320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'HOKI\'

    Tartu Välk 494 alustas finaalseeriat võidukalt

    Eesti meistrivõistluste finaalseeria esimeses finaalmängus alistas tiitlikaitsja HK Stars laupäeval, 25. märtsil Tartu Lõunakeskuse jääväljakul põhiturniiri võitnud Tartu Välk 494 6:2 (3:0, 2:1, 1:1).

    mis on siin valesti?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'HOKI\'

      etv spordiküljelt siis
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'HOKI\'

        On jah veits untsu läinud. Aga nüüd mängust. Tulemus ei näita midagi veel, mäng oli tegelikult väga võrdne. Sellest, et Välgu noorel väravavahil närv vastu ei pidanud on muidugi väga kahju, aga mis teha. Mingi umbes 5 viset tehti ja 3 olid sees Olen kindel, et Tallinnas on resultaat teistsugune, aga võitjat ei julge ikka pakkuda. Suht sama tasemega satsid on pärast seda kui Stars tõi omale 11 kutti juurde PlayOffiks
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'HOKI\'

          Ehk jõuab täna peale Tammeka-Flora mängu ka jäähokit vaatama.
          Tartu lõunakeskuses 18.30 finaalseeria 3-s kohtumine
          HK Starsi lahutab kuldmedalist 1 võit
          Pole oma pika elu jooksul veel kordagi eesti(vene) hokit hallis näinud, ehk täna õnnestub Läti meistrivõistluste mänge olen küll mitmeid näinud ja MM-iks Riiga lähen ka kuna mul läti sõber seal dopingukontrollis ja piletid olemas.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'HOKI\'

            Mhh... ikkagi FakeStars võttis oma tahmise. Pole midagi öelda. Tugevamatel on ikka õnne, ytleks mängude kohta - kuigi see, kes tugevam on just väga tihti välja ei paistnud.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'HOKI\'

              Hale.Nendele sülitati lihtsalt näkku kes terve hooaja Starsi eest mängisid?Palju juurde toodi mehi?10,11?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Vastus teemale \'HOKI\'

                Algselt postitas marcello


                Hale.Nendele sülitati lihtsalt näkku kes terve hooaja Starsi eest mängisid?Palju juurde toodi mehi?10,11?
                11. Tore eks. Mõni vend mängi terve hooaja ja ei saa medalit, sest klubi \"juhtkond\" otsustas tuua lihtsalt vananevad leegionärid pärapersest.
                Ja yhtlasi sülitatakse näkku ka teistele võistkondadele, igati seff. Mulle meeldib see ka, et Starsi põhitegelinski on sama kes jäähokiliiduski - Makrov! Ime ka pole, et sellised jaburad reeglid on. Järgmine aasta tuuakse terve võsikond lihtsalt.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'HOKI\'

                  eesti(vene) hoki sakkib täiega
                  masendav
                  LATVIA !!!!!!!!!!!
                  kaa jums klaajas?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'HOKI\'

                    kas on mingi teine hoki teema ka?
                    kui kellegil väga suur soov siis 25 lati eest saate MM-ile mingitele suvalistele mängudele
                    sorry, ma tõesti ei tea palju nad muidu maksavad ja pole uurinud ka
                    Läti Soome mängule on mul kolm 70 latist piletit... jube kirves.
                    Läti hokisõpradele mul rohkem rõõmustavaid uudiseid pole.
                    Finaali mängule on ka 3 piletit aga ma ei oska hinda öelda, noh 1 on mulle, 2 on üle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'HOKI\'

                      Soome meistrikad-vau mikä peli eileen
                      Ässät ja HPK finaalis-vägev
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'HOKI\'

                        «Lapsepõlves oli mu lemmikkangelane väravavaht Vladislav Tretjak. Jäähokit jälgisin sageli, teised meelisalad olid jalgpall ja iluuisutamine» meenutas olnut seltsimees Edgar Savisaar.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'HOKI\'

                          Tretjak olla olnud suurepärane väravavaht jah.. ning mis sealt telekast muud tuligi, kui jäähokit ja iluuisutamist (nii on rääkinud vanemad inimesed)..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'HOKI\'

                            Algselt postitas Siim


                            Tretjak olla olnud suurepärane väravavaht jah.. ning mis sealt telekast muud tuligi, kui jäähokit ja iluuisutamist (nii on rääkinud vanemad inimesed)..
                            Eks ta vist oli küll hea, aga minu mälestustes mängis NL lihtsalt sellist hokit, et sisuliselt polnud väravavahti vajagi. Vastasel lihtsalt ei lastud rünnata. Selline mälestus on Tretjakiga seoses jäänud Sarajevo olümpiast 1984.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'HOKI\'

                              Link
                              Karalahti on ikka veider mees,ilma trikkideta oleks krt teab kus juba.)0-ndatel oli marihuaana jama ja siis tuli pikk mängukeeld,NHL-is saadeti viinaravile aga jättis pooleli ja tagasi soome.Nüüd siis jälle.Soomel oleks seda venda hädasti vaja olnud Lätis
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'HOKI\'

                                Keegi siis 1. divisjoni turniiri ka vaatama ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X