320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kehakultuur" ajakiri, 1974, nr. 9
    "Vabariigi hokimeistrivõistluse ainulaadseim rekord kuulub "Keemiku" mängijale, 48-aastasele Julius Raudsepale, kes on Eesti NSV 29 meistrivõistlusest kaasa teinud 28 korral. Ja Raudsepp tulnud auhinnalisele kohale: vabariigi meistriks 9, teiseks 12 ja kolmandaks 7 korral" (c).

    "1973 aastal parimaks edurivimängijaks tunnistati Tõnu Eapost (!!!) (HC Keemik), kellel on hea sõidutehnika ja sööt. 27 värarat".(c).

    "HC Lastestaadion Tallinn noormängija Aleksandr Guljajev aga arvati NSV Liidu noortekoondise kandidadiks ning 1973 hooaja algul kaitses Helsingis NSV Liidu-Soome noorte sõpruskohtumises Nõukogumaa spordiau. Guljajev on vaabariigis ainuke hokimees, kes valdab löökviset laimatult".(c).

    Kommentaar



      -> Siim Liivik , Paide
      mõnus üllatus.

      Kommentaar


        Eesti -Holland 6-4
        Narvas

        Kommentaar


          Eesti -Kasahhi 0-7 ja käimas on kolmanda perioodi algus. Nii kaua ,kui Vibra -Vilba meil hokit tüürib ei ole ilmselt paremat lootagi. Kahju muidugi ,sest hoki on selgelt jalgpalli järel minu lemmikala.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Ega Kasahhide vastu pole paremat tahtagi, nad just sitad ei ole hokis, kuigi skoor võiks väiksem olla.

            Kommentaar


              Jah kurb, http://sport.err.ee/index.php?0582938

              kuid see eest publikut tundus meeldivalt palju

              pilte: http://sport.err.ee/index.php?0528159
              >>

              Kommentaar


                Etvspordi portaali uudistes on hea pealkiri . Kasahstan tõmbas Eesti olümpialootustele kriipsu peale justkui meil oleks hirm suured lootused olnud ja ohh sa tuss .. näe ootamatult purunesid teised.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Naljakalt aeglane mäng on see meie hoki. Kui võrrelda NHLiga näiteks. Loogiline muidugi, et nii aeglane.

                  Kommentaar


                    täielik üllatus mulle, et meil nii palju on välismaal.
                    u20 koondis sõidab sveitsi mm-i võistlustele:

                    Mark Samorukov (GMP Stars)
                    Artjom Abramov (Moskva Spartak/Venemaa)
                    Dmitri Kalenda (GMP Stars)
                    Ken Kuusk (Augsburg/Saksamaa)
                    Pavel Narvet (Narva Paemurru SK)
                    Juri Medjanõi (Riga 91/Läti)
                    Artjom Minin (Porvoo Hunters/Soome)
                    Dmitri Soitu (Kohtla-Järve Viru Sputnik)
                    Martin Pütsep (HC Jarfalla/Rootsi)

                    Ründajad:
                    Artjom Ossipenkov (GMP Stars)
                    Jarmo Süvaoja (HK Purikad)
                    Andrei Lukin (HC Magic Wings)
                    Igor Lavrov (GMP Stars)
                    Edgar Baranin (GMP Stars)
                    Kaspar Karik (HK Purikad)
                    Mihkel Võrang (HK Purikad)
                    Uku Mölder (GrIFK Kauniainen/Soome)
                    Konstantin Grištšenko (Viru Sputnik)
                    Ilja Ponomarjov (Viru Sputnik)
                    Jan Lukats (Kaufbeuren/Saksamaa)
                    Keven Leppimann (HK Purikad)
                    Robert Rooba (Espoo Blues/Soome)
                    Martin Gut (Riga 91/Läti)

                    Koondise peatreener on Olle Sildre.

                    Kommentaar


                      Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                      Kommentaar


                        Krt. ikka päris jõhker saun ja ka pealeviste vahe on lihtsalt masendav.Ei taha mõeldagi ,mis siis veel näiteks Kanada vastu mängides toimuks.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Krt. ikka päris jõhker saun ja ka pealeviste vahe on lihtsalt masendav.Ei taha mõeldagi ,mis siis veel näiteks Kanada vastu mängides toimuks.
                          Sinu õnneks pole 1.divisjoni meeskonnal võimalust mängida Kanada vastu, seega muretsemiseks vähe vale asi
                          Samahästi võiks ju küsida, et ei tea mis tulemusega sinu lemmiktiim Barca või Interi käest peksa saaks ja mitu pealelööki väravale toimuks
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Sinu õnneks pole 1.divisjoni meeskonnal võimalust mängida Kanada vastu, seega muretsemiseks vähe vale asi
                            Samahästi võiks ju küsida, et ei tea mis tulemusega sinu lemmiktiim Barca või Interi käest peksa saaks ja mitu pealelööki väravale toimuks
                            Mul pole hoki vastu midagi , hoopis vastupidi see on peale jalka üks lemmikalasid. Ja antud juhul ma ei hõõru heameelest käsi vaid tõden fakti ,et tase on selline. Ja Kanada vastu mängimine oleks pigem õnn ,kui õnnetus. Saaks head hokit näha ja näeks omade nõrgad kohad ,õpiks kindlasti midagi.
                            Eesti jalkanoored mängivad samuti tippriikide vastu ja saavad saunasid aga minu meelest on just tugevatega vaja mängida ,kui tahad areneda.
                            Nii,et ära tõmble .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Hoki kuulub vaieldamatult ka minu lemmikute hulka.
                              Minu meelest see u20 koondis pole väga kaua koos olnud ning harjutanud, aga poisid mängivad ikkagi paljud välismaal, mitte et nad sinna kutsutud oleks, lihtsalt kindlasti elavad seal. Saksamaal ja soomes mängisid mõned nagu mäletan. Aga ma ei lase ennast sellel depressiooni viia, vaid lõbustan sellega et u21 on meil ikkagi tasemel. Euroopa tasemel ütleks. Millist head meeleolu nad mulle eelmine aasta valmistasid võites Hollandit. See oli super. Eestis on hokiga lood nagu jalgpalliga ka. Areneb kogu aeg. Aga mitte nii suure hooga.

                              Kommentaar


                                Sloveenialt 2:22
                                Tead ega ei tahaks vist küll seda Kanadaga mängu
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X