320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soomlastel imelik sinine seljas, justkui mingi dünamo mängiks.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Soomlastel imelik sinine seljas, justkui mingi dünamo mängiks.
      Idiootsuste pritsimises ei saa siin keegi sulle vastu.
      Venemaa näiteks mängis särgis kus oli CCCP ja USA ka retro särgis kus nime ei olnud. Võiks nagu kurssi viia enne kui labasusi pritsid.
      Märksõna on-juubeliaasta



      Ja Saku tuleb. Vennad Koivud ühte viisikusse
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Kus siin idiootsus oli? Ole parem vait.

        PS: viimasel ajal ei ole ma pahatahtlikele vastama vaevunud, seekord tegin erandi.

        Kommentaar


          Abiks retrosärkide kohta kurssi viimisel:
          http://www.iihf.com/channels/iihf-wo...e-jerseys.html
          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

          Kommentaar


            Kanada - USA oli väärt heitlus. Niipalju kui ma seda unega võideldes nautida suutsin. Ja Dany Heatley - MM-ide imemees on tagasi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Nägin Kanada - USA heitluse viimast kolmandikku ja seal vahtralehed just väga head mängu ei näidanud. Ühendriiklased tundusid paremad olevat aga nagu Mertaranta ütles, Kanada kasutas oma võimalused kenasti ära ja nii see võit lõpuks ka naabrite käest ära kisuti.
              Viimasel kolmandikul suutsid kanadakad ka kaks ameeriklast ära lõhkuda, üks sai kepiga vastu vahtimist ja teisel juhtus jalaga midagi.

              Kommentaar


                Slovakkia? mida hekki

                Heatley, tõesti supermees MM-idel
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  Idiootsuste pritsimises ei saa siin keegi sulle vastu.
                  Venemaa näiteks mängis särgis kus oli CCCP ja USA ka retro särgis kus nime ei olnud. Võiks nagu kurssi viia enne kui labasusi pritsid.
                  Märksõna on-juubeliaasta



                  Ja Saku tuleb. Vennad Koivud ühte viisikusse
                  Tõenäoliselt ühes viisikus vennad ei mängi
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Canada vs Norra ,kui mängida veel 6 min mäng aga 1:1
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Canada vs Norra ,kui mängida veel 6 min mäng aga 1:1

                      Üllatust siiki ei tulnud Vahtralehe poisid võtsid ikka oma 2:1
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Vaatasin Kanada-Norra esimest kolmandikku ja ega kanadalased vist ei viitsinud eriti pingutada. Norra vv-le muidugi mängu peale kokku tõsised 50 tõrjet.

                        Aga jah, soomlaste esiviisiku ründetrioks kujuneb peltonen-koivu-selänne. Kuna Läti peaks eeldatavasti nõrgem olema, siis hea võimalus viimast lihvi anda ning koosmängu harjutada enne USA ja Kanada mänge.

                        Kommentaar


                          Läti-Soome pärast teist kolmadiku tablool 1:1,Soome on hädas arvuliseülekaalu realiseerimisega ja muidugi elumängu teeb Läti vv
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            oijah
                            Sommid ikka oskavad
                            Aga mu kombo keerab vist Batja poistebänd peesse
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Läti-Soome pärast teist kolmadiku tablool 1:1,Soome on hädas arvuliseülekaalu realiseerimisega ja muidugi elumängu teeb Läti vv

                              Üliraske võit tuli ikka Soomele ära 2:1 võiduvärava viskas Niko Kapanen ja uskumatu mängu Läti vv Masalkis 62 tõrjet Bäkströmi 23 vastu
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Üliraske võit tuli ikka Soomele ära 2:1 võiduvärava viskas Niko Kapanen ja uskumatu mängu Läti vv Masalkis 62 tõrjet Bäkströmi 23 vastu
                                Läti vv oli jah päris hoos. Aga tõesti krt, sommidel vist oli 2 korda 5-3 ülemvõim, ja ei midagi. Ja ei ühtegi power-play väravat kokkuvõttes. Ega nad arvatavasti järgmisets mängudes nii palju pealeviskeid teha ei saa, tuleb tihedamini võrk leida. Selännel oli täna kuidagi väga kehv päev, ja ega Koivult ka kohe vist imemängu oodata ei saa. Ja lõpus taheti ikka soomlastele tüüpiliselt vastastele veel võimalus anda, aga seekord lõppes siis sedamoodi.

                                Aga päris huvitav saab näha olema, kuidas USA kiired ja tehnilised tüübid kinni võetakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X