorit kui ka asjalikke nõuandeid (eelkõige klassikalises tehnikas).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        nii suusasõbrad, kes pole veel näinud, siis siin on uus osa Tääri suusapäevikutest. seekord on peakangelaseks aga sisuliselt algaja Tarmo Tiisler (Vikerraadio spordireporter). on nii huumorit kui ka asjalikke nõuandeid (eelkõige klassikalises tehnikas).

                        http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9183
                        ma vaatasin, et keegi Hr.Silm on asjajuures osaline
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          ma vaatasin, et keegi Hr.Silm on asjajuures osaline
                          ah on jah mingi mõtetu tüüp seal

                          Kommentaar


                            raul olle suuski pidi kuulujärgi tassima vist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              raul olle suuski pidi kuulujärgi tassima vist.
                              ja vajadusel ka kaameramehe statiivi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Sa ikka loed teisi komme ka enne kui sõna võtad?
                                Tsiteerid mind, aga tegelikult kommenteerid mingi krissu või kelle iganes väidet?
                                Ma oletan, et sa siiski tead mida tähendab tsiteerimine, mistõttu tekib küsimus, et miks kurat on minu kommentaari tsiteerides vajadus vastata kellegi suvalisele kommentaarile? Siin ei puutu ju asjasse see, kas mina loen varasemaid kommentaare või mitte.


                                Täna oli Eesti Päevalehes hea ülevaade sellest, kui hästi on Tour de Ski võitjad osalenud vastava aasta tiitlivõistlustel. Baueri eelmise võidu aastal tiitlivõistlust ei toimunud, seega on tal nüüd võimalus teha ajalugu ja saada esimese tuurivõitjana tiitlivõistluste kuldmedal.
                                Nagu varem mainitud, siis mina sellele muidugi ei panusta, aga ei arva ka, et Bauer nüüd nii läbi on, et 60. koha saab.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X