320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'HOKI\'

    Ikkagi üllatavalt head tulemused, kuig Taanit oleks vist pidanud ikkagi võitma.
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'HOKI\'

      Ei ole küll Eesti hoki aga Leijonat said täna krdi magusa võidu svennsonite üle.30 sekundit enne lõppu 2-1.Ja kukas muu kun-VILLE PELTONEN.
      Kui teda OM-i koosseisus ei ole siis olen äärmiselt pettunud
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'HOKI\'

        Täna siis 0-3 Ladaga. Vene mullune hõbe, muuseas.
        Saavutused päris head, kui vaid eestlasi rohkem osalemas oleks. Vana teema juba, aga ammendamatu.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'HOKI\'

          Algselt postitas marcello


          Ei ole küll Eesti hoki aga Leijonat said täna krdi magusa võidu svennsonite üle.30 sekundit enne lõppu 2-1.Ja kukas muu kun-VILLE PELTONEN.
          Kui teda OM-i koosseisus ei ole siis olen äärmiselt pettunud
          Peltonen on kindlasti sees! See lihtsalt läheb alati nii. Kui teda ei võeta olen nõus oma mytsi ära sööma, kui just muidugi asi ei ole mingis vigastuses. Aga niisama teda välja ei jäeta.

          Algselt postitas luutik


          Täna siis 0-3 Ladaga. Vene mullune hõbe, muuseas.
          Saavutused päris head, kui vaid eestlasi rohkem osalemas oleks. Vana teema juba, aga ammendamatu.
          Kas sa tõesti arvad, et nad mängisid põhikooseisuga?
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'HOKI\'

            Algselt postitas marcello


            Ei ole küll Eesti hoki aga Leijonat said täna krdi magusa võidu svennsonite üle.30 sekundit enne lõppu 2-1.Ja kukas muu kun-VILLE PELTONEN.
            Kui teda OM-i koosseisus ei ole siis olen äärmiselt pettunud
            hea mäng oli, nägin I ja II perioodi. Kohati käis isegi päris kõva andmine. Üks soomlane saadeti mängust üldse minema ja teine aidati minema, mingi jalavigastus tundus olevat.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'HOKI\'

              Algselt postitas Roosaelevant

              Algselt postitas luutik


              Täna siis 0-3 Ladaga. Vene mullune hõbe, muuseas.
              Saavutused päris head, kui vaid eestlasi rohkem osalemas oleks. Vana teema juba, aga ammendamatu.
              Kas sa tõesti arvad, et nad mängisid põhikooseisuga?
              Ei tea täpselt, aga ega Eestigi kõigi põhimeestega polnud. Ladal oli mõni mees Vene koondises, miksmitte ülejäänud Kiievisse ei sõitnud. Kui tead täpsemalt, eks siis teata.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'HOKI\'

                Oh sind küll - keda, siis eestlased oleksid juurde saatnud? Põhimehed. Ära hakkame mulle mingit delfi kommentaatorite paska ajama, et Voova see ja Šaša see peaksid ikka Eesti eest mängima. Ja selles, et Suursoo tuleb Eestit esindama olen ma suhteliselt pessimist, aga eks näis. Ja luutik ma ytlen sulle, et vene superliiga 2 sats täieskooseisus ei võidaks nii vähe Eestit, kelle eest mängivad ikkagi pm kõik amatöörid või pool amatöörid. Lada eest mängisid ilmselt teise ešeloni mehed.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'HOKI\'

                  Aleksei Terentjev (Narva Paemurru SK) - amatöör
                  Andrei Sestakov (HK Stars) - amatöör
                  Aleksander Sauendi (HK Stars) - amatöör
                  Kaupo Kaljuste (HC Panter) - amatöör
                  Kirill Kolpakov (AIK Härnösand) - päris kindel ei ole, aga suht kindel, et pool amatöör
                  Lauri Lahesalu (ASG Angers) - Proff
                  Roman Potsinok (HK Stars) - amatöör
                  Anton Levkovitš (HK Stars) - amatöör
                  Ilja Urušev (HC Panter) - amatöör *
                  Maksim Ivanov (HK Stars) - amatöör
                  Aleksander Kuznetsov (HK Stars) - amatöör *
                  Jaanus Sorokin (HC Panter) - amatöör *
                  Deniss Konõšev (AIK Härnösand) - päris kindel ei ole, aga suht kindel, et pool amatöör
                  Aleksander Petrov (Valpellice Buldogs/Itaalia) - Proff
                  Mihhail Kozlov (kapten, HK Stars) - amatöör
                  Vadim Virjassov (Liepaja Metalurgs) - Proff *
                  Dmitri Raskidajev (Tartu Välk 494) - amatöör
                  Maksim Semjonov (Tartu Välk 494) - amatöör *
                  Vassili Titarenko (Tartu Välk 494) - amatöör *
                  Rainer Palu (HC Panter) - amatöör
                  Sergei Tulzakov (Narva PSK) - amatöör
                  Eduard Valiullin (HK Gomel) - pidavat isegi olema treener Ukrainas. Ei oska klassifitseerida.


                  Vadim Virjassov - Proff küll, aga ei midagi erilist ja saab ilmselt suht vähe palka. 4ndas viisikus Liepajas. Lahesalu ja Petrov on vähe teisel tasemel. Nemad on väga brod mängumehed Soovitan minna TPS - EST mängu vaatama.

                  * on 86/85 poisid.
                  Tglt suht noor koondis on.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'HOKI\'

                    Pole mõtet mind hurjutada hoki promomises. Pigem olen ma hokis pettunud, et eestlasi nii vähe on ja praeguse juhtkonna ajal asi kindlasti paranema ei hakka. Aga ikkagi peab tunnistama, et hoolimata nirust olukorrast mängivad nad suht korralikult. Nüüd siis mäng Soome TPSiga.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'HOKI\'

                      Algselt postitas Roosaelevant


                      Oh sind küll - keda, siis eestlased oleksid juurde saatnud? Põhimehed. Ära hakkame mulle mingit delfi kommentaatorite paska ajama, et Voova see ja Šaša see peaksid ikka Eesti eest mängima. Ja selles, et Suursoo tuleb Eestit esindama olen ma suhteliselt pessimist, aga eks näis. Ja luutik ma ytlen sulle, et vene superliiga 2 sats täieskooseisus ei võidaks nii vähe Eestit, kelle eest mängivad ikkagi pm kõik amatöörid või pool amatöörid. Lada eest mängisid ilmselt teise ešeloni mehed.
                      Lisanduks veel Andrei Makrov ja Ladal on hetkel rasked ajad, toimub koosseisu vahetumine, 5 meest oli Vene noortekoondises, mõni ehk päriskoondises, mine tea. Hetkel on Lada vist 5. kohal Vene liigas.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'HOKI\'

                        Algselt postitas luutik

                        Nüüd siis mäng Soome TPSiga.
                        Pimp TV-s algab otseülekanne kolmapäeval kell 19:20, võistluse algus kell 19:30, kestvus 2 tundi ja 20 minutit.

                        /pressiteatest/
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'HOKI\'

                          Tegin ka vaikselt esimese sammu hokifänniks muundumise teel-ostsin Levandi poest JOFA plätud
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'HOKI\'

                            0-4 üllatavalt hästi isegi
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'HOKI\'

                              Peltonen ongi koondises - õnneks ei pea mütsi ära sööma:P
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'HOKI\'


                                Pole ammu naerda saanud nii hästi. Äitahh
                                Ta on täielik amatöör on! Mees, kes ei tee trenni ja ei saa mängimise eest raha on amatöör.
                                Ja see Prantsuse liiga jutt. Kui ta Prantsusmaalt tagasi tuli, siis ta ei osanud peaaegu uisutadagi ja vastupidavus oli totaalselt pepus. Tekib küsimus, kas ta üldse mängis seal? Ja karta on, et isegi kui mängis oli see mingi harrastajate klubi, kus ta mängis.
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X