320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Lõpuks mõeldakse kaine peaga ja suusatamist sel aastal enam üle ei kanta :

    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=370220
    Mina küll selles midagi toredat ei leia. Parema meelega vaatad siis saadete korduseid? Ma tahaks küll Smiguni, Mae, Rehemaa jt sõitu sellel nädalavahetusel maratonis näha ja minituuri Falunis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mina küll selles midagi toredat ei leia. Parema meelega vaatad siis saadete korduseid? Ma tahaks küll Smiguni, Mae, Rehemaa jt sõitu sellel nädalavahetusel maratonis näha ja minituuri Falunis.
      Mina tahaksin kergejõustiku MM-i näha, aga see on ETV jaoks nurgatagune võistlus. Ja kõigi teiste jaoks ka, v.a YLE.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Mina tahaksin kergejõustiku MM-i näha, aga see on ETV jaoks nurgatagune võistlus. Ja kõigi teiste jaoks ka, v.a YLE.
        Parem on, kui mitte midagi ei näidata?

        Kommentaar


          [ Ma tahaks küll Smiguni, Mae, Rehemaa jt sõitu sellel nädalavahetusel maratonis näha ja minituuri Falunis.[/QUOTE]


          Mul on sinust tõesti kahju, mõeldes vaid millest sa täna ilma jäid .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust


            Mul on sinust tõesti kahju, mõeldes vaid millest sa täna ilma jäid .
            Ei jäänud ma millekst ilma, kuid mõte oli rohkem selles, et hea ,et üldse meie kanalid mingitiki sporti näitavad. Ja muide väga huvitav meest 50 KM oli kuigi eestlased olid kesised.

            Kommentaar


              Mehed jälle feilisid täna vabasprindis ja ükski neist ei pääsenudki 30 parema sekka. Sellele norrakale võiks nüüd küll kinga anda.

              Samas naistest sai Udras 27ndana edasi ja oli ka väga lähedal ,et poolfinaali saada. Vaid 0,1 sekundit jäi puudu, et õnneliku luuserina edasi saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Lõpuks mõeldakse kaine peaga ja suusatamist sel aastal enam üle ei kanta :

                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=370220
                No vanajumal on meie palveid kuulda võtnud.Aga kas Kuuse Lemps jääb nüüd tööta?Kui Veerpalu ja Smiguni mitte arvestada siis tõesti ei ole vaja näidata iga nädal neid ülekandeid kui meie omad kas ei oska või ei taha endast maksimumi anda.Isegi Kaljuveeri suust tuli lõpuks midagi asjaliku,et miks me peame näitama kui Eestlased ei taha või ei viitsi võistlustest osavõtta.Pigem võiks selle raha muudesse ülekannetesse rakendada.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  No vanajumal on meie palveid kuulda võtnud.Aga kas Kuuse Lemps jääb nüüd tööta?Kui Veerpalu ja Smiguni mitte arvestada siis tõesti ei ole vaja näidata iga nädal neid ülekandeid kui meie omad kas ei oska või ei taha endast maksimumi anda.Isegi Kaljuveeri suust tuli lõpuks midagi asjaliku,et miks me peame näitama kui Eestlased ei taha või ei viitsi võistlustest osavõtta.Pigem võiks selle raha muudesse ülekannetesse rakendada.
                  Ega hooaja algul ei tea keegi ette, kus Smigun ja Veerpalu võistlevad. Parem vaatad vanade saadete korduseid, kui oma sportlasi võistlustules?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Ega hooaja algul ei tea keegi ette, kus Smigun ja Veerpalu võistlevad. Parem vaatad vanade saadete korduseid, kui oma sportlasi võistlustules?
                    no on teisigi huvitavaid alasi mida võiks ju näidata.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Arusaamatu hädaldamine. Tuletaks meelde, et nende kolmekümnendate kohtade otsepildis kajastamine läheb ikka mõni sent raha ka maksma, mida praegustes tingimustes on ehk mõistlik mõnda teise kohta paigutada. Niigi on see aastaid ainuke maailmakarikasari olnud, mida nii püsivalt näidatakse, samal ajal kui näiteks kasvõi meie oma koduste vuti-, kossu- või minu poolest kasvõi võrkpallimeistrivõistluste jaoks kuidagi ei jätku.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        no on teisigi huvitavaid alasi mida võiks ju näidata.
                        No näiteks?

                        Tv 14 näita jalgpalli, TV 6 võrku ja VSB näitab jalgpalli ja korvpalli baltiliigat. ETV on Kalev/Cramo idaliiga mängi näidanud.

                        Kommentaar


                          Klassikaproloog: Kiku 18. koht ja Andrus jagas 7ndat kohta Hellneriga. Kahjuks tervet sõitu ei näinud, Eurospordi peale keerasin, kui Northug lõpetas(4. koht).

                          Kommentaar


                            Veerpalu suusavahetuses klassika järel esimene!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Veerpalu suusavahetuses klassika järel esimene!
                              ja vabatehnika järel viimane...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                                ja vabatehnika järel viimane...
                                Möh? Seal oli üle 40 võistleja küll.

                                Klassikas algul vajus mees grupi lõppu, aga 5km peal juba kerkis ettepoole ja 7,5km peal 10 hulgas. enne suusavahetust spurtis oma paaristõugete abil esimeseks. Kuna teine grupp ei olnud kaugel siis ei jäänud ka Veerpalul suurt võimalust säilitada hea koht. Oleks pidanud nagu eelmises suusavahetusega sõidus, 6-7 meheline grupp klassikast eest ära. Vabatehnikas mida edasi seda kaugemale ta jäi. Meie õnneks finišis kukkus üks tüüp, kes Veerpaluga koos tuli ja nii sai ta 30. koha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X