320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kergejõustik\'

    mitut hispaania sprinterit te uldse teate?

    tore, C.Jacksoni MR-jooksu (millist rekordit hiinlane siiamaani jagas) n2gin vist ka tosin a-t tagasi, kui m2lu ei peta
    (v6istluste promootor uritas Liu Xiangile ka aplodeerida, aga oli siiski morni olemisega, paarsada tuhat dollarit oli vist lubatud maailmarekordi eest)

    aga see noor ameeriklane tuli jah ootamatult kuskilt tagant, aeg oli nii absurdselt hea, et hakka v6i arvama, et shveitsi kell katki (senine isiklik mark 20.02),
    jamaika Bolt on ka andekas, vist veel noorem
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kergejõustik\'

      Algselt postitas vaikiv mees
      jamaika Bolt on ka andekas, vist veel noorem

      Bolt Usain on jah üks väga andekas noor sprinter. Ma mäletan kui ta kahe aasta eest juunioride maailmarekordi jooksis - 19.93 oli see vist ning seda siis 17aastasena. Seda aega ta vist veel kohendas ka hiljem. Paneb ahhetama. Praegu peaks ta olema veel 19aastane. Ning aeg nüüd 19,88.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kergejõustik\'

        Algselt postitas /Romaldo/


        Algselt postitas lenc


        Algselt postitas /Romaldo/


        Natalja Sadoval lasub dopingukahtlus(kuidas ma ei salli neid ida-euroopa naiskettaheitjaid, naiskuulitõukajaid jt, koguaeg söövad dopigut)
        Üldistamine on ikka tore tegevus väiklasele mõistusele....
        Ma ei üldista siin midagi. Neid Venemaa, Ukraina ja Valgevene kuulitõukajaid, ketta-ja vasaraheitjaid ei jõua kahe käe näppudel üles lugedagi, kes dopinguga vahele jäänud.
        Toome siinkohal mõned näited - Vita Pavlõš, Larissa Pelešenko, Svetlana Kriveljova.
        Ning võistluskeelud neid ei häiri. Ikka ronivad tagasi ning jäävad jälle vahele.
        Ei üldista või? Kõigepealt väidad, et kõik ida-euroopa naiskettaheitjaid, naiskuulitõukajaid jt söövad dopingut ja siis suudad kõigest mõned üles lugeda.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kergejõustik\'

          Algselt postitas Juveman



          Kohalikest tegijatest niipalju, et Rakveres peeti Eesti Meistrivõistlused A ja B vanuseklassile. 100 meetri võitjaks osutus mu oma klubikaaslane Kristjan Reinaru 10,68 sekundiga. Vanust temal muideks 17. Nii et täiskasvanute meistrikad tõotavad tulla väga põnevad. Golberg, Sool, Niit, Mesipuu ja Reinaru. Lisaks veel mõni.

          Pakun et nendele nimedele võib veel Taavi Liiv-a ka lisaks panna, kes siis nüüd peale Reinaru jooksu langes eesti 100m hooaja edetabelis 4-ndaks (10.72-ga), kuigi kõige põnevam ala tuleb vist ikka 400m jooks kuna seal ka kõik mehed ühes puntras
          karm värk on see jalgpall

          ja ega see elu ka parem pole

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kergejõustik\'

            Algselt postitas lenc


            Algselt postitas /Romaldo/


            Algselt postitas lenc


            Algselt postitas /Romaldo/


            Natalja Sadoval lasub dopingukahtlus(kuidas ma ei salli neid ida-euroopa naiskettaheitjaid, naiskuulitõukajaid jt, koguaeg söövad dopigut)
            Üldistamine on ikka tore tegevus väiklasele mõistusele....
            Ma ei üldista siin midagi. Neid Venemaa, Ukraina ja Valgevene kuulitõukajaid, ketta-ja vasaraheitjaid ei jõua kahe käe näppudel üles lugedagi, kes dopinguga vahele jäänud.
            Toome siinkohal mõned näited - Vita Pavlõš, Larissa Pelešenko, Svetlana Kriveljova.
            Ning võistluskeelud neid ei häiri. Ikka ronivad tagasi ning jäävad jälle vahele.
            Ei üldista või? Kõigepealt väidad, et kõik ida-euroopa naiskettaheitjaid, naiskuulitõukajaid jt söövad dopingut ja siis suudad kõigest mõned üles lugeda.
            Kus sa näed sõna \"kõik\"?!? Ma pole väitnud, et kõik.
            Ja mis värk sul nende naiskuulitõukajatega on? Oled neisse armunud või?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kergejõustik\'

              Algselt postitas /Romaldo/


              Algselt postitas lenc


              Algselt postitas /Romaldo/


              Algselt postitas lenc


              Algselt postitas /Romaldo/


              Natalja Sadoval lasub dopingukahtlus(kuidas ma ei salli neid ida-euroopa naiskettaheitjaid, naiskuulitõukajaid jt, koguaeg söövad dopigut)
              Üldistamine on ikka tore tegevus väiklasele mõistusele....
              Ma ei üldista siin midagi. Neid Venemaa, Ukraina ja Valgevene kuulitõukajaid, ketta-ja vasaraheitjaid ei jõua kahe käe näppudel üles lugedagi, kes dopinguga vahele jäänud.
              Toome siinkohal mõned näited - Vita Pavlõš, Larissa Pelešenko, Svetlana Kriveljova.
              Ning võistluskeelud neid ei häiri. Ikka ronivad tagasi ning jäävad jälle vahele.
              Ei üldista või? Kõigepealt väidad, et kõik ida-euroopa naiskettaheitjaid, naiskuulitõukajaid jt söövad dopingut ja siis suudad kõigest mõned üles lugeda.
              Kus sa näed sõna \"kõik\"?!? Ma pole väitnud, et kõik.
              Aga sõnastus on ju selline. Tsiteerin: \"kuidas ma ei salli neid ida-euroopa naiskettaheitjaid, naiskuulitõukajaid jt, koguaeg söövad dopigut\". Kui sa poleks mõelnud kõiki, oleks võinud kirjutada, et \"ma ei salli neid, KES koguaeg söövad dopingut\", aga sina kirjutasid, et \"ma ei salli neid, koguaeg söövad dopingut.\"


              Algselt postitas /Romaldo/

              Ja mis värk sul nende naiskuulitõukajatega on? Oled neisse armunud või?
              ?? Mille peale see nüüd tuli?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                Kuna see EM on??

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                  Algselt postitas Strawberry


                  Kuna see EM on??
                  7-13. August

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                    Algselt postitas sprinter

                    Pakun et nendele nimedele võib veel Taavi Liiv-a ka lisaks panna, kes siis nüüd peale Reinaru jooksu langes eesti 100m hooaja edetabelis 4-ndaks (10.72-ga), kuigi kõige põnevam ala tuleb vist ikka 400m jooks kuna seal ka kõik mehed ühes puntras

                    Liiv jäi paraku finaalist välja. Eeljooksude kiireim aeg Niidult 10,61. Reinaru 10,72. Finaalis võttis Niit selgelt oma 10,51ga. Väga kõvast puust on aga kettaheite võidutulemus Kanteri poolt - 69.58. Tammert siis 65.88. Oma tulemuse heitis ära.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                      Ksenija Balta püstitas 100 m jooksus uueks Eesti rekordiks 11,53. Balta nimel on nüüd mõlemad sprindirekordid. Juuni lõpus kordas ta Türil 100 m jooksus Katrin Käärt senist marki 11,57. Uue Eesti rekordi 200 meetri jooksus 23,05 püstitas ta Arles\' juuli alguses.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                        Kurb uudis Erki Noole pöidlahoidjatele.

                        Erki sai Eesti meistrivõistlustel teivashüppes nulli. Üritas kaks korda kõrgust 4.90, kuid edutult. Kolmanda katse viis ta 10 cm kõrgemale, kuid risk ennast ei õigustanud.
                        Kahju.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                          Värnik pani odaviske kinni tulemusega 84.58. Kvalifikatsioonis viskas ta imelikud 65.21.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                            Selline küsimus et...kas keegi teab, kas selline vend nagu Maurice Greene jookseb veel või on spordiga lõpparve teinud?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                              pole nagu kuulnud küll, et ta lõpparve oleks teinud. ja ka internett ei aita kuidagi sellele väitele kaasa, samas ei mäletaks küll, et tal peale 2004 aastat ka võite on.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                                Mingi jalaluumurd pole lasknud sel aastal võistelda, niipalju netist leidsin.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X