320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jeee Rootsi võitis tsehhe, väga fucking meeldiv, nüüd võiks sommid ka venelastele ära teha ja hea finaal tuleks, aga Rootsi võidab selle külavõistluse.

    Kommentaar


      Soome-Rootsi finaal oleks tore.Soomlased juhivad 5-1 ,lõpuni 10minsa ja lõppskoor 6-5 Rootsile .Kui mitu korda on soomlased kaotanud rootslastele kolme või enam väravalisest eduseisust mm-il kui ma ei eksi siis oli see paar aastat järjest ja võiduvärav lausa viimastel sekunditel lastud visata

      Kommentaar


        Järgmise mm-i piletid myygis .Vaatasin hinda ,myyk pakettide kaupa odavaim pakett ca 270,50 eur kaks reedest mängu ja kaks laup.mängu yks Soome mäng sees paketi nimi Teemu Selänne.Veel paketid Nummelin,Kapanen jne.Pakett Saku Koivu sisaldab pronksi ja kullamängu hind 449 eur.Kellel nhl-i vastu huvi siis 4.10.11 Jokerit-Anaheim piletid alates 25eur ja Anaheim-Buffalo 07.10.11 piletid alates 101 eur ,täpsem inff keda huvitab lippu.fi

        Kommentaar


          Olll, Buffalo võiks vist ära osta, kuigi ega kiiret sellega pole. Hinnad suht kirved ja täismaja nad kindlasti ei saa.

          Kommentaar


            Wouu, Granlund! Muud ei oskagi õelda.

            Kommentaar


              Väga super värav tõepoolest Granlundilt. Soome mängib mõnusa lustiga, loodetavasti peavad vastu.

              Kommentaar


                Kindlasti MM parim värav ja tahaks loota ,et noormees leiab teee okiani taha maailmatugevamasse NHL liigase
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  ise nägin Anaheim-Buffalo hindadeks 99-199 EUR , kuidagi kallid jah
                  aga Sen sulle pakub siis huvi , vaatamata krõbedale hinnale ?
                  sommid hetkel vantide vastu enne viimast perioodi ees - aga kohe meenub jaanuarist juunioride MM finaal kanadakate vastu , eilne veerandfinaal - seega tuleb ikkagi veel karta hullemat

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Kindlasti MM parim värav ja tahaks loota ,et noormees leiab teee okiani taha maailmatugevamasse NHL liigase
                    Herrä jestas mitä maaaaaaaaali !!!!!
                    Võit tuleb ära, kurss oli ka korralik 3,1

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olll Vaata postitust
                      ise nägin Anaheim-Buffalo hindadeks 99-199 EUR , kuidagi kallid jah
                      aga Sen sulle pakub siis huvi , vaatamata krõbedale hinnale ?
                      sommid hetkel vantide vastu enne viimast perioodi ees - aga kohe meenub jaanuarist juunioride MM finaal kanadakate vastu , eilne veerandfinaal - seega tuleb ikkagi veel karta hullemat
                      Jajah, ikka ! Chicago mäng Hartwallis oli mõni eur odavam ja 2000 kohta jäigi neil müümata.

                      Kommentaar


                        Oi Leijonat

                        Mai või. Soome-Rootsi finaal oleks ikka nii magus


                        Aga muidugi sõnun ära

                        edit: fakit 3-0 noh
                        308

                        Kommentaar


                          Irw, Antero taob ikka täiega )

                          Kommentaar


                            Tra ma olen tööl, 40 purjus sommi lõugavad grönlundi koll oli küll mega
                            b-day

                            Kommentaar


                              Ülikõva! Jälle teeb Leijona punakonele ära!!! Ja siis millise võiduväravaga...uh-uh!!!

                              Kommentaar


                                Hyväää Suomi !!! ryssät kotiiiiin !!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X