320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'HOKI\'

    Jällegi narva minek!

    Seekord poolfinaali teine mäng...

    välja sõit premia juurest 12:30 ning ning eee... maksab 150 + pilet!

    Mitte, et keegi uvitatud oleks, aga ikkagi, võibolla!
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'HOKI\'

      Täna on pool finaali viimane ehk kolmas mäng! Otustav mäng... Kes tahab näha haaravat mängu ja elu show-d tulge vaatama! Isegi kõige pessimistlikum saab elamuse raudselt ning näeb, et hoki on Eestis ainult tõusuteel...

      Mäng algab siis 17:00

      Panter - Narva






      ja siis muidugi, kes elavad ida-virumaal minge siis täna
      kell 16:00 algavale mängule Kohtla-Järve jäähallis


      Välk 494 - Stars



      Minu panused Välku ja Pantri peale
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'HOKI\'

        Ei käi küll Eesti hoki alla, kuid leidsin sport.etv\'st järgmise uudise.

        Mehhikos toimunud jäähoki kolmanda ehk nõrgima divisjoni turniiri võitsid täiseduga väljakuperemehed.

        Järgnesid Lõuna-Aafrika Vabariik, Luksemburg, Iirimaa ja Armeenia. Seejuures kaotasid armeenlased Mehhikole 0:48, lõuna-aafriklastele 1:33, Luksemburgile 3:38 ning Iirimaale 1:23, mis tegi väravate vaheks 5:142.

        Armeenlaste sisselastud väravatest kuulen esimest korda(mõtlen selle all just seda, kui palju neid lõpuks kujunes)

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'HOKI\'

          15. märtsil 1987 aastal Perthis toimunud MM-i mängus alistas Austraalia Uus-Meremaa kogunisti 58:0 nii, et on ullemaidki asju nähtud
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'HOKI\'

            Hetkel on toimumas siis kohtla-järvel U-18 MM, kus eesti koondis alustas juba võiduga Hispaania üle 6:3


            Eesti koondises viskas Ilja Iljin kaks, Jan Rajevski, Aleksei Sibirtsev, Ilja Tšekmarjov ja Maksim Stratijenko ühe värava.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'HOKI\'

              Elevant räägi kas Lambin mingit bibliograafiat pole endast kirjutanud? Selle venna jutte tihhonovi käe all olemisest oleks päris huvitav lugeda
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'HOKI\'

                Ma ei ole eriti kursis. Eeldatavsti mitte, mina igatahes ei loekski seda. Sest karta on, et sellest tuleks julm isikukultuse raamat! Lambin kord on meil juba niisugune huvitav mees. Aga foorumis on vähemalt üks pädevam meees, kes oleks ehl täpsemalt võimeline sellele su küsimusele vastama. Ise asi on see, kas ta teeb seda..

                Ma jään vastuse juurde, et tema poolt ei ole midagi ilmunud. Kas see sulatõsi ka on seda ma ei tea.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'HOKI\'

                  Teises mängus võitis Eesti meeskond Serbia ja Montenegro 3:2, väravad viskasid Ilja Tsekmarjov, Aleksei Sibirtsev ja Filipp Svarogin.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'HOKI\'

                    Eesti U-18 koondis jäi siis teiseks ega pääsenud aste kõrgemale. Aga sellest ei tahtnud ma tegelikult juttu teha. Kõik te kes olete kasvõi natukene hokist huvitatud on oodatud t2na 19:30 hakkavale EMV finaalmängude seeria esimesele mängule!
                    PANTER - Stars
                    Premias


                    Ausalt, elamus on garanteeritud!
                    kui hiljaks jääte, siis püsti ka seisate - kuigi toodi lisatribüünid.


                    Nii, et kõik premiasse täna!
                    Karta on, et nii kõrgetasemelist(huvitavat) mängu poole eestikatel veel mängitud

                    Panter - Panter - Panter - Panter - Panter!
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'HOKI\'

                      Mhh.. mäng just nii huvitav ei olnud kui seda olin lootnud. Stars oli hale vari endast ja Panter on taastanud/taastamas oma eelmise hooaja headust. Niisiis 6:3 Pantrile kui mu mälu ei peta.

                      Pantri väravad: O.Sildre, Kaljuste, Mielonen, P. Sildre, Palu ja keegi veel või lõi keegi kaks krt ei mäleta
                      Starsi väravad: Kaidaš ja mingid muud keerulised vene nimedega onklid.
                      A üks oli tõusik Rasumovski! Tõeline staar on ta!
                      Ning ühe lõi vene täiendus aga kes või missugune nendest ei tea. Pole eriti aru saanud kes on kes. Ainult ex-Venekoondislane Vinogradov on nyyd tuntav. Need teisi vene karusi ma küll
                      ei oska eristada.
                      Võibolla ainult nii...


                      Oma liigitus:
                      52 - suur paks ja aeglane
                      41 - väike aktiivne ja kiire
                      7 - SUUUR
                      25 - pikk tont
                      15 - Vinograadov
                      12 - suht norm, head käed olid mehel.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'HOKI\'

                        A niisugune asi ka, et kellel on olemas niisugune asi nägu CITV saavad seda mängu vaadata ka tv-st täna õhtu! Ma ei tea ainult, mis kell... vb praegu!
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'HOKI\'

                          Adrian Piotrowski on Rootsi kodakondne, kuid tundus seal kõvasti venelastega seletavat, oskab keegi kommenteerida mis päritolu mehega tegu? Mängis vist mõned aastad tagasi Eestis ka.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'HOKI\'

                            Nagu sa aru ta nimest aru saad äkki, siis tegemist on poola juurtega mängijaga. Sealt ka see vene keele oskus. Ja ma võin sulle vihjeks öelda, et nad rääkisid inglise keeles suuresti. Ta saab vene keelest aru, aga rääkimisest midagi välja ei tule belive me..

                            Mängis Pantrite esimesel hooajal ka meie eest ja ta osakaal Pantri mängus oli väga suur. Nimelt mees valiti Tallinna Meistrivõistlustel(toimusid EMV raames) parimaks kaitsjaks. Ning oli ka punktiturul suhteliselt eesotsas(ei viitsi otsima minna konkreetset materjali). Väga meeldiv isiksus ka
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'HOKI\'

                              Algselt postitas Roosaelevant


                              Nagu sa aru ta nimest aru saad äkki, siis tegemist on poola juurtega mängijaga. Sealt ka see vene keele oskus. Ja ma võin sulle vihjeks öelda, et nad rääkisid inglise keeles suuresti. Ta saab vene keelest aru, aga rääkimisest midagi välja ei tule belive me..

                              Mängis Pantrite esimesel hooajal ka meie eest ja ta osakaal Pantri mängus oli väga suur. Nimelt mees valiti Tallinna Meistrivõistlustel(toimusid EMV raames) parimaks kaitsjaks. Ning oli ka punktiturul suhteliselt eesotsas(ei viitsi otsima minna konkreetset materjali). Väga meeldiv isiksus ka
                              Tänan vastuse eest. Sinu esimese lause kohta ütleks niipalju, et nt mul endal on saksa päritolu nimi, juuri aga sinnakanti küll kuidagi ei ulatu. Küsija suu pihta ei lööda vms.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'HOKI\'

                                Pln pln.. Nii palju ka veel, et kutt mängis 18-19 aastaselt rootsi tugevuselt teises divisionis(Elitsiren on kõige tugevam, siis tema nagu järgmises), mis on väga tugev ja tegi seal 27 mänugs 16 punni. Päris hea ytleme nii. Mängib veel katisja kohta ka ju... julgeks isegi öelda, et Super!

                                Pantri peatreeneri Jacob Engelmarki mängija karjäär on veel huvitavav olnud tglt. Aga kahjuks lõpetas selle vigastus ja n.ö kõrvalised asjad nooruspõlves. Kutti peeti yheks Rootsi suurimaks talendiks.
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X