320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas espen Vaata postitust
    Oh Farinelli, pole mõtet nüüd huilgama hakata - laulukoor on meil teisel päeval. Ja mis puutub minu nimesse, siis on see Espen. E-S-P-E-N, kirjutama oled õppinud, nüüd on viimane aega ka lugema õppida. Ära muretse, räägime ülemustega - saad tööd juurde. Ilusaid unenägusid mu grafomaanist ametivend.
    Wow. Toredad suhted kolleegidel. Tore, et neid foorumis aetakse.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Wow. Toredad suhted kolleegidel. Tore, et neid foorumis aetakse.
      tõesti espen(ESPEN) kahju, et sa vähem võimekas oled(ta suudab lõuna ajal rohkem teha, kui sa terve oma tööaja jooksul), aga suhtu oma töökaaslasesse siiski viisakalt(H)

      Kommentaar


        Algselt postitas espen Vaata postitust
        Oh Farinelli, pole mõtet nüüd huilgama hakata - laulukoor on meil teisel päeval. Ja mis puutub minu nimesse, siis on see Espen. E-S-P-E-N, kirjutama oled õppinud, nüüd on viimane aega ka lugema õppida. Ära muretse, räägime ülemustega - saad tööd juurde. Ilusaid unenägusid mu grafomaanist ametivend.
        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Wow. Toredad suhted kolleegidel. Tore, et neid foorumis aetakse.
        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
        tõesti espen(ESPEN) kahju, et sa vähem võimekas oled(ta suudab lõuna ajal rohkem teha, kui sa terve oma tööaja jooksul), aga suhtu oma töökaaslasesse siiski viisakalt(H)
        Ei tea ausalt öeldes ühtegi Espenit peale Espen Bjervigi ja Espen Harald Bjerke. Kes on see salapärane ametivend, on endiselt saladus.

        Jään uusi ja huvitavaid tööülesandeid ootama, mitte et mul neid ei oleks, aga küllap saab uusi juurde. Olen ennegi nädalavahetustel omast ajast tööl käinud, küllap käin ka edasi, kui vaja on. Suppi jagub

        E-S-P-E-N, (nii tuleb vist kirjutada) kuhu sa oma väiklusega jõuda üritad? Endal ei ole imelik veidi? Aga ma ootan eesnime koos perekonnanimega. Endiselt tahaks teada, kes on kitsementaliteediga tegelane, kes üritab...hmm...vot see jääbki arusaamatuks, mida üritab. Andke keegi vähemalt sellele vastus. Rixxer, Sina kui sotsiaalteaduste magister(vähemalt), äkki annad hinnangu. Minu baka ja analüüsivõime annab ainsaks tulemuseks - kellelegi ei meeldi minu aramus suusülekannete kohta ja kuna endal üldpilt puudub ja ei ole ning võimet teiste eriarvamusi aktsepteerida, siis tuleb munadesse üritada lüüa.

        P.S. E-S-P-E-N, vaata, mis kell on postitatud. Kes palju teeb, vähe magab, see palju jõuab. Laulukoor on mul tõesti kolmapäeval ja reedel seal käima ei pea ja kastraat ma ei ole, hetkel on häälerühmaks bariton. BTW, Farinelli oli soololaulja.

        Kommentaar


          ja Triin Ojaste sõitis end veerandfinaalidesse eelviimasene Q kiireim oli Vesna Fabjan
          loodame ka et eesti mehed suudavad korraliku tulemuse teha
          iHala Madrid !

          Kommentaar


            aga Kein Einaste ja Peeter Kümmel juba väljas
            iHala Madrid !

            Kommentaar


              Algselt postitas dwideng Vaata postitust
              Ei tea ausalt öeldes ühtegi Espenit peale Espen Bjervigi ja Espen Harald Bjerke. Kes on see salapärane ametivend, on endiselt saladus.

              Jään uusi ja huvitavaid tööülesandeid ootama, mitte et mul neid ei oleks, aga küllap saab uusi juurde. Olen ennegi nädalavahetustel omast ajast tööl käinud, küllap käin ka edasi, kui vaja on. Suppi jagub

              E-S-P-E-N, (nii tuleb vist kirjutada) kuhu sa oma väiklusega jõuda üritad? Endal ei ole imelik veidi? Aga ma ootan eesnime koos perekonnanimega. Endiselt tahaks teada, kes on kitsementaliteediga tegelane, kes üritab...hmm...vot see jääbki arusaamatuks, mida üritab. Andke keegi vähemalt sellele vastus. Rixxer, Sina kui sotsiaalteaduste magister(vähemalt), äkki annad hinnangu. Minu baka ja analüüsivõime annab ainsaks tulemuseks - kellelegi ei meeldi minu aramus suusülekannete kohta ja kuna endal üldpilt puudub ja ei ole ning võimet teiste eriarvamusi aktsepteerida, siis tuleb munadesse üritada lüüa.

              P.S. E-S-P-E-N, vaata, mis kell on postitatud. Kes palju teeb, vähe magab, see palju jõuab. Laulukoor on mul tõesti kolmapäeval ja reedel seal käima ei pea ja kastraat ma ei ole, hetkel on häälerühmaks bariton. BTW, Farinelli oli soololaulja.
              Noh, kiirelt oma diplomeid kapist välja võttes ja neid nostalgiliselt silmitsedes jõudsin anaalüüsi tulemusel sellistele järldustele: sa sõid ta võileiva kapist, võtsid masinast viimase kohvitilga, ajasid külge tema salajasest silmarõõmust sekretärile, saad ülemusega paremini läbi, pargid auto tema kohale ning suudad kiiremini trükkida. Teada värk.
              Muidugi võib olla ka lihtsam seletus- ta jäi nüüd laulukoorist välja ja peab Kannu pubis karaoket laulmas käima.

              P.S Dwideng- ignore and abort. Ja analüüsivõimet on sul küllaga, ei ole selles kahelnudki ju, lihtsalt maailmavaated võivad ikka lahku minna.
              P.P.S offtopic, I love you!
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                Ei tea ausalt öeldes ühtegi Espenit peale Espen Bjervigi ja Espen Harald Bjerke. Kes on see salapärane ametivend, on endiselt saladus.

                E-S-P-E-N, (nii tuleb vist kirjutada) kuhu sa oma väiklusega jõuda üritad? Endal ei ole imelik veidi? Aga ma ootan eesnime koos perekonnanimega. Endiselt tahaks teada, kes on kitsementaliteediga tegelane, kes üritab...hmm...vot see jääbki arusaamatuks, mida üritab.

                P.S. E-S-P-E-N, vaata, mis kell on postitatud. Kes palju teeb, vähe magab, see palju jõuab. Laulukoor on mul tõesti kolmapäeval ja reedel seal käima ei pea ja kastraat ma ei ole, hetkel on häälerühmaks bariton. BTW, Farinelli oli soololaulja.
                Espen on mu nimi, kui see mingil põhjusel ei meeldi/ei sobi siis võid ju näiteks Kristjaniks kutsuda.

                Kommentaar


                  Kutid, ärge nüüd tülli minge.

                  Kui Levandi Calgary's 88 olümpiapronksi võttis, ütles mul klassijuhatajast matemaatikaõpetaja, kes samuti paljude eestlaste kombel öö läbi üleval oli olnud, et lähme koju, mis me siin ikka viiekesi teoreeme õpime..,väsind ka nagu. Ainult kehaline kasvatus ja bioloogia olid peale selle veel tulla, mille abikaasadest õpetajad teatasid ka, et on haiged, kuigi ma tean, et nad jõid end suurest rõõmust täis üsna kindlalt. Aga Meie Allar oli tubli!

                  Kui sobis uneajast näpistada, siis sobib spordi jaoks kindlalt ka tööajast näpistada! Olge tublid, kotkad!
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Tegelt mis te siis vaidlete,võtke suusad ja minge talve nautima!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Miks läheb Mae jällegist ennast kuskile Tour de Skile lõhkuma, kui Verps mõnuleb kodus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Miks läheb Mae jällegist ennast kuskile Tour de Skile lõhkuma, kui Verps mõnuleb kodus?
                        treeninglaagris on, kodus mõnuled sina.

                        Kommentaar


                          Bajčičák, Kärp, Einaste ja Võlegzanin rajalt maas ja sommide järgi ainult kolm neist hemoglobiini kõrge näidu tõttu. Kärbil lihtsalt kahtlane verepilt...
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            No kurat. Meie mehed kaotavad lõpus parematele juba sisuliselt 40 sekundiga. No täitsa perses. Kuidas on võimalik, et sprinter nagu Simonlatser nii lühikesel distantsil nii palju kaotab?? See peaks olema põhimõtteliselt ainuke etapp, kus ta midagi üldse suudaks. Suusatamine on ikka nii perses kui üldse olla saab.
                            See on täiesti mõeldamatu ju, et näiteks jooksus nii palju kaotada ja mingeid stipendiumeid veel saada alaliidult. Fakk küll.


                            Vastu aasta lõppu tekitatakse veel sitt meeleolu.

                            Kommentaar


                              Kas mõni selline list on olemas, et kus on näiteks kõik mehed ja kõik naised, kes neid MK etappe ikka pidevalt sõidavad ja siis on sorteeritud, et kes "haiged" ja kes mitte
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                                Kas mõni selline list on olemas, et kus on näiteks kõik mehed ja kõik naised, kes neid MK etappe ikka pidevalt sõidavad ja siis on sorteeritud, et kes "haiged" ja kes mitte


                                Üldsielt peaks kontrollitama kõiki, kes näiteks sellisest võistlusest nagu Tour de Ski-st osa võtavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X