320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Euroopa päev
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Yessss, parntslastelt punakonele põske, mis saab rohkem 9. mail rõõmu teha....

      Kommentaar


        venelaste imeline tagurpidi Den Pobedõ jätkub
        täna tappa sommidelt, lisaks nende kossu CSKA oli täna kindlalt saanud peksa Olympiakoselt
        TAK DERZHAT !

        Kommentaar


          8:3! Hüvad hüttösed! Ovetchkin tegi täiesti mõttetu lennu üle ookeani.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            venelastel käib teles jube nutulaul - et tõime 2 superväravavahti NHL-ist, ja mõlemad olid täna lihtsalt kohutavad ; et kaitse oli täielik jama, jäädi kogu aeg hiljaks ; mängu lõpuosas täielik lagunemine ning treener ei suuda midagi ette võtta
            ning mis eriti hull - Sochi on ju kohe tulemas, mis küll nii saab

            Kommentaar


              Kroonid saatsid VAHTRALEHED koju ja tulemas on eelmise aasta "finaali" kordus aga seda siis poolfinaalis ja sedapuhku siiis kroonide õuel,kellel kindlasti meeles suur tappa saamine finaalis ja soovivad tagasi teha.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Kroonid saatsid VAHTRALEHED koju ja tulemas on eelmise aasta "finaali" kordus aga seda siis poolfinaalis ja sedapuhku siiis kroonide õuel,kellel kindlasti meeles suur tappa saamine finaalis ja soovivad tagasi teha.
                Üle-eelmise. Kaks favoriiti veerandfinaalis väljas, USA - Šveits poolfinaali võitja on päris pikka kuivaloleku perioodi murdmas, USA jõudis MM-l viimati finaali 1960. kui ka võideti, Šveitsi ainuke kord jääb aastasse 1935.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Kroonid saatsid VAHTRALEHED koju ja tulemas on eelmise aasta "finaali" kordus aga seda siis poolfinaalis ja sedapuhku siiis kroonide õuel,kellel kindlasti meeles suur tappa saamine finaalis ja soovivad tagasi teha.
                  Eelmise aasta finaal oli siiski Venemaa - Slovakkia, aga see Rootsi viimane bullit oli küll ikka vägev kuul.

                  Kommentaar


                    Kuna ma tuimalt hoian reeglist kinni, et kodumeeskond nii või naa karikat ei saa siis tõenäoliselt tuleb tänavu uus maailmameister (ps. või Usa'l on tiitel?).

                    Kommentaar


                      Sorry ma Usa tiitlitega kursis ei olnud.Shveitsi ja sommide teemaga olen küll kursis aga isegi kui nad homme svenne võidavad siis jänkide või Shveisti vastu ma pigem kahtlen nende võidus.

                      Hea, et lingi viskasid. 1985 siis viimati kodumeeskond sai tiitli. Nojah, pigem needus püsib edasi.
                      Last edited by surfaja; 17.05.13, 10:54. Põhjus: täiendus

                      Kommentaar


                        viimane kodumeskonna tiitel oli 1986, kui Moskvas võitis tollane NSVL
                        aga USA üks tiitel on tegelikult ju olümpiakuld aastast 1960
                        MM arvestusse on lisatud osad vanemad olümpiad mil MM turniiri eraldi samal aastal ei toimund
                        ning samas mitte aastad 1980, 84, 88 - 1980 võitis Lake Placidis aga USA, nn. Miracle On Ice
                        natuke kummaline see eristamine ju on

                        Kommentaar


                          Kaksikõed Sedinid otse Eurovisiooni lauluvõistlusele peale tänast poolfinaali!


                          Kommentaar


                            Algselt postitas olll Vaata postitust
                            viimane kodumeskonna tiitel oli 1986, kui Moskvas võitis tollane NSVL
                            aga USA üks tiitel on tegelikult ju olümpiakuld aastast 1960
                            MM arvestusse on lisatud osad vanemad olümpiad mil MM turniiri eraldi samal aastal ei toimund
                            ning samas mitte aastad 1980, 84, 88 - 1980 võitis Lake Placidis aga USA, nn. Miracle On Ice
                            natuke kummaline see eristamine ju on
                            Kunagi vist jagati MM-il ka EM-i medaleid? Oskab keegi seletada? Lapsepõlvest mäletan, et mingi eriti veider süsteem oli?

                            Kommentaar


                              leidsin wikist EMide kohta eraldi loo, kasutusel on olnud erinevaid variante
                              ise mäletan et mängud Kanada ja USA vastu ei läinud lihtsalt arvesse, siis mingi aeg hiljem võeti arvesse ainult põhiturniiri mängud



                              aastaga 1991 on see arvestus läbi saanud, ehk siis sellest ajast kui osavõtjate arv tõsteti toona 12 peale ning eelturniiril tekkisid alagrupid
                              aeg ajalt on olnud kõlakaid EMi taastamisest, nt. aastavahetuse paiku eraldi turniirina, või teha kodus-võõrsil turniirisüsteem mis asendaks praegust" suure nelja" RUS CZE SWE FIN Eurohockey Touri ja ülejäänud koondiste suht mõttetuid omavahelisi sõprusmänge - see viimane variant oleks tegelikult kõva sõna

                              Kommentaar


                                2011a finaali häbi eest sai siis kroonlased täna Sommidelt poolfinaalis revanzi
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X