320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Litsid mehed, need Tartu mehed.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust

      See Nazarovi allkiri treeneri ja alaealise treenitava sobimatu suhte kohta käival avaldusel on küll võimas

      Või siis teistpidi, et eks tema ongi kõige õigem ekspert kelle käest küsida. Nagu Soomes on Kari-Pekka Kyrö dopinguküsimustes arvamusliider.
      eks sealt see ülisuur erinevus võrreldes praeguse juhtumiga tulebki välja,
      et Balta oli 2006 suvel täisealine

      treeneri-õpilase suhe on küll keeruline ülemuse-alluva oma, tuleb seda maailmas suht sageli ette,
      ka Eestis, kus Rünne ja Treier oma treeneriga abiellusid ja Kanepi vahekord oma juhendajatega eetiliselt küsitav pigem põhjusel, et need olemasolevat elukaaslast petsid

      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        On statistiliselt jumala normaalne, et treeneri ja õpilase suhe areneb ühel hetkel kaugemale, sest veedetakse koos rohkem aktiivseid tunde kui emb-kumb oma pere, naise, mehega. Asju juhtub ja elu juhtub.

        On täiesti ebanormaalne, et ühel vennal on pea kõigi oma õpilastega mingi "keiss". Ja 33 aastasena ütlen, et on ebanormaalne, et see keiss on minust vanemal mehel stabiilselt minust 15+ aastat nooremate tüdrukuga olukorras, kus ta enda naine võib pigem olla sellest kõigest teadlik.

        Ma ei tea, kas Tartu on liiga väike linn või on suhtlusringkond ja sugulussidemed (üks neist ABC-dest on ka sugulane) mõjutanud kuidagi arvamust. Ilmselt on, aga see on täiesti hälbeline käitumine ja minu arvates hullem isegi kui mingi Getulio keiss.

        Kommentaar


          Kes need Tartu ahistajad veel siis on, Karjus oli Tallinna kutt

          Kommentaar


            See asi on imelik, meedia üritas teda kohe täiesti maatasa teha. Oli õpilasega vahekorras? Vanusest ei räägitud midagi, pluss vahekorras olemine ei tähenda ahistamist või vägistamist. Mulle Viru ei meeldi, aga peale selliseid asju ei tule sind enamus su õpilased kaitsma. Ma arvan, et Viru võis olla mõne õpilasega lähedane, võibolla treeneri jaoks liiga ja tegi vigu. Ma arvan, et mees lihtsalt armus/sai asjadest valesti aru ja treenerile pole see kohane, aga tavainimesed teevad kõik vigu, paljud hullemaid. Pole vaja inimest hävitada. Eriti kui pole isegi mingit kuriteokahtlustust? Siin ei tundu mingit Getulio teemat?

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              See asi on imelik, meedia üritas teda kohe täiesti maatasa teha. Oli õpilasega vahekorras? Vanusest ei räägitud midagi, pluss vahekorras olemine ei tähenda ahistamist või vägistamist. Mulle Viru ei meeldi, aga peale selliseid asju ei tule sind enamus su õpilased kaitsma. Ma arvan, et Viru võis olla mõne õpilasega lähedane, võibolla treeneri jaoks liiga ja tegi vigu. Ma arvan, et mees lihtsalt armus/sai asjadest valesti aru ja treenerile pole see kohane, aga tavainimesed teevad kõik vigu, paljud hullemaid. Pole vaja inimest hävitada. Eriti kui pole isegi mingit kuriteokahtlustust? Siin ei tundu mingit Getulio teemat?
              Getulio puhul tuli ka terve tema tolle hetke naiskond ühisavaldusega välja, et kui tore mees ikka ja kõik muud jutud...

              Kommentaar


                ei tea neid inimesi ega siseinfot.

                nagu aru saan, siis on üks praegune juhtum, mille puhul jääb tegelikult segaseks, kas oli siis seksuaalsuhe alaealisega või lihtsalt kõrvaltvaatajate silmis "kummaline käitumine". veel on lisatud patta kuni 15 aasta tagused ABC, kellest ühel vist oligi seksuaalsuhe, aga pole selge, kas alaealisena. kui öeldakse, et oli "kuritarvitamine, sh alaealise...", siis kas see "sh alaealise" tähendab ainult praegust keissi või ka varasemaid? kõik on kuidagi väga krüptiline.

                ja samal ajal kuidagi rõhutatult mõnuga ja täie rauaga on avalikkuse ette kistud üks 18a tütarlaps, kes ütleb ise, et probleemi pole. see häirib kõige rohkem.

                üldiselt näib, et ega kergeraksuringkondadele see pole uus info. üks ajakirjanduskorüfee kirjutas, et ta juba 15 aastat teab. parandage, kui eksin, aga viimased 16 aastat on kergejõustikuliitu juhtinud ju sama mees. ja ärge tulge ütlema, et 15a tagasi olid teised ajad ja siis oli see kõik normaalne ja heakskiidetud. ei olnud.

                ps. ja siis ühel teisel alal on meil supertäht, kes mäletamist mööda 17aastaselt tegi oma mitu aastat vanema peika enda treeneriks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  üldiselt näib, et ega kergeraksuringkondadele see pole uus info. üks ajakirjanduskorüfee kirjutas, et ta juba 15 aastat teab. parandage, kui eksin, aga viimased 16 aastat on kergejõustikuliitu juhtinud ju sama mees. ja ärge tulge ütlema, et 15a tagasi olid teised ajad ja siis oli see kõik normaalne ja heakskiidetud. ei olnud.
                  Kergejõustikuliidu juht ise rääkis pressikonverentsil, et need konkreetsed punktid, mille alusel otsus tehti, said koodeksisse kirja pandud alles mõni aasta tagasi. Ehk et enne seda polnudki midagi peale hakata selle infoga.

                  Kommentaar


                    Treeneril on oma treenitavaga usaldussuhe ning kuna üldjuhul tema käe all kasvab lapsest täiskasvanu, siis võib antud suhet nimetada ka vanemlikuks.

                    Kas taolises olukorras on ok oma n.ö alluvaga seksida? Kas taolise käitumise (hukka) mõistmiseks on vaja koodeksit? Reeglit? Feministeeriumit? Varrot?

                    Omaette teema on ahistamine. See on aga piisavalt keeruline, et mõistlik on taolistest olukordadest õppida (et ei peaks kaheldava väärtusega uudiseid treima) ja inimestele öelda, et kui on häbi, siis see on valehäbi ning reageerida (öelda, et taoline käitumine pole ok või paluda teistelt abi) koheselt.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      See asi on imelik, meedia üritas teda kohe täiesti maatasa teha. Oli õpilasega vahekorras? Vanusest ei räägitud midagi, pluss vahekorras olemine ei tähenda ahistamist või vägistamist. Mulle Viru ei meeldi, aga peale selliseid asju ei tule sind enamus su õpilased kaitsma. Ma arvan, et Viru võis olla mõne õpilasega lähedane, võibolla treeneri jaoks liiga ja tegi vigu. Ma arvan, et mees lihtsalt armus/sai asjadest valesti aru ja treenerile pole see kohane, aga tavainimesed teevad kõik vigu, paljud hullemaid. Pole vaja inimest hävitada. Eriti kui pole isegi mingit kuriteokahtlustust? Siin ei tundu mingit Getulio teemat?
                      Kui otsused ja meediaartiklid läbi lugeda, siis nüüd paar päeva hiljem tundub kogu see keeld ikka veits punnitatud otsus. Mõned minevikusündmused (osaliselt meediast läbi käinud) võisid olla ca 20 aastat tagasi. Mees oleks peaaegu aasta treeneriks valitud ja nüüd see otsus on justkui Bruusi huvides. Getulio jm reaalsed hiljutised kohtukeisisid mängisid kindlasti otsuse tegemisel rolli. Võib-olla olen ma millestki valesti aru saanud, aga su õpilased ei tuleks sind kaitsma kui sa ei ole väärt treener.

                      Algselt postitas lenc Vaata postitust

                      Paraku pole Viru juurest teiste treenerite käe alla jõudnud enam samu tulemusi saavutanud. Ega ka need, kes Viru käe all jätkanud on. Ühesõnaga, kes 18-aastaseks saamiseni Viru poolt treenitud on, siis on neil õige pea keha läbi ja kõik. Aga eks ole näha, kas Karmeni puhul juhtub veel mingi ime...
                      Kontrolli fakte. Kelle keha nende 30+ toetust avaldanud õpilaste hulgast läbi on? Viru õpilane oli nt elu parimas vormis 26-aastane Kleemeier.
                      Olgu kasvõi ainult noorte tasemel, aga mida on teistel jooksu-hüppe naissportlaste treeneritel vastu panna? Nazarov-Balta (pole kindel kui vanalt teda treenima hakkas aga rikkus samuti eetikakoodeksit) on ainuke Eesti naiskergejõustiklane kes on täiskasvanute seas medali võitnud - siseEM kuld. Teised pole lähedalegi jõudnud. Vb ainult Mägide juhendamisel Šadeiko.
                      U18 MM: Leibak* hõbe
                      U20 MM: Leibak* ja Bruus* kuld; Enok (7-v) ja Millend (100m-tj) hõbe; Šadeiko pronks
                      U23EM: Liimask*, Šadeiko kuld; Aava (oda) pronks
                      U20EM: Leibak*, Pintsaar*, Laasma (oda) kuld; Nikitina (kolmik), Balta, Piirimäe (kuul), Tugi (oda), Pihela (kõrgus-Andresoo õpilane vapsjee loobus seejärel) pronks
                      U18EM: Tugi (oda) pronks
                      Tegelt need noortevõistlused, kus mingi 2 vanuseaastat ainult omavahel võistlevad ka maailma tipust megakaugel.

                      Võib-olla on tegu täieliku psühhoga, aga faktid räägivad, et tegemist on ühe parima naiskergej. treeneriga Eestis läbi ajaloo. Sport on karm valdkond ja lihtsa suhtumisega tippu ei pääse.
                      Huvitaval kombel on parim kooslus abielupaarid Mägid, Virud, Nazarov(iene)d. Aga Erki Noolega nõus, tänapäeva maailmas ei ole selline käitumine ok. Isegi siis kui oled treenerina hea ja kedagi paremat võtta pole.

                      Kommentaar


                        Kasutaja dnb võiks nüüd noortevõistluste tähesärast välja astuda ja vaadata mida Viru poolt treenitud medalitüdrukud täiskasvanute tiitlivõistlustel teinud on (mitte halligi).

                        Kommentaar


                          See "Õpilased ei tuleks kaitsma" on küll üks kõige debiilseim argument üldse. Sest tõepoolest, nii kõrge libiidoga on keeruline olla, et kõigile, ka nendele meestele, kes seal allkirja andsid, käe püksi oleks toppinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Kasutaja dnb võiks nüüd noortevõistluste tähesärast välja astuda ja vaadata mida Viru poolt treenitud medalitüdrukud täiskasvanute tiitlivõistlustel teinud on (mitte halligi).
                            Kui ainult medalid loevad siis mida üldse kergejõustikuga võrreldavates spordialades (kasvõi noorte hulgas) Eesti naised saavutanud on? Isegi Balta ei võitnud OM-alal medalit.

                            PS freestyle, murdmaa, vehklemine, maadlus, disc jms ei ole tasemelt võrreldavad. Ainult Kanepi-Kontaveit ehk

                            Kommentaar




                              "Eesti Kergejõustikuliit on toonud avalikkuse ette uurimise, kus olen vastu oma tahtmist sattunud intriigi, milles ei tunne end kuidagi osalisena," kirjutas Bruus meediale saadetud kirjas. "EKJL-i distsiplinaarotsuse avalikustamises on mu arvates näha sportlaste ebavõrdset kohtlemist, sest kolme sportlase andmed on anonüümsed, aga minu oma mitte. Ehk siis need sportlased, kes annavad treeneri karistamiseks vajalikke ütlusi, väärivad kaitset, aga kuna mul treenerile midagi ette heita pole, siis minu kohta võib justkui kõike avaldada."

                              Kommentaar


                                Huvitav, et keegi pole veel teemaks toonud Deivil Tserpi Õhtulehes ilmund artiklit, kus ta teeb väga selgeid vihjeid dopingu kasutamise süsteemile Viru treeningmeetodites.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X