320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kergejõustik\'

    Algselt postitas Neth


    Algselt postitas Maarek


    Algselt postitas dreyd
    Kuigi Rahnu on kolmandal kohal puudub tema minekus selline särts mis isiklikke tippmarke lubaks. Sams kui oma tulemused ära teeb, siis pronksile on tee valla.
    Vot sulle särtsu pole, korraliku tuule ning vihmaga 400 m jooksus isiklik rekord teha näitab ikka korralikku tahtmist.
    See oli veel eile, täna oli Rahnu pehmelt öeldes nõrk. Seal USAs või kus iganes ta ka ei olnud pikemat aega, on mees ikka parajalt pirtsuks ära läinud. Sellest mehest ei saa kunagi šeberle/Dvorak\'u või Noole-klassi meest, liialt soft on see mees. Noolelt võtab \"tõrviku\" üle aga Mikk Pahapill, kes täna andis küll veidi tagasi, kuid muidu tegi super-võistluse. Vot sellest mehest saab veel midagi!
    mees tegi esmakordselt suurvõistluse lõpuni hea summaga,milleks selline halvustav,lahmiv kriitika.olen isiklikult mõned korrad asjaarmastajana 10-võistlust läbi teind ning 1500t(küll aastaid tagasi) võistlustel jooksnud(rekord mingi 4.30).kergejõustikus on tegelt rasked alad,tuleb au anda.mulle isiklikult sümpatiseerib ka pahapill rohkem,kuid enne tuleb rahnut võita.tublid mõlemad!
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kergejõustik\'

      Deam I say!
      Üli kõva, ikkagi Kuld!
      Värnik
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kergejõustik\'

        Algselt postitas Raul2


        Algselt postitas Neth


        Algselt postitas Maarek


        Algselt postitas dreyd
        Kuigi Rahnu on kolmandal kohal puudub tema minekus selline särts mis isiklikke tippmarke lubaks. Sams kui oma tulemused ära teeb, siis pronksile on tee valla.
        Vot sulle särtsu pole, korraliku tuule ning vihmaga 400 m jooksus isiklik rekord teha näitab ikka korralikku tahtmist.
        See oli veel eile, täna oli Rahnu pehmelt öeldes nõrk. Seal USAs või kus iganes ta ka ei olnud pikemat aega, on mees ikka parajalt pirtsuks ära läinud. Sellest mehest ei saa kunagi šeberle/Dvorak\'u või Noole-klassi meest, liialt soft on see mees. Noolelt võtab \"tõrviku\" üle aga Mikk Pahapill, kes täna andis küll veidi tagasi, kuid muidu tegi super-võistluse. Vot sellest mehest saab veel midagi!
        mees tegi esmakordselt suurvõistluse lõpuni hea summaga,milleks selline halvustav,lahmiv kriitika.olen isiklikult mõned korrad asjaarmastajana 10-võistlust läbi teind ning 1500t(küll aastaid tagasi) võistlustel jooksnud(rekord mingi 4.30).kergejõustikus on tegelt rasked alad,tuleb au anda.mulle isiklikult sümpatiseerib ka pahapill rohkem,kuid enne tuleb rahnut võita.tublid mõlemad!
        Mitte mingil juhul pole siin tegu \"halvustava,lahmiva kriitikaga\" (nagu sina seda näed). Tegu on ikkagi Eestit esindava sportlasega ja mina hoian talle igal hetkel pöialt. Samas aga tuleb tõdeda, et Rahnu näol pole sellist materjali nagu seda oli Seberle, Noole või vbl kunagi tulevikus on Pahapilli näol - Kristjan tundub lihtsalt liiga soft mees olevat. Kui Nool oli selline mees, kes murtud jalaga ka edasi oleks võistelnud, siis Rahnu tundub olema atleet, kes hommikul tunneb, et väike varvas valutab veidi ja seega otsustab võistlemast loobuda.
        Meeliärritav oli ka tema intervjuu, mille ta andis - mees oli oma tulemusega rahul!? No krt, sa oled terve võistluse medali-konkurentsis ja siis viimasel alal jääd medalist ilma - kuidas saaks üks endast vähegi lugupidav sportlane medalist ilmajäämisega rahul olla?! Mina seda ette ei kujuta, samas pole mina ka tippsportlane ning minu arvamus antud teemal ei tohiks/peaks kedagi ärritama, lihtsalt nii ma arvan.

        Värnik ruulib!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kergejõustik\'

          ta 1500M isiklik rekord pole just kõige parem ju

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kergejõustik\'

            mnjah, asjad läksid vastupidi minu ootustele, Värnik kullal ja Rahnu medalit ei saanud. Aga ega ma ei nurise ka. 10-võistlusel on loodetavasti veel paremad ajad ees. Rahnu kaotas medali juba teise päeva esimese alaga, kui tagantjärgi tark olla.
            Värnik on ehe maamees, vedas tal ilmaga. Aga seda magusam on ka võit.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kergejõustik\'

              Midagi ei ole öelda. Müts maha. Ja vähemalt aastaks/kaheks on igale soomlasele võimalik silma vaadata ja küsida kuidas läks (Märtini argumendiga paistab nüüd selleks puhuks kõik olevat). Soomlaste õhtustest uudistest oli olulisus ikka hästi näha, uudis üks - odavise läks persse, uudis kaks - ah jaa, juhtus ka Soome tsiviillennunduse ajaloo suuremaid lennuõnnetusi.

              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                Võiduvise
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                  Muidugi õnnitlused Värnikule, mees ikka oskab suurvõistlustel paugutada

                  Tegelikult tahtsin öelda, et Clay on ikka potensiaalne 10-võistluse maailmarekordi tegija. Ainuke nõrk ala on 1500 meetrit (nagu ikka Põhja-Ameerika kümnevõistlejatel), muud alad on lihtsalt ülitugevad. Ta välimus tuletab meelde Erki Noole oma (selline lühike ja suhteliselt kõhetu võrreldes teiste kümnevõistlejatega), aga kuuli paneb üle 15 meetri, ketast heidab 55 meetrit...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                    minuarust on ta lyhike neegrist jõujunnu välimusega

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                      Rahnu ju tegi jumala õieti,et ungarlase ja sakslasega kaasa ei läinud,see oleks selge enesetapp olnud.Ja venelasele tegi ta ikka ära jooksus,pisut varem oleks võinud ainult spurti alustada.Selge see,et kui selg haiget teeb siis tipp tasemel annad järele.Mõni pühaba sportlane võib ju liigutada ennast tavalisel tasemel kui varvas valutab.Müts maha kergeraksu koondise juhtide ees kes on mõistuse pähe võtnud ja võimalikult palju arste,masööre ja muid tegelasi kaasanud.Poleks Rahnul oma masööri kaasas olnud,oleks jälle äkki katkestamine tulnud.Sest midagi pidi viga olema kui selline tõkkejooksja nagu Rahnu kaks sellist mulkat läbi laseb.
                      Miks me vingume-8 sportlast osalesid ja meil on 1,2,4,6 ja 12 koht

                      Neth,loe Dreydi kommi,õige jutt,et Rahnu kaotas medali tõkkes juba.1500 meetris on Attila lihtsalt liiga kõva.Nii et saab rahul olla küll ja ta mainis veel,et ON RAHUL,SEST LÕPETAS MIDA ENNE POLNUD JUHTUNUD!

                      Keegi võiks Kaljuveeri kärnad ka kokku panna:Ateenas olid lätlased kahekesi finaalis (väike paus) siin siis kaheksakesi.
                      Hüppajal on ainult kand pakust väljas aga Kaljuveeri arvates ei tabanud hästi pakku.
                      Räägiti Romani võidetud tiitlitest ja Kaljuveer mainis kõige lõpuks,et võitis ka sidneys hõbeda Noole järel.Kui Sokk mainis,et Ateenas ju tuli olümpia võitjaks siis Marko ütles,et hõbe ju ka hea
                      Ja neid pirukaid oli palju,Osila vahepeal parandab aga ta ka vist kõike ei jõua.Kõige jubedam on see,et vahest saab kaljuveer ise ka aru kui kala teeb aga ütleks siis,et :\"Vabandust ikka kahekesi jne\" aga ei miskit.Säärits särab ja muidugi
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                        Algselt postitas marcello



                        Keegi võiks Kaljuveeri kärnad ka kokku panna...
                        Ma vahepeal juba mõtlesin pastaka võtta, kuid loobusin, kuna ei jõua lihtsalt nii kiiresti kirjutada, kui sealt ämbreid tuli. Osila on ilmselt juba oma ürituse mõttetuses veendunud, vaid ainult kõige räigemate kalade puhul poetas tülpinult ja mokaotsast vahele.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                          Mina olen üle läinud Soome kommentaatoritele, neid on lausa lust kuulata. Meie kommentaatorid ei suuda tühjasid hetkesid (neid hetk midagi ei toimu) ära täita ning üleüldse on asi ETVs kuidagi puine. Hea näide oli see, kui võistlustes tekkis paus vihmasaju tõttu. Eesti kommentaatorid ütlesid vaid:\"äää...vihma sajab, ei saa võistelda...ääää...ja kuulame nüüd varem...äää...tehtud intervjuusid!\", samas Soomes viskasid kommentaatorid nalja ja Mertaranta rääkis sellest, kuidas ta ükskord sarnase vihmasajuga marjul käis :P Ainuke helge hetk oli see, kui Sokk kah kommenteeris, siis oli ka muud juttu peale tulemuste ettelugemise...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                            clay arvatavasti maailmarekordi teeb üsna varsti ja seda päris suure varuga

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                              vot, spetsi kaasamine kabiini oleks esmatähtis. Kuigi võib ta mitte kõige parem jutumees olla, lisab ta ikkagi uusi väga kõnekaid nüansse ala kohta, mida arvasid enne tundvat nagu oma viit sõrme. Nt meeldis ka mulle Soku kommentaar mõne sportlase kohta, tehnika, jne. Meie killuhiiud oskavad vaid paberilt ja siniselt ekraanilt numbreid kõva häälega maha lugeda. Ja ma ei saa aru, neid on seal Soomes mitu tükki kokku, kuhu jäävad ekraanivälised detailid ja huvitavad seigad. Oleks neist mõnigi suitsumees(või on?), ehk kuuleksid ka suitsunurgas lahedaid lugusid, mida televaatajatele edasi rääkida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                                Algselt postitas eika
                                Ta välimus tuletab meelde Erki Noole oma (selline lühike ja suhteliselt kõhetu võrreldes teiste kümnevõistlejatega)

                                Nool ja kõhetu? Räägime ikka Erkist?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X