320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kergejõustik\'

    seitsmevõistluse odaviset vaadates valdas mind ausalt öeldes sügav hämmastus. kas neil on keelatud üle kolme sammu hoojooksu teha või milles point? kes üle 40 viskab, on tegija, enamus kangutab kohapealt ja nii jubedas stiilis, et Paama keeraks hauas ringi, kui näeks. omal ajal sai ka vahel kümnevõistlejast naabripoisiga koos metsa vahel käidud kaigast pildumas ja no minu elu esimesed visked küll hullemad ei olnud. ja siis ühele pidavat veel Backley näpunäiteid jagama, sellest hoolimata tütarlaps loopis ikka nagu aiateivast. müstika, noh.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kergejõustik\'

      Algselt postitas vincent


      seitsmevõistluse odaviset vaadates valdas mind ausalt öeldes sügav hämmastus. kas neil on keelatud üle kolme sammu hoojooksu teha või milles point? kes üle 40 viskab, on tegija, enamus kangutab kohapealt ja nii jubedas stiilis, et Paama keeraks hauas ringi, kui näeks. omal ajal sai ka vahel kümnevõistlejast naabripoisiga koos metsa vahel käidud kaigast pildumas ja no minu elu esimesed visked küll hullemad ei olnud. ja siis ühele pidavat veel Backley näpunäiteid jagama, sellest hoolimata tütarlaps loopis ikka nagu aiateivast. müstika, noh.
      Järelikult on see nende tehnika, millega nad saavad parimaid tulemusi. Pole küll ise päris odaviset kunagi teinud, aga väiksena kaigast pildudes ei teinud isegi pikka hoojooksu, suure kiiruse pealt oli võimatu otse visata.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kergejõustik\'

        ei no aga selles suhtes, et kümnevõistluses ei näe ühelgi alal nii palju nii katastroofiliselt nõrga tehnikaga võistlejaid, seda enam, et tegu pole mingi külavõistlusega ju. või no teibas ehk näeb, aga see on üldse paras keemia ja paljuski ka kupli all kinni (enesealalhoiuinstinktist tulenev hirm pea alaspidi ripnemise ees). ma ei taha seitsmevõistlejaid maha teha ega midagi sarnast, kuid natuke pani imestama küll, et enamike tase nii kole oli.
        ja see asi ka, et kui mõned põrutavad kolme sammu pealt tõesti stabiilselt 40m kanti ja oda trajektoor on normaalne, siis why not, aga enamikul läheb tugev kolmandik katseid täiesti aia taha, st oda keerab risti või lapiti ja tuleb kolinal alla nigu lastud vares.
        seega ikkagi jääb mulle üht-teist seal hämaraks.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kergejõustik\'

          Franciiiiiiiiiiiiiis

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kergejõustik\'

            Kaie Kand võitis 7-võistluse viimase ala 800 m. Vähemalt korragi sai pildile :P
            Koondise põhimängija

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kergejõustik\'

              Algselt postitas 17


              Franciiiiiiiiiiiiiis
              Jälle olen mina ainus tropp kes finaali maha, magab

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                Algselt postitas Saarlane


                Algselt postitas 17


                Franciiiiiiiiiiiiiis
                Jälle olen mina ainus tropp kes finaali maha, magab
                sa polnud ainuke
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                  Algselt postitas eriklt


                  Kaie Kand võitis 7-võistluse viimase ala 800 m. Vähemalt korragi sai pildile :P
                  Ei võitnud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                    Algselt postitas lenc


                    Algselt postitas eriklt


                    Kaie Kand võitis 7-võistluse viimase ala 800 m. Vähemalt korragi sai pildile :P
                    Ei võitnud.
                    Carolina Klüft tegi seda, mida kodurahvas temalt ootas - tuli seitsmevõistluses Euroopa meistriks. Rootslanna kattis kaks staadioniringi ajaga 2.14,95 ning kogus seitsme alaga 6740 punkti. Tulemus on EM-võistluste uus rekord, eelmine kuulus 6717 punktiga 1986. aasta Stuttgardi EM-ist idasakslanna Anke Behmeri nimele. Klüft on nüüd kahekordne Euroopa meister, sest seitset ala oskas ta kõige paremini sobitada ka neli aastat tagasi Baierimaa pealinnas.

                    Hõbeda sai viimases jooksus isikliku rekordi 2.11,97-ga teise koha hõivanud Karin Ruckstuhl Hollandi rekordi 6423 punktiga ning pronksi hollandlannat jooksurajal 0,12 sekundiga edestanud sakslanna Lilli Schwarzkopf isikliku rekordi 6420 punktiga. Enne viimast ala teisel kohal olnud Jennifer Öser (Saksamaa) taandus 6376 punktiga neljandaks, esikuuikusse pääsesid veel ukrainlannad Ljudmila Blonska 6357 ja Natalija Dobrõnska 6356 punktiga. Üle 6000 punkti said oma summa tosin seitsmevõistlejat.

                    Kaia Kand lõpetas EM-võistluste seitsmevõistluse võidukalt, finišeerides esimesena esimeses 800 m jooksus 2.12,30-ga. Selle eest 931 punkti teeninud Kandi lõplik punktisumma oli 5613 ja kohaks andis see 25-nda ehk eelviimase.



                    Kaia Kand lõpetas EM-võistluste seitsmevõistluse võidukalt, finišeerides esimesena esimeses 800 m jooksus 2.12,30-ga.Kaia Kand lõpetas EM-võistluste seitsmevõistluse võidukalt, finišeerides esimesena esimeses 800 m jooksus 2.12,30-ga.

                    SPORTNET
                    Et täpsemalt siis ta võitis oma jooksu
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                      ma arvasin, et ta nimi on kaie

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                        Et täpsemalt siis ta võitis oma jooksu
                        Aga ala ei võitnud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                          Algselt postitas Loca


                          ma arvasin, et ta nimi on kaie
                          ongi
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                            Algselt postitas lenc


                            Et täpsemalt siis ta võitis oma jooksu
                            Aga ala ei võitnud.
                            Nu hea seegi et oma jooksu võitis
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                              ETV režiil kõva töö praegu. Odaviske pilti ja rahvusvahelist telepilti vaheldumisi näitamine on ikka raske töö.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Kergejõustik\'

                                Värniku alal on siis Vana Maailma meister norrakas Andreas Thorkildsen. Hõube Pitkämäki ja pronks veteran Jan Zelezny.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X