320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'HOKI\'

    tra küll

    Sellise lausega iseloomustaks Soome eilset mängu ja kohtuniku vilet.
    Lugesin kümneni ja sajani lausa aga ikka ajab ropendama.

    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'HOKI\'

      Algselt postitas marcello


      tra küll
      Kas mitte sellist postituste tegemine ei käi foorumi reeglite vastu? Enne, kui postitust teha, võiks kümneni lugeda

      Kommentaar


        Vastus teemale \'HOKI\'

        Algselt postitas Roosaelevant
        See vend oli küll ära makstud või ta, siis tõesti vihkas Lätlasi.
        Kui vihkas, siis oli üks õige Eesti mees

        Kommentaar


          Vastus teemale \'HOKI\'

          Juba teine vend dope-ga vahel,seekord siis ukrainlane.Eks tuleb sama karistus nagu valgevenelegi.See et valgevenelased dope täis on ei pane üldse imestama.Lukašenko,suur hokifänn, ju vahendeid ei vali:P
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'HOKI\'

            see vend oleks olnud selle aasta täht NHL-is vist.Külma kõhuga ja otsustusvõimega 20 aastase kohta,6 kolli juba MM-il

            Võtaks siis asja kokku:
            ebaõnnestuja-Saksa
            Üllatajat ei paku kuna Kasahhi võit Saksa üle ja edasipääs oleks üllatus siis kui saksa oleks vähegi enda õiget taset näidanud
            Kõik läks nagu arvasin välja arvatud eelmainitd Saksa.
            Sloveeniale ka 5 punkti minu poolt,Usa ja Kanada vastu mindi treeningut tegema ja Läti vastu täispangale.
            Huvitavad mängud seisavad ees.
            Usa-Fin juba homme (täna)
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'HOKI\'

              Algselt postitas marcello


              see vend oleks olnud selle aasta täht NHL-is vist.Külma kõhuga ja otsustusvõimega 20 aastase kohta,6 kolli juba MM-il

              Ma ei taha paha olla, aga ta oli juba eelmine aasta NHL-is väga väga hinnatud mängija. Viskas mingi vist peaaegu kõige rohkem väravaid liigas jne. Ma ei ytleks, et ta oleks see aasta olnud täht, vaid ta oli juba oma teise hooaja lõpuks täht, keda oleks ükskõik mis tiim tahtnud columbusest(oli vist) ära võtta.

              80 mängus 41 kolli teha pole mitte paha ja 16 söötu sinna juurde!
              Puhas target man.. Suht yhe suuna ryndaja.
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'HOKI\'

                Rootsi Soome ei taha midagi öelda - kukuks midagi roppu välja.

                Ja Kyps minul on lätlastest igatahes kahju! Jalkas tampige maatasa, aga hokis hoian neile pöialt nii kaua, kuni Eesti ükskord A gruppi jõuab.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'HOKI\'

                  ,Londiste
                  jah ma tean et tüüp lõi blue jacketsi eest nii palju kolle juba oma teine hooaeg.eks ma laenan veitsa Anssa ja teiste soome kommentaatorite (damn mikä tiimi-Nieminen,Ruuttu) mõtteid.
                  Ühinen Londu läti fännamisega kuni \'Eesti A sarjas ei mängi.Samas Fin-Lat olen soome poolt.Paljud meist on 82 aastal ringi jooksnud Soome koondise särk seljas?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'HOKI\'

                    Soome särgiga ma ringi jooksnud küll pole, kuid niikaua kui hokit on vaadatud (tõsi nüüd juba vähem)olen olnud leijonat´e poolt ja rõõmustanud koos nendega võitude üle ja kurvastanud kaotuste korral. Aga lätakatele hoian ka pöialt, vähemalt niikaua,kui Irbe on väravas ja vägesid juhatab Lindström ise.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'HOKI\'

                      Vahtralehepoisid siis ka esimest korda ära nähtud. Ega nad nüüd rohkem küll ei pingutanud kui vaja. Lõpus lasti juba rahus Brodeuril hiilata. Aga Nash ja Thornton on võimsad poisid - vaevalt eurooplastest nende peatajat on. Ja Smyth ning Heatley, usun, tõusevad ka peagi oma tasemele. Kaitseliin on veidi nõrgem - Jovanovski tegi ikka naeruväärse vea, mis jänkidel viigistada lasi. Siiski tundub Kanada meeldivalt tugev.
                      Aga nagu ikka - MM algab alles play-offidest.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'HOKI\'

                        Dreyd-Curre ei juhataenam kiluvaraste vägesid,keegi Leonid oli seal mun mielestä
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'HOKI\'

                          Algselt postitas marcello


                          Dreyd-Curre ei juhataenam kiluvaraste vägesid,keegi Leonid oli seal mun mielestä
                          ups, kuskilt jäi justkui kõrva, et coach on pannud lätlasi ka ründama, mitte ainult kaitsma, aga noh ju siis ei olnud vana rebane enam niivõrd produktiivne

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'HOKI\'

                            Algselt postitas dreyd


                            Algselt postitas marcello


                            Dreyd-Curre ei juhataenam kiluvaraste vägesid,keegi Leonid oli seal mun mielestä
                            ups, kuskilt jäi justkui kõrva, et coach on pannud lätlasi ka ründama, mitte ainult kaitsma, aga noh ju siis ei olnud vana rebane enam niivõrd produktiivne

                            Curret tahati näha ka tulevikus, aga mees ise loobus. Curre läks nagu meie Pijpers tylli kohaliku alaliiduga, kui ma ei eksi. See oli seotud kuidagi koondise laagritega, mida alaliit ei suutnud sponsoreerida ja Curre teatas umbes, et kui nad tahavad teda edasi hoida(mees on abitsioonikas), siis peaksid võimaldama raha selle jaoks. Aga läks teisiti. Ja Curre oli see hooaeg Ilvese peatreener ja nad lõpetsid SM-liigas igati normaalsel 7 kohal. Ning nende esimene viisik oli kogu liiga kõige resultatiivsem. Hyvonen - P. Karya - ja keegi veel. Ei viitsi seljatagant ajakirja võtta, et vaadata . Ma arvan, et see produktiivsuse väide on nyyd ymberlykatud.

                            Ja kui Läti ja Soome mängivad, siis on minugi hing Soomlastega.
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'HOKI\'

                              Sloveenid võitsid Taanit 4-3,tulles välja kaotusseisust 0-3 ???!!!
                              Saksa-Austria
                              Saksa ja Taani kolinal alla tuleksid oleks see küll pauk
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'HOKI\'

                                Soome tegi Soomet kuigi tuldi kaotusseisust välja
                                BTW.See viigi koll oli väravavahi segamine ja ka alas minu meelest.
                                Kas USA-le on miskit broneeritud? Remember the game against Latvia...
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X