320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Norra rohkem yllatusi ei pakkunud aga võideldi lõpuni .Lõpus võeti isegi vv välja yritati väravat myts maha selle koondise ees.Norrakad peavad veel ootama et Soomet võita ,viimati se juhtus 1964

    Kommentaar


      Põtru ma finaali ei taha olgu pigem Rootsi või Tsehhi ja kindlalt Canada, kes on eluaeg olnud minu lemmik. Go Canada Go !!! Go men Go !
      FCF Forever

      Kommentaar


        gogogo SOOMI
        Olen see kes olen

        Kommentaar




          keegi tahab Venelaste lutti näha ehk
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            gogogo SOOMI
            Tead ma ei taha väga sitasti öelda aga SOOME , valis alates teisest perioodist hoki asemel pederastide laulujoru.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Tead ma ei taha väga sitasti öelda aga SOOME , valis alates teisest perioodist hoki asemel pederastide laulujoru.
              Selles olin mina muidugi pettununud,aga nuh jh...
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Putsi kuidas lastakse ühel sibulal nii üle mängida ja mai tea mina arvan,et Canada sõidab koju.
                Tuleb siis uuesti sibulatel poolfinaalis ära panna
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  no kui kanada ja usa väljas siis kahjuks ei ole mitte kellegile kaasa elada,jälle üks mõtetu turniiri lõpp!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Mõttetu lõpp? See ongi ju täiesti mõttetu turniir. Soovitan tulevikus jalgpalli MMi ka korraldada siis, kui mõni suurliiga veel käib. Hoki on korralik ikka olümpia ajal.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mõttetu lõpp? See ongi ju täiesti mõttetu turniir. Soovitan tulevikus jalgpalli MMi ka korraldada siis, kui mõni suurliiga veel käib. Hoki on korralik ikka olümpia ajal.
                      harva kui martiniga nõustuma pean aga jah hoki tipp turniir on OM!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Aga venelased on õppust võtnud, et võita pole vaja koguaeg, vaid vajalikus mängus. Isegi maksimalist Tihhonov muheles seal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mõttetu lõpp? See ongi ju täiesti mõttetu turniir. Soovitan tulevikus jalgpalli MMi ka korraldada siis, kui mõni suurliiga veel käib. Hoki on korralik ikka olümpia ajal.
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          harva kui martiniga nõustuma pean aga jah hoki tipp turniir on OM!
                          Unustate Eesti meistrivõistlused ära
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            ...Tuleb siis uuesti sibulatel poolfinaalis ära panna
                            Suht raske saab see olema. Hmm, samas on jälle kõikides mängudes sisu näidatud. Alati jäädakse kaotusseisu ja ikka tullakse välja.
                            Ise ootan 95 replay't

                            Kommentaar


                              see oli kanadakatel juba neljas MM järjest venelaste käest playoffis tappa saada
                              2008 ja 2009 finaalis , eelmine ja see aasta veerandis
                              aeg on hakata meeskonna komplekteerimisega vist rohkem vaeva nägema , ka sel aastal oli juttu et valdav osa suurtest staaridest vastab kutsele tulla koondisse , oma maad esindama eitavalt
                              ning et nimesid ei nimetata , aga liikus jutt et Chicagost näiteks 3 olümpiavõitjat Toews , Keith ja Seabrook
                              valdavalt tavaliste keskpäraste mängijatega MMi enam ei võida
                              venelaste vastu oli väravas LA varumees - pole ju normaalne , ehkki tema süü see kaotus nüüd ka polnud ; lihtsalt viimasel kolmandikul anti initsiatiiv ära , pealevisked jäid ju lõpuni suurelt Kanada kasuks

                              Kommentaar


                                Eks see MM ole lahja supp, samas hetkel ei ole ühelgi teisel alal suurturniiri, siis köidab paljusid see, kuigi jh, ükski sats ei ole parimate mängijatega(ega tundub,et mõnedel mängijalatel on kerge motti puudus ka). Samas selle aasta suurim RUS-CAN mäng oli ikkagi U20 finaal. Samas sellist vastasseisu on alati huvitav vaadata, ükskõik mis tasemel või mängijatega see mängitud on. Öösel nägin ühte Peterburi turisti, kes rääkis, et see mäng oli tähtsam, kui terve MM, et selle vastasseisu tähtsust on raske ülehinnata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X