320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Fredrikssone ma enam nii kõrgelt ei hindaks. Heal päeval kulgevad seal 30 parema seas.



    Neil pole eriti tipptasemel sprintereid. Josef Wenzel siin paar hooaeg tagasi võitis Düsseödorfis, kuid temagi on ära kadunud.
    Põhimõtteliselt olid kõik parimadkohal - Northugi nüüd mingiks klassikasprinditipuks küll pidada ei saa - ei tahaks uskuda, et võistleb olümpial. Vennad Pasinid ei ole ka just kõige teravamad klassikas - nii, et põhimõtteliselt olid tugevamatest puudu vaid Cologna ja siis mõned Norra mehed kuigi Võlegshanin ja Angerer on ka päris võimsad rasketel radadel.
    Kümmel ja Einaste olid küll tublid. Kas Eesti sai nüüd endale selle 12. koha?
    Kuigi naiste teatevõistkonna panek oleks suht mõttetu ning keda 4. sprinterina vancouverisse saata. Hetkel võiks saata 5. tavameest 4. naist ja 3 sprinterit ja 4. mehena võiks Rehemaa sprindile välja minna.
    5 distantsi peaks ta küll ära kannatama ja pigem saab ta parema koha sprindis kui 50. klassikas lisaks selelle on Kokka ja Kärbi trump just maraton. Rõbinskis peaks ju ka veel sprint olema - uisus vist, arvatavasti seal nii palju tippe pole kui Otepää sprindis osales kuid Teppan ja Simolantser võivad hea sõidu korral ka olumpiakoha lunastada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      Opereeritud Rotchev ka võib-olla ja teine Larsson, aga muidu olid kõik tasemel vennad kohal.

      E: Fredrikssoni vendasid ka vist ei olnud kohal.
      Kes need Fredrikssoni vennad on . Tobiast ja Mathiast mõtled? - nende parim enne on ammu möödas ja Mathias pole ju sprinter, minu teada osales ta väga harva ilma säravate tulemusteta sprindis.

      Kommentaar


        kas yhele härrasmehele mitte ei saatnud rootsi treenerid sõnumi, et teda pole tarvis, mille peale härrasmees ka solvunud oli. või nii vähemalt seda õhtuleht kajastas.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          kas yhele härrasmehele mitte ei saatnud rootsi treenerid sõnumi, et teda pole tarvis, mille peale härrasmees ka solvunud oli. või nii vähemalt seda õhtuleht kajastas.
          Minu mäletamistmööda oli jutt olümpiast. Mathias sai siis selle sms-i.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Minu mäletamistmööda oli jutt olümpiast. Mathias sai siis selle sms-i.
            õhtulehe pealkiri oli, nüüd vaatasin järgi, et mälu kontrollida:Tekstisõnum Mathias Fredrikssonile: sind pole Otepääl vaja, oled koondisest väljas

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              õhtulehe pealkiri oli, nüüd vaatasin järgi, et mälu kontrollida:Tekstisõnum Mathias Fredrikssonile: sind pole Otepääl vaja, oled koondisest väljas
              Selge. Ma uudist ennast vist ei lugenudki. Mäletan ,et pealkirjas oli ,et olümpiale ei pääse.

              Kommentaar


                Väike PILDIGALERII ka tänasest võistluspäevast.
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Sõbrad, kel jäi Otepää MK ülekannete juures nägemata Veikko Tääri suusapäevikute osa, siis siin ta on. Seekord suusatab Täär koos Jaanus Teppaniga.

                  See siis esimene tõsiselt talvine osa. Võttepäeva hommikul näitas kraadiklaas -27, võttel oli nii -21 Pilt on kohati üliilus ja maagiline

                  Kommentaar


                    Venemaale on ikka vähe sportlasi sõitnud - naisi on homme stardis ainult 34 ja mehi 43, nii et ootaks Eestlastelt häid kohti.

                    Kommentaar


                      Simonlatser eesti parimana 12. Veerandfinaalis oli täitsa kutu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                        Simonlatser eesti parimana 12. Veerandfinaalis oli täitsa kutu.
                        Pidigi kutu olema kui kõige kiiremast veeranfinaalist neljandana ikka lucky looserina poolfinaali sai
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Hommes siis stardis ainult 25 naist - miks eesti ei või saata kedagi peale - Sellis, Priks, Tammjärv, Pormeister jne - oleks küll nagu keda saata punkte ja kogemusi koguma.

                          Kommentaar


                            25. naisest 12 venelased. Parim koht aga kolmas. võit kowalzykule. sachenbacher-stehle teine.

                            Kommentaar


                              vene mehed said nelik võidu. võitis mingi üllatus mees kelle nimi mul meelde ei tule. sommerfeldt venelaste järel viies.

                              Kommentaar


                                Nii igavaid sõite pole ammu näinud.

                                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                                vene mehed said nelik võidu. võitis mingi üllatus mees kelle nimi mul meelde ei tule. sommerfeldt venelaste järel viies.
                                Artjom Žmurko. Ta tegi ka tegelikult nädal tagasi Otepääl korraliku sõidu 15 km klassikas ja lõpetas üheksandana.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X